Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

A może pochwalimy NE za coś?

Re: A może pochwalimy NE za coś?

Postprzez pawelll » piątek, 1 lip 2016, 14:36

NE już prowadzi po A1 koło Łodzi. GM jeszcze nie.
pawelll
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez lchmiel » niedziela, 17 lip 2016, 16:23

Ostatnio NE ma udoskonalone mapy w okolicach Radzymina. Bywam tam u przyjaciół na takim działkowisku na końcu świata w gąszczu uliczek i ścieżek i bardzo mi to pomaga.

Wysłane przez Tapatalk
LChmiel
lchmiel
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Edek » niedziela, 17 lip 2016, 21:08

Chciałbym pochwalić i jednocześnie podziękować ekipie NE (szczególnie tym od map) za sprawne zamknięcie kilku ulic dzisiaj w Elblągu w związku z Garmin Iron Triathlon. Tym bardziej, że sam tego nie zgłaszałem, bo sądziłem że nie warto zawracać im głowy 6-godzinnym zamknięciem paru ulic w niedzielę w niezbyt wielkim i niezbyt ruchliwym mieście.
Dzięki! Przydało się! :)

Wysłane z mojego X80 Plus(H5C5) przy użyciu Tapatalka
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez newzeland3 » sobota, 30 lip 2016, 01:31

Ogólnie NE jest dosyć dobrą nawigacją. Mapy, jak ktoś wspomniał - aktualne. Na zgłoszenia od użytkowników jest szybka reakcja (poza POI i bazą adresów). Największy minus - Community Traffic OnLine często nieaktualny, nawet w dużych miastach. Przy trasach pow. 50 km już widać bolączki - każe omijać korki, których nie ma. Z głównych dróg prowadzi w jakieś boczne uliczki, efekt - jestem w plecy kilka - kilkanaście minut. Takie problemy miałem Bydgoszcz - Ciechocinek (okolice Torunia); Bydgoszcz - Żnin (Żnin); Bydgoszcz - Gdańsk (Gdańsk). Pora to ustrojstwo wyłączyć bo zamiast pomagać - przeszkadza.
newzeland3

Postprzez Michal1983 » sobota, 30 lip 2016, 04:48

Problem jak zwykle sprowadza się do ilości użytkowników. Gdyby tych było 10 razy więcej na pewno dane o natężeniu ruchu byłyby aktualnieisze. One same się nie stworzą ktoś musi ciągle jeździć daną trasą.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez domel » poniedziałek, 1 sie 2016, 09:43

Ostatnio korzystając z NE jadąc przez pół Polski też miałem parę uwag. Aktualność danych to jedno ale drugie to myślę algorytm tras. Jeżeli jest spowolnienie przed światłami ale w sumie dość krótkie to objeżdżanie tego w celu teoretycznego zaoszczędzenia może minuty mija się z celem. Często wiąże się to z np dwoma lewoskretami, włączeniem się ponownie do głównej drogi itp gdzie ryzyko, że się straci jest większe niż zysk z ewentualnego objechania 2 aut na światłach.
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez Michal1983 » wtorek, 2 sie 2016, 04:39

Udało mi się znaleźć w bazie pewnie mało znany pensjonat w środku wsi,, który prowadzi znajomy mamy. Po skopiowaniu adresu znalezionego w Google i wklejenia go do NE okazało sie, że wpisując samą nazwę w wyszukiwarce też bym go znalazł.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Wilk108 » piątek, 9 wrz 2016, 15:22

Na trasie Z Jurgowa do Otwocka: 400 km (zakopianka, Kraków, remonty na 7, piątek) kalkulacja czasu przejazdu +5 minut.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez lchmiel » piątek, 9 wrz 2016, 17:19

Nieźle!

Wysłane z mojej Xperii Z3 przez Tapatalk
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez jazgo » niedziela, 11 mar 2018, 14:55

To prawda, że odpowiadają sprawnie i szybko.
Żeby tak jeszcze za słowami szły czyny, jak w moim przypadku np. większa czcionka na mapie na Samsung Galaxy Tab 3 :?
Nie jest to żaden sprzęt ,, niszowy", na forum inni też apelowali o lepsze skalowanie napisów na tabletach- a w temacie cisza :!:
jazgo

Telefon: sony xperia j

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne