Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

A może pochwalimy NE za coś?

Re: A może pochwalimy NE za coś?

Postprzez Janusz B_stok » poniedziałek, 15 mar 2010, 22:44

przede wszystkim za forum że są otwarci na użytkowników i ich uwagi.

aktualność map jest na dobrym poziomie na co dzień jeżdżę z TT a NE sporadycznie także wiem co pisze ;)

dobra baza fotoradarów a co najważniejsze to widać że firma się ciągle rozwija co chwila są jakieś nowości czy to baza poi czy traffic a ostatnio traffic onlline...

pozdrawiam i oby tak dalej
Janusz B_stok
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: E61

Postprzez potworny » wtorek, 16 mar 2010, 00:53

Ja bym chciał pochwalić NE za repertuar kin. Nawigacja samochodowa to jest pierwsza rzecz, po którą sięgam, kiedy chcę pójść na jakiś film. :twisted:
potworny

Postprzez algi » wtorek, 16 mar 2010, 07:27

Ja pochwalę za korki on-line - wiadomo że wymaga to dotarcia ale jak ostatnio jeżdżę to ikonki pięknie pokrywają nawet jakby długość korka (przed skrzyżowaniem jedna i potem o dalej druga.... i przy niej zazwyczaj muszę hamować.... (miejsce gdzie korka nie da się ominąć, dlatego w nim stoję ;-)

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez przemago » wtorek, 16 mar 2010, 09:16

Cóż, do podróżowania wystarczy zwykła papierowa mapa, a raczej do podziwiania krajobrazu (jak się zgubimy ;) ).
Aby niezabłądzić - wystarczy OVI, .
Jednak, gdy chcę dojechać do punktu bez stresu wolę NE, tutaj naprawdę są aktualne mapy i pewność, że mnie nie poprowadzi okrężną drogą lub niezgodnie z przepisami (co niestety nie zwalnia nikogo z całkowitym ślepo zawierzeniem nawigacji).
W skrócie NE jest super, warto ją posiadać, a jeszcze lepiej używać! :D
przemago

Telefon: E51

Postprzez Azawakh » wtorek, 16 mar 2010, 23:19

Ja pochwalę NE za prostotę obsługi i niezłe wciąż rozwijane mapy. Ładna szata graficzna też nie pozostaje w tyle za konkurencją. Świetna aplikacja zastępująca typowe nawigacje GPS. Da się lubić szczególnie w PLAY gdzie nie są naliczane dodatkowe koszty za transfer danych.
Azawakh

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Postprzez jotde » środa, 17 mar 2010, 09:04

Na co dzień jeżdżę do pracy i z powrotem po mieście. Ze zwykłą nawigacją przejechałbym się raz, czy dwa razy i frajda by się skończyła bo codziennie byłaby ta sama trasa. A z NE codziennie rano czuję dreszczyk emocji, którą to drogą dzisiaj mnie skieruje? I nie mówię tego ironicznie, tak się składa że mam parę alternatyw dojazdu do pracy i przed CT-Online musiałem zwyczajnie zgadywać gdzie też mogą być korki, a gdzie już nie ma (nie jeżdżę zawsze o tej samej godzinie). A tak pyk, włączam NE i jechane... :)
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez potworny » czwartek, 18 mar 2010, 23:30

Chwalę NE za pomoc w programie. Zauważyłem, że instrukcje są pisane pod konkretnego producenta/aparat i faktycznie można je wykonać krok po kroku.
potworny

Postprzez potworny » czwartek, 25 mar 2010, 20:18

Dzisiaj byłem mile zaskoczony, kiedy na Wisłostradzie pojawił się nagły korek w kierunku Łomianek. Szedłem na spacer niedaleko, więc otworzyłem z ciekawości mapę. Korek był zaznaczony. Nie mogłem jednak doklikać się szczegółów korka.
Sądzę, że to był nagły korek, bo samochody raczej stały niż poruszały się do przodu.
potworny

Postprzez Azawakh » czwartek, 8 kwi 2010, 05:46

A ja pochwalę NE za miłą obsługę infolinii a także elastyczność wprowadzania POI w dziale Wydarzenia o czym miałem okazję przekonać się osobiście podczas wystawy psów rasowych w Katowicach. Przyjemna szata graficzna no i Comunnicaty Traffic. :D Ten program po prostu można pokochać. A zapomniałbym jeszcze o jednym istotnym elementem przydatnym podczas jazdy po autostradach i innych szybkich drogach a mianowicie nakładce co prawda z uproszczonym do granic możliwości ale zawsze asystentem pasa ruchu, który mam nadzieję, że będzie rozwijany w dalszym ciągu. Ta nakładka bardzo pomaga co sprawdziłem osobiście.
Azawakh

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Postprzez mindzik » czwartek, 8 kwi 2010, 11:11

Ja pochwalę NE za dwie trasy, które mi ostatnio ułożył http://maps.google.pl/maps/ms?client=fi ... 88391&z=13
w linku mapka do zobrazowania tras. Pierwsza trasa z A do B w środę start 18.10, bez NE pewnie bym pojechał jak pierwszy ślad, utknął bym pewnie w korku na trasie W-Z i pewnie na Radzymińskiej był by spory ruch.
A tu ładnie na około, bez korków, całkiem przyjemnie.
Drugi przykład dziś z 10.00, trasa z C do A, ten przykład akurat to znam, że przy dużym natężeniu ruchu na Jana Pawła, warto jechać Smoczą i Żelazną. Ale pewnie sporo osób nie zna i tak właśnie dziś poprowadził NE.
mindzik

Telefon: Nokia N8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne