Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Czy mogę wykupić usługę poprzez SMS z innego telefonu?

Czy mogę wykupić usługę poprzez SMS z innego telefonu?

Postprzez admin » środa, 24 cze 2009, 18:44

Aby wysłać SMSa z innego telefonu niż ten, na którym jest zainstalowany system NaviExpert, wyślij SMS na numer 79624 o treści:

DPNV ?????????? AP4D aby zakupić NaviPlan 4 dni

Uwaga: Znaki zapytania ?????????? należy zastąpić numerem użytkownika (ID) NaviExpert, któremu chcemy wykupić usługę. Numer ID składa się z 10 cyfr. Zarówno przed, jak i po numerze ID należy wstawić spację!

Opłata: 9,00 zł (10,98 zł z VAT). Płatności obsługuje serwis przelewy24.pl.

NaviExpert Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za błędnie wpisaną treść SMS. Każdy błąd może spowodować, że usługa nie zostanie przydzielona. Prosimy o uważne wpisywanie i dokładne sprawdzenie poprawności treści SMS przed wysłaniem wiadomości!
admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Czy mogę wykupić usługę poprzez SMS z innego telefonu?

Postprzez dzali0 » piątek, 1 sty 2010, 18:35

Mam pytanie czy wykupując abonament przez sms na 4 dni za każdym razem przydzielane jest 20 punktów partnerskich bo już jeden taki abo wykupiłem i zastanawiam się czy jak wykupię następny to otrzymam kolejne 20 punktów. jeszcze jedno czy jest możliwość wykupienia abonamentu na 2 lata poprzez sms?
pozdrawiam :P
dzali0
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: se c702

Re: Czy mogę wykupić usługę poprzez SMS z innego telefonu?

Postprzez HaniaK » poniedziałek, 4 sty 2010, 13:02

Tylko pierwszy zakup przez SMS premiowany jest 20 Punktami Partnerskimi, co daje 20 PLN rabatu na zakup dwuletniego abonamentu.
Zakupu można dokonać wyłącznie http://www.naviexpert.pl/kup/cennik-on-line.html lub wpłatą na konto NE. Twoja cena po uwzględnieniu 20PP
to 129 PLN.
Pozdrawiam HK
HaniaK

Powrót do Płatności i dostęp