Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Re: [Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Postprzez Michal1983 » sobota, 26 cze 2021, 05:21

Przyjrzałem się działaniu nawigacji w tunelu na przykładzie tunelu na Wisłostradzie i wcale nie widzę jakiejś zmiany. Pojawia się okrąg, ale wskaźnik pozycji po chwili się zatrzymuje i potem po wyjechaniu z tunelu następuje przesunięcie mapy do aktualnej pozycji.
W wersji 12.3.5 wróciła możliwość zgłaszania zdarzeń na drodze, ale dalej brakuje możliwości potwierdzania obecnych i zgłoszonych. Moja pozycja w rankingu mocno na tym cierpi.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mentos11 » sobota, 26 cze 2021, 16:19

Tak to wygląda u mnie, po przejechaniu dłuższego dystansu starzała się zatrzymuje więc nie działa to tak jak powinno ale nie zatrzymuje się po wjechaniu do tunelu.
Screenshot_20210625-163452-02.jpg
Screenshot_20210625-163452-02.jpg (33.52 KiB) Przeglądane 735 razy

Wysłane z mojego Pixel 3a przy użyciu Tapatalka
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Pixel 3a

Postprzez domel » niedziela, 27 cze 2021, 22:24

Nowy widok jest ładniejszy choć tak jak ktoś wyżej wspominał także pogrubilbym czcionkę w dymkach tras alternatywnych.
Ps. Czy ktoś ma problem, że strzałka przemieszcza się skokami ? Na Redmi S2 chwile jedzie płynnie, staje na sekundę czy pol i znowu przez chwilkę przemieszcza się płynnie. Na zwykłej mapie nie miałem z tym problemu.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez StormChaser » poniedziałek, 28 cze 2021, 20:45

Borg napisał(a):
mentos11 napisał(a):A to moja propozycja widoku ekrany w trybie poziomym :)
Dla mnie jest bardziej czytelna i wiecej mapy z trasą widać na ekranie.
JAk Wam sie podoba ?
I za moment będziemy mieli interface - klon TomToma ;) .

Ps. Wiem że to wątek o Androidzie ale widzę że się znajoma osoba odzywa z ekipy NE - co z wersją na ogryzka ? Rozumiem że porzuciliście wersje na iP bo od dłuższego czasu problem jest z nieładowaniem się mapy (jazda po kwadracikach). Zgłosiłem ponad miesiąc temu to dostałem odpowiedzieć że problem jest już znany i wysłano mnie na beta testy których później okazało się że nie ma :(. Widzę jednak że Android ma beta testy a krytyczny problem z wersją na „zgniłka” leży. Co z tego że jest apple carplay jak jeździ się po kwadracikach jak poniżej . Obrazek

Oooo to nie jestem sam :shock: Ekipa NE najwyraźniej ma wy...ne i każdego karmi kawałkiem o znajomości problemu
StormChaser

Telefon: iPhone 12

Postprzez mentos11 » wtorek, 29 cze 2021, 12:00

Spokojnie nie ma co się wyżywać, przejdzie czas na dostosowanie wersji na iPhone i car Play, po prostu wszystkiego nie da się zrobić na raz, dobrze że piszecie o problemach dzięki temu wiadomo co w prezesem kolejności poprawić.
Cierpliwości , ja też cały czas czekam na wersję NE z Android auto.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Pixel 3a

[Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Postprzez Borg » wtorek, 29 cze 2021, 18:06

mentos11 napisał(a):Spokojnie nie ma co się wyżywać, przejdzie czas na dostosowanie wersji na iPhone i car Play, po prostu wszystkiego nie da się zrobić na raz, dobrze że piszecie o problemach dzięki temu wiadomo co w prezesem kolejności poprawić.
Cierpliwości , ja też cały czas czekam na wersję NE z Android auto.
Ale abonament leci cały czas a produktu nie można używać, producent chowa głowę w piasek. W sytuacji gdy na jednym z systemów (iOS) nie można używać produktu to chyba logiczne powinno być ze wpierw się tym zajmujemy wszystkimi zasobami. Jeśli aplikacja działa prawidłowo na androidzie to chyba komuś priorytety się pomyliły. Zobacz nawet w tym wątku zaległa niezręczna cisza. Tu nie chodzi o te 50 zł na rok - ale o traktowanie klientów. Za moment może być podobnie z Androidem. We mnie do tej pory mieli zadowolonego klienta który przysparzał im klientów ale to się skończyło. Kolejnego abonamentu nie będzie w tej chwili od miesiąca przyzwyczajam się do TomToma jeżdżąc po PL i EU .Obrazek

Przepraszam za zaśmiecanie wątku - kończę i powodzeni życzę z wersją na androida oby tak nie skończyła jak na iOS.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio edytowano wtorek, 29 cze 2021, 18:18 przez Borg, łącznie edytowano 2 razy
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/S8/HTC U11/Huawei P30/P30 PRO/iPhone 12
Borg

Telefon: P30 Pro

Postprzez StormChaser » wtorek, 29 cze 2021, 18:09

I tu się zgodzę, beta w tym wątku wystartowała 27 maja 2021, beta na iOS i CarPlay na przełomie sierpnia i września 2020 i końca problemów nie widać, zamiast tego tłumaczenia na poziomie podstawówki, że to nie my, to Apple. Nie lepiej było jakkolwiek zakończyć jedno i zacząć drugie zamiast rozgrzebywania obu projektów?
StormChaser

Postprzez Borg » wtorek, 29 cze 2021, 18:21

@Storm ale ja tu o becie nie piszę tylko o normalnej wersji która chyba przestała działać na wprowadzonym na początku roku nowej wersji iOS. Nigdzie nie mam wpisu ze używam bety - mam wpis wersja 4.6.0 :( .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/S8/HTC U11/Huawei P30/P30 PRO/iPhone 12
Borg

Postprzez StormChaser » środa, 30 cze 2021, 04:37

Tym bardziej… Problem objawił się już jesienią na becie, po czym został zaimplementowany do stabilnej wersji, ręce same do braw się składają ;)
StormChaser

Postprzez Borg » środa, 30 cze 2021, 04:46

StormChaser napisał(a):Tym bardziej… Problem objawił się już jesienią na becie, po czym został zaimplementowany do stabilnej wersji, ręce same do braw się składają ;)
A widzisz na jesieni miałem androida jeszcze i przez myśl mi nie przeszło że takie rzeczy producent NE może odstawić. Były jakieś minimalne niedomagania wersji pod androida ale dało się używać.
Od 2006 z NE na:
Borg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert