Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Czy NaviExpert korzysta z WAP?

Re: Czy NaviExpert korzysta z WAP?

Postprzez Marian » środa, 22 lip 2009, 10:54

pawelpaszk napisał(a):No niestety przed chwilą ściągnąłem pliczek przez komputer (NE-nokia-s60_ed3_hd-bt-pl-rs.jad) i po wgraniu na komórkę pyta czy ściągnąć aplikację i zainstalować. Nie ma pliku spakowanego rarem. Mam wrażenie, że nikt jeszcze nie próbował tego zrobić. Jak wcześniej wspominałem z wersją 4.3.3 jest ok.

Już przez to przechodziłem: http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=52&start=50#p262 Niestety potwierdzam całkowicie fałszywą i niepełną (np. co zrobić z rejestracją?) instrukcję instalacji.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez pawelpaszk » środa, 22 lip 2009, 11:29

Witam :) Udało się wreszcie zainstalować NE 5.0. Wykorzystałem połączenie WLAN na komórce i aplikacja się ściągnęła i zainstalowała. Dziękuje za udział i podpowiedzi. Pozdrawiam.
pawelpaszk
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez mindzik » środa, 22 lip 2009, 11:40

Marian napisał(a):
pawelpaszk napisał(a):No niestety przed chwilą ściągnąłem pliczek przez komputer (NE-nokia-s60_ed3_hd-bt-pl-rs.jad) i po wgraniu na komórkę pyta czy ściągnąć aplikację i zainstalować. Nie ma pliku spakowanego rarem. Mam wrażenie, że nikt jeszcze nie próbował tego zrobić. Jak wcześniej wspominałem z wersją 4.3.3 jest ok.

Już przez to przechodziłem: http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=52&start=50#p262 Niestety potwierdzam całkowicie fałszywą i niepełną (np. co zrobić z rejestracją?) instrukcję instalacji.

Przecież Nokia PC Suite instaluje tez plik jar, który jest ściągnięty z plikiem jad w paczce ze strony NE (odpowiedz również do wspomnianego wątku przez Pana Mariana)
mindzik
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez pawelpaszk » środa, 22 lip 2009, 11:41

Witam :) Udało się wreszcie zainstalować NE 5.0. Wykorzystałem połączenie WLAN na komórce i aplikacja się ściągnęła i zainstalowała. Dziękuje za udział i podpowiedzi. Pozdrawiam.
pawelpaszk

Poprzednia strona

Powrót do Korzystanie z programu