Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rozwój NE

Re: Rozwój NE

Postprzez algi » poniedziałek, 18 paź 2010, 18:21

No niestety ale NE słynny jest z obsuw liczonych w miesiącach...

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez Tommy » poniedziałek, 18 paź 2010, 18:38

Jak wiele firm. Chwała im w ogóle za taki wątek jak "Rozwój NE", bo która firma w sposób oficjalny informuje z dużym wyprzedzeniem o zmianach, które będą wprowadzone? Wy potraficie tylko narzekać. Wielu jest takich na tym forum. Męczy mnie kiedy ciągle czytam o krytyce, która niestety często jest na wyrost.
Tommy

Telefon: Sony Ericsson XPERIA X8

Postprzez DantE » poniedziałek, 18 paź 2010, 18:52

Oczywiście nikt ich nie zmusza do zapowiadania zmian ale skoro już to robią to muszą się liczyć z konsekwencjami niedotrzymania terminów i związanego z tym niezadowolenia klientów.
DantE
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy SII

Postprzez Qbek » poniedziałek, 18 paź 2010, 20:03

Ciekawe co byśmy robili, gdyby nie to forum... Pewnie wszyscy by słali maile z pretensjami prosto do braci H. :lol:
Na szczęście na wolnym rynku każdy jest kowalem własnego produktu ;)
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Tommy » poniedziałek, 18 paź 2010, 20:30

DantE napisał(a):Oczywiście nikt ich nie zmusza do zapowiadania zmian ale skoro już to robią to muszą się liczyć z konsekwencjami niedotrzymania terminów i związanego z tym niezadowolenia klientów.
Oczywiście przyznaję Ci rację, ale na pewno dobrze wiesz co dzieje się na tym forum. Tutaj są ludzie, który wyłącznie(!) krytykują. Żeby jeszcze ta krytyka była zawsze w pełni konstruktywna...

Podobał mi się wpis Qbeka w wątku o wpadkach CT. Nawiasem mówiąc to nie pierwszy wpis Qbeka świadczący o tym, że trzeźwo patrzy na tą niepoważną sytuację:
Qbek napisał(a):Żenadą jest tylko i wyłącznie skupianie się nad wpadkami systemu...
Może jestem jakiś dziwny, ale zdecydowanie częściej widzę zalety niż wpadki CT Online 8-)

Zgadzam się z tym w pełni. Krótko i na temat i żeby nie ciągnąć znowu motywu żalenia się w kolejnym wątku jacy to ludzie w NE są źli i niedobrzy i jakie to NE jest kiepskie i żałosne jestem zdania, że należy poczekać za konkretami. A konkretami w kwestii opóźnienia integracji serwisu radarynamapie.pl z CT Online będą na pewno odpowiedzi "z góry". Poczekajmy więc ;) .
Tommy

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 18 paź 2010, 21:43

Tommy napisał(a):Tutaj są ludzie, który wyłącznie(!) krytykują. Żeby jeszcze ta krytyka była zawsze w pełni konstruktywna...

uwaga - piszę tylko za siebie.
a za co mam chwalić? będę miał możliwość używania ver.6.x.x to będę mądrzejszy. ile miesięcy czekaliśmy na nową wersję, która notabene miała pojawić się na początku wakacji?
po premierze, część telefonów nie ma wsparcia.
pomijam już model, który używam. widać, jest on za dobry :lol:
roman_tp

Telefon: CAT B15

Postprzez algi » wtorek, 19 paź 2010, 08:17

Ja się podpisuję pod wypowiedzią roman_tp.

Gdzie się chwali tam się chwali a gdzie wycinają rekomendowany telefon bo ma "wycieki pamięci", które w wersji 5.2.1 zupełnie nie przeszkadzają a o dziwo w v.6.0 zaczęły przeszkadzać - to co tu chwalić?

Mam nadzieje że Vanilla Coke nie wejdzie masowo do PL bo wtedy okaże się że moja szklanka, w której pije Zero Coke, zacznie przeciekać ;-)

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez Tommy » wtorek, 19 paź 2010, 16:31

algi napisał(a):Gdzie się chwali tam się chwali a gdzie wycinają rekomendowany telefon bo ma "wycieki pamięci", które w wersji 5.2.1 zupełnie nie przeszkadzają a o dziwo w v.6.0 zaczęły przeszkadzać - to co tu chwalić?

Mam nadzieje że Vanilla Coke nie wejdzie masowo do PL bo wtedy okaże się że moja szklanka, w której pije Zero Coke, zacznie przeciekać ;-)

Na pewno gdybym był w Waszej sytuacji też miałbym żal i pretensje. Niesamowicie dziwne jest to, że telefon, który wcześniej jest rekomendowany nagle nie spełnia oczekiwań, aczkolwiek nie wierzę też, że wycieki pamięci to jakaś błahostka, bo jeśli byłaby to błahostka to nie narażaliby wówczas klientów (w tym przypadku was) na taką niemiłą niespodziankę. Problem polega jednak na tym, że wy obraziliście się na NE, z góry zakładając, że przyczyną niewspierania waszych telefonów przez najnowszą wersję NE są zaniedbania i olewanie klientów. Jeśli macie jakieś dowody, w co wątpię, to oczywiście przyznam wam 100% rację. Ja jednak myślę, że problemy, który wykluczyły wasze telefony są tak duże, że tak po prostu być musiało i koniec kropka. Jeśli zależy wam na NE to czekajcie cierpliwie na nową wersję, zmieńcie telefon lub jeśli jesteście obrażeni doszczętnie, zmieńcie nawigację. Nikt wam tego nie broni!
Tommy

Postprzez roman_tp » wtorek, 19 paź 2010, 16:36

ja osobiście nie jestem obrażony. telefonu nie zmienię, bo z końcem wakacji firma wyposażyła mnie w nowy. mogę tylko robotę zmienić :lol:
ślady "zaniedbań" i pytań bez odpowiedzi - w jednym przypadku odpowiedź padła po 9-ciu miesiącach, znajdziesz na forum.
roman_tp

Telefon: CAT B15

Postprzez Tommy » wtorek, 19 paź 2010, 21:03

Okej, okej ;). Ty już na tyle twardo dałeś im do zrozumienia, że Ci zależy na wersji na Twój telefon, że to już chyba wystarczy ;), ale moje zdanie jest takie, że powinieneś już dać spokój, czekać teraz grzecznie aż w końcu coś zrobią, a jak stracisz cierpliwość to po prostu kopnij ich w cztery litery i zmień NaviExpert na KSN :D. To znaczy Ty chyba już zmieniłeś, ale mówię tu już o definitywnej zmianie :P. Ja po prostu sprzeciwiam się tej ciągłej, powtarzającej się i monotonnej krytyki na tym forum. Krytyki, która jest przesączona emocjami. Oby tego jak najmniej.
Tommy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne