Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Złota Antena dla NaviExpert!

Złota Antena dla NaviExpert!

Postprzez HaniaK » piątek, 26 mar 2010, 09:16

Warszawa, 24 marca 2010r.

Podczas uroczystej XII Gali Złotych Anten Świata Telekomunikacji nawigacja NaviExpert zwyciężył w kategorii Usługa Roku 2010 za innowacyjną usługę osobistej nawigacji GPS do telefonów komórkowych.

Jesteśmy zaszczyceni faktem docenienia naszej aplikacji nawigacyjnej przez Kapitułę Konkursową. Cieszymy się tym bardziej, iż Złota Antena Świata Telekomunikacji jest nagrodą cenioną w branży teleinformatycznej i przyznawaną przez profesjonalistów. Jest nam niezwykle miło, iż nasza wizja produktu oraz ciężka praca zespołu NaviExpert została nie tylko zauważona i doceniona przez szacowne Jury Konkursowe, lecz również przez niezwykle dynamicznie rosnącą grupę Użytkowników naszej nawigacji – powiedział Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Zarówno sam tytuł Usługi Roku 2010 dla NaviExpert, jak i znalezienie się w gronie najlepszych rozwiązań, najbardziej renomowanych firm z branży teleinformatycznej, takich jak Era i Plus, jest dla nas dodatkową motywacją do dalszej intensywnej pracy nad rozwojem nawigacji NaviExpert, ponieważ tylko w ten sposób możemy zaspokajać stale rosnące wymagania naszych Klientów oraz utrzymywać pozycję lidera na coraz bardziej konkurencyjnym rynku nawigacji mobilnych w Polsce – dodał Andrzej Jaszkiewicz.
HaniaK

Re: Złota Antena dla NaviExpert!

Postprzez potworny » piątek, 26 mar 2010, 12:51

Ogromne i szczere gratulacje. :)

A teraz proszę przywrócić stabilną pracę serwerów, bo nie mogę przenieść konta, o problemach z przeglądaniem map nie wspominając.
potworny

Postprzez Azawakh » sobota, 3 kwi 2010, 22:20

Gratuluję Złotej Anteny! Teraz pora na Wirtualny złoty Telefon przyznawany przez miesięcznik Mobile Internet. W tym roku nagrodę odebrała AutoMapa i teraz pora na NaviExperta. Mam nadzieję, że niebawem Mobile Internet uruchomi możliwość zgłaszania kandydatur przez czytelników do tego wyróżnienia. Mój głos NE ma już zapewniony.
Azawakh
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Postprzez algi » niedziela, 4 kwi 2010, 15:24

Azawakh napisał(a):Gratuluję Złotej Anteny! Teraz pora na Wirtualny złoty Telefon przyznawany przez miesięcznik Mobile Internet. W tym roku nagrodę odebrała AutoMapa i teraz pora na NaviExperta. Mam nadzieję, że niebawem Mobile Internet uruchomi możliwość zgłaszania kandydatur przez czytelników do tego wyróżnienia. Mój głos NE ma już zapewniony.

Na to bym nie liczył. Mobile Internet będzie zawsze faworyzował Automapę. Skąd wiem, nie mogę powiedzieć ale nie liczcie na bezstronną ocenę.....

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez Azawakh » środa, 7 kwi 2010, 23:40

Myślę, że po uruchomieniu przez MI możliwości nominowania produktów i firm czy tez usług przez czytelników to się zmieni ponieważ będą to wybory niezależne i redakcja będzie musiała to uznać. Ja osobiście zgłaszałem im taka propozycję i ma nadzieję, że to zostanie przyjęte a efekt będzie taki, ze i NE zostanie uhonorowany Wirtualnym Złotym Telefonem bo uważam, że na to zasługuje.
Azawakh

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Powrót do Archiwum 2010