Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nagradzamy aktywnych użytkowników

Re: Nagradzamy aktywnych użytkowników

Postprzez algi » środa, 9 cze 2010, 08:08

lchmiel napisał(a):A gdyby tak wrócić do pomysłu (nie pamiętam czyjego) z nalepkami NE na zderzak, albo na tylną szybę? Nie jako nagroda, ale gadget reklamowo-społecznościowy? Ja bym nawet kupił, choć właściwie taka nalepka mogłaby być częścią sprzedawanego zestawu. Pomijam chwilowo fakt, że pewnie większość nie kupuje zestawu "box" :)

A może podkładki pod tablice ;-) z jakimś hasłem ala .......... "Naviexpert - dotrzesz szybciej do celu" .
Tyle że user który płaci za nawigację miałby jeszcze za darmową reklamę płacić? Trochę niesmak pozostaje...
Ale jak ktoś ma np. drugi raz abonament na 2 lata to mógłby dostać od NE takie podkładki gratis bo to w końcu reklama dla firmy.. (o ile chce oczywiście... musiałby zgłosić na portalu chęć założenia takich podkładek)

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez roman_tp » środa, 9 cze 2010, 08:26

algi napisał(a):A może podkładki pod tablice ;-) z jakimś hasłem ala .......... "Naviexpert - dotrzesz szybciej do celu" .

w tym miejscu chciałbym zaproponować hasło na podkładkę tylnej tablicy: jestem przed tobą, bo używam NAVIEXPER :lol:
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez sduda » środa, 9 cze 2010, 10:01

Bardzo dobry pomysł, jestem za. Dodatkowo widzielibyśmy ilu tak naprawdę nas jeździ po drogach,... że CT tak kuleje :D.....
sduda

Telefon: Nokia6500slide

Postprzez krzyszt_off_74 » środa, 9 cze 2010, 16:49

lchmiel napisał(a):
A gdyby tak wrócić do pomysłu (nie pamiętam czyjego) z nalepkami NE na zderzak, albo na tylną szybę? Nie jako nagroda, ale gadget reklamowo-społecznościowy? Ja bym nawet kupił, choć właściwie taka nalepka mogłaby być częścią sprzedawanego zestawu.

Ja uważam takie nalepki za bardzo dobry pomysł. Jakiś czas temu pisałem do NE z pytaniem, ale nic z tego nie wyszło. Zreszta jeśli chodzi o gadżety to NE dość słabo się stara. Pamiętam gdy w ubiegłym roku na pikniku motoryzacyjnym w Sopocie, gdzie patronatem był m.in. NE, to mało mieli jakiś "bajerów reklamowych". Dzieciaki biegały po molo z balonikami i chorągiewkami róznych firm, a NE to w sumie miało tylko próbne abonamenty na 14 dni.
krzyszt_off_74

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez intimo » czwartek, 10 cze 2010, 08:45

Kiedyś uczestniczyłem w betatestach AutoMapy wersji 5. Za pomoc w zgłaszaniu błędów aplikacji dostałem koszulkę polo, dość dobra jakościowo, jeszcze się trzyma. Mogłem wybrać pomiędzy czapeczką, koszulką polo i jakimiś innymi mniejszymi gadżetami (oczywiście wszystkie z napisem AutoMapa). Najbardziej aktywni dostali (chyba, bo nie pamiętam) po jednym roku abonamentu, wtedy AM kosztowała kilka stówek na rok.

Jak coś to jestem za nalepkami.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy S8+

Postprzez Kamil NE » środa, 7 lip 2010, 13:54

Drodzy Forumowicze,

Zgodnie z zapowiedzią NaviExpert nagradza Wasz ogromny wkład w aktualizację map.

Co kwartał pięciu użytkowników, którzy swoją wzorową aktywnością istotnie przyczynili się do poprawienia jakości map, a tym samym zapewnili pozostałym Użytkownikom bezpieczny i szybki dojazd do celu otrzymuje od NaviExpert specjalne upominki.

Wybrane osoby mogą pochwalić się największą liczbą zgłoszeń, dokonanych za pośrednictwem formularza oraz forum, a także nienaganną jakością przekazanych informacji, co umożliwiło szybkie i sprawne nanoszenie remontów oraz poprawek na mapę.

Pomimo wyrównanej rywalizacji, do której oprócz stałych użytkowników włączyła się także liczna grupa nowych, aż cztery osoby otrzymują wyróżnienie po raz drugi.

Poniżej nicki użytkowników:

- ALEX

- mindzik

- bodogo2

- DantE

- użytkownik anonimowy (tylko formularz web)

Serdecznie dziękuję za Wasze wsparcie i doskonałą współpracę!!

P.S Przed nami III edycja, której wyniki poznamy na początku października. Pozostało więc ok. 3 miesiące, w których wszystko może się zdarzyć :) Zapraszamy do współpracy!
Kamil NE

Postprzez Tygrys55 » czwartek, 8 lip 2010, 05:47

Czy będąc użytkownikiem NAVIFON-a w ORANGE też mogę brać udział w tym konkursie. Czy moje zgłoszenia bezpośrednio z nawigacji tez są brane pod uwagę? Czy jest to konkurs tylko dla użytkowników NAVIEKSPERTA.
SAMSUNG GALAXY A5
NAVIEXPERT
10.2.70;9.3.36;9.1(141218)9.1(141218);9.0(141118);8.6(140724);8.5(140319);8.3(130709);8.2(130211);8.2(121204);8.0;7.2.1(120428);6.2.1(110723);6.0(100909);5.2.1(100825)
Tygrys55
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SAMSUNG GALAXY ACE

Postprzez Kamil NE » czwartek, 8 lip 2010, 08:52

Zliczane są zgłoszenia dokonane za pośrednictwem formularza oraz forum.
Kamil NE

Postprzez krzyszt_off_74 » piątek, 9 lip 2010, 15:55

kzmijewski napisał(a):Zliczane są zgłoszenia dokonane za pośrednictwem formularza oraz forum.

...ponieważ zgłoszenia wysłane za pośrednictwem telefonu, wprost z aplikacji NE w ogóle nie działają, a obecność tej opcji w menu to tylko taki bajer "dla oka". Kiedyś może sprawimy, że rzeczywiście będzie działał.
Przepraszam, ale jeszcze nigdy moje zgłoszenie z telefonu nie miało odzwierciedlenia w mapach, ani odzewu z niczyjhej strony. A szkoda bo to wygodna i szybka forma zgłoszeń wszelkiej maści. A gdyby jeszcze pojawiało się okienko z możliwością opisania sytuacji to rekord świata byście pobili.
krzyszt_off_74

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez Kamil NE » czwartek, 14 paź 2010, 09:53

Drodzy Forumowicze,

Bardzo dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń dotyczących remontów, utrudnień i błędów na mapach, które do nas napłynęły.
Dzięki aktywności Użytkowników, w tym szczególnie Waszej, w ostatnim kwartale na mapy naniesiono kilkaset poprawek i aktualizacji. Społeczność NaviExpert jest wspaniała!

Kwartalna ocena Waszej aktywności charakteryzowała się znacznym wzrost liczby nowych osób, które aktywnie zaczęły działać na rzecz naszej społeczności.

Rywalizacja, w bardzo wyrównanej stawce, trwała praktycznie do samego końca. Wśród laureatów znalazło się trzech debiutantów.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców, tym razem wszyscy Panowie/Panie dobrze znani z forum:

- Kodens79

- DantE

- ALEX

- vtec_z

- Wojtex16

Za ogromne zaangażowanie my wszyscy Użytkownicy NaviExpert bardzo dziękujemy.

P.S. Upominki zostaną wkrótce przesłane kurierem pod wskazane adresy.
Kamil NE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum 2012