Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Dlaczego NaviExpert nie działa na telefonie X

Re: Dlaczego NaviExpert nie działa na telefonie X

Postprzez mstelmach » czwartek, 26 lis 2009, 10:51

seba.dawi napisał(a):
bogas82 napisał(a):Witam forumowiczów,
pozwolę sobie zadać pytanie o telefon Samsung S5230 (Avila). Jakie są przeszkody, do działania Naviexpert na tym telefonie. Ściągnąłem sobie na próbę wersję z F480, zainstalowała się i uruchomiła bez problemu ale nie mogę połączyć się z zewnętrznym odbiornikiem GPS Pentagram. Dodam tylko, że inna aplikacja GPS czyli TrekBuddy na tym samym telefonie działa tzn. widzi odbiornik i łączy się z nim bez problemu (choć dalej już pojawiają się problemy).
Z góry dziękuję za wyjaśnienie.

Jestem zainteresowany opisanym problemem - czy Naviexpert pójdzie na Samsungu S5230 (Avila) lub LG Cookie - liczę na szybką odpowiedź - na dniach zmieniam telefon i zastanawiam się na większym ekranem do nawigacji.

Pozdrawiam
sebastian

Na Avili jest problem z dzialaniem BT. Wyglada tak, ze Samsung cos zle zaimplementowal obsluge BT w Javie.
mstelmach
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez seba.dawi » czwartek, 26 lis 2009, 18:55

Dzięki za wyjaśnienia! :-)

Pozdrawiam
Sebastian.
seba.dawi
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE K800i

Postprzez shaggybeaver » poniedziałek, 27 gru 2010, 16:31

Witam.

Nie mogę założyć nowego tematu (bo pewnie jestem nowym użytkownikiem) i dlatego swoje pytanie zadam tutaj:

Dlaczego nie udostępniacie Waszej nawigacji "Nawiexpert" dla telefonów z serii RIM (BlackBerry)? Z tego co widzę można aplikację pobrać tylko u operatora sieci Orange, a ja w tej sieci nigdy nie byłem, nie jestem i NIGDY nie będę! (doświadczenia znajomych z tą siecią wszystko mówią) Jestem w Plusie i nie mogę pobrać tej aplikacji. Dlaczego jej nie udostępniacie?
shaggybeaver

Telefon: BB 8900

Postprzez KasiaD » czwartek, 30 gru 2010, 15:34

NawiExpert na telefony RIM jest dostępny jedynie w sieci Orange i nie możemy jej udostępnić dla innych operatorów, ponieważ obliguje nas do tego umowa wyłączności.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD

Telefon: Samsung S9

Postprzez shaggybeaver » czwartek, 30 gru 2010, 18:54

Po oględzinach internetu wyczytałem, że właśnie Orange współfinansowuje rozwijanie się projektu jakim jest "NaviExpert". Czy to jest właśnie prawda? I czy dlatego dystrybucja aplikacji dla telefonów RIM jest dostępna tylko i wyłącznie operatorowi Orange?
shaggybeaver

Telefon: BB 8900

Postprzez potworny » czwartek, 30 gru 2010, 21:27

Tak, to prawda.
potworny

Postprzez fionka » sobota, 15 sty 2011, 22:37

oho napisał(a):Witam. Jakie są główne warunki aby pojawiła się wersja NE na dany telefon? Od dłuższego juz czasu wyczekuję wersji programu na telefon dual-sim. Do tej pory telefony na dwie karty nie prezentowały wybitnych parametrów. Produkowane są przez LG i Samsunga. Ten drugi producent stale rozwija gamę oferowanych w tej technologii telefonów. W zapowiedziach na grudzień pojawia się nowy model bardziej zaawansowany technologicznie. Czy istnieje jakakolwiek szansa na stworzenie NE na model B5722? Oto linki ze specyfikacją:
http://www.gsmarena.com/samsung_b5722_a ... s-1247.php
oraz
http://www.gsmarena.com/samsung_b5722-3017.php
Bardzo dziekuję za odpowiedź.
oho

witam, ja odnawiam temat, bo telefon jest naprawde bardzo praktyczny, ale brakuje mi w nim NE, jako iż troche czasu minęło, nadal nic się nie poruszyło w tym temacie? kiedy będzie NE dla GT-B5722 ??
fionka

Telefon: E51

Postprzez KasiaD » wtorek, 18 sty 2011, 18:05

Temat Samsunga GT-B5722 pojawił się przy okazji telefonów typu Dual post12197.html?hilit=dual#p12197. Nie obsługujemy żadnego z modeli dual i na razie nie przewidujemy wydania wersji na nie.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD

Telefon: Samsung S9

Postprzez fionka » sobota, 22 sty 2011, 23:35

kdzwonek napisał(a):Temat Samsunga GT-B5722 pojawił się przy okazji telefonów typu Dual post12197.html?hilit=dual#p12197. Nie obsługujemy żadnego z modeli dual i na razie nie przewidujemy wydania wersji na nie.

szkoda, naprawde szkoda..udało mi się zainstalowac wersje pod samsunga F480, aplikacja startuje bez problemu, jedyny problem, zeby sie zalogowac :(
GT-B5722 jest naprawde bardzo fajnym telefonikiem, a z NaviExpert spełniał by swoje zadanie idealnie

pozostaje czekac i zyczyc checi wydania wersji dla tego typu telefonu

dziękuje za informację, pozdrawiam
fionka

Telefon: E51

Postprzez Marian » niedziela, 23 sty 2011, 16:23

kdzwonek napisał(a): Nie obsługujemy żadnego z modeli dual i na razie nie przewidujemy wydania wersji na nie.

Dual-sim ma korzystanie z usług konkurencji wpisane w swoją istotę. Nic dziwnego, że operatorzy za nimi nie przepadają. Czyżby we wprowadzeniu wersji na te telefony przeszkadzało uzależnienie NE od operatorów?
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy A3

Poprzednia strona

Powrót do Kompatybilność telefonów