Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Niezbędne poprawki błędów w wersji 5.2.1

Niezbędne poprawki błędów w wersji 5.2.1

Postprzez jotde » wtorek, 14 wrz 2010, 08:56

Ponieważ wygląda na to, że przez pewien czas będzie spora grupa użytkowników starszej wersji 5.2.1 prosiłbym zespół NE w miarę możliwości o uwzględnienie w swoich planach poprawianie błędów które istnieją w tej wersji. Jednocześnie użytkowników wersji 5.2.1 zapraszam to zgłaszania takowych. Sugerowałbym raczej zgłaszanie błędów utrudniających pracę z programem niż nowych funkcjonalności. Nie sądzę, żeby NE miało czas / chciało dodawać nowe rzeczy do starej wersji. Ale poprawki błędów byłby bardzo pożądane.

Niniejszym zgłaszam pierwszy błąd. W telefonie SE P990i przy aktywnym ekranie dotykowym (otwarta klapka) przyciski Zakończ i Pomoc na głównym ekranie są aktywne na połowie ekranu, a nie tylko na swoim polu. W efekcie nie da się wejść w menu Szukaj ani Narzędzia bo zamiast tego program wchodzi w Pomoc albo pyta czy zakończyć program. Podobnie jest na wszystkich innych ekranach, gdzie są dwa dolne przyciski.
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Re: Niezbędne poprawki błędów w wersji 5.2.1

Postprzez SlaviNavi » wtorek, 21 wrz 2010, 11:25

Widzę że już chyba nikomu nie zależy na niezbędnych poprawkach błędów w wersji 5.2.1. Jestem "ostatni mohikanin" :lol: który też chciałby poprawek w wersji 5.2.1 z braku możliwości korzystania z wersji 6.0.1 na LG GT500

Trzymam kciuki i czekamy na działająca wersje NE 6.0 na telefony LG GT500 i LG GT505 zgodnie z: Post przez kkotowski ».Co prawda nie zdążymy wydać wersji na ten telefon razem z innymi, ale będziemy robić wszystko by mimo wszystko ona powstała
SlaviNavi

Telefon: LG Swift L9/myPhone LUNA

Postprzez algi » wtorek, 21 wrz 2010, 13:19

SlaviNavi napisał(a):Widzę że już chyba nikomu nie zależy na niezbędnych poprawkach błędów w wersji 5.2.1. Jestem "ostatni mohikanin" :lol: który też chciałby poprawek w wersji 5.2.1 z braku możliwości korzystania z wersji 6.0.1 na LG GT500

Na pewno nie jesteś ostatni Mohikanin.

Po prostu czekamy na 6.x dla LG GT500/505 bo jeżeli zrobią to automatycznie pojawią się te poprawki/nowe funkcje.

Jeśli nie to wtedy poprawki do linii 5.x....

No i oczywiście jeszcze, niezależnie od wersji, wybieranie godziny i daty odjazdu KONIECZNIE do poprawienia....... albo niech NE przysyła do abonamentu dużą mocną lupę.....

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez Azi » środa, 22 wrz 2010, 07:45

Witam, mam pewien problem ze swoim NE, z góry chciał bym dodać że nie bardzo wiem gdzie na tym forum zamieścić te pytanie. Mianowicie wczoraj dostałem Samsunga Wave S8500 w abonamencie Era. Konsultatnt Ery powiedział mi że na moim telefonie NE jest za darmo przez 3 miesiące, natomiast gdy próbuję nawigować wyskakuje mi wiadomość,że ta opcja nie jest dostępna i muszę ją wykupić za pomocą sms.
No więc jak to dokładnie jest.
Pozdrawiam.
Azi

Telefon: samsung wave s8500

Postprzez mentos11 » środa, 22 wrz 2010, 09:01

Azi napisał(a):Witam, mam pewien problem ze swoim NE, z góry chciał bym dodać że nie bardzo wiem gdzie na tym forum zamieścić te pytanie. Mianowicie wczoraj dostałem Samsunga Wave S8500 w abonamencie Era. Konsultatnt Ery powiedział mi że na moim telefonie NE jest za darmo przez 3 miesiące, natomiast gdy próbuję nawigować wyskakuje mi wiadomość,że ta opcja nie jest dostępna i muszę ją wykupić za pomocą sms.
No więc jak to dokładnie jest.
Pozdrawiam.

Idz do ERY i zapytaj się jak właczyć usługę na 3 miesiące
O ile wiem po zarejestrowaniu się dostajesz 1 miesiąc za darmo za to że jesteś nowym użytkownikiem :D
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez toszym » środa, 22 wrz 2010, 16:15

No muszę powiedzieć, że powoli NE robi się żenadą. LG GT 505 z powodu problemów technicznych wykopali do kosza. Widać za stary jest. Przerzuciłem się zgodnie z zaleceniami na wersję 5.2.1 i znowu problem. Wersja 6.0 beta uruchamia się a 5 nie chce wyskakuje komunikat "Błąd: Out of Memory", a abonament leci. Usunąłem aplikację, zainstalowałem jeszcze raz zadziałało. Niestety ponowne włączenie i to samo. Ręce opadają. Telefon kupiony specjalnie pod NE pół roku temu i już nie jest rekomendowany. Wersja rekomendowana na ten telefon, nie działa. Jeszcze raz żenada.
toszym

Telefon: LG GT505

Postprzez ALEX » środa, 22 wrz 2010, 19:08

toszym napisał(a):Usunąłem aplikację, zainstalowałem jeszcze raz zadziałało. Niestety ponowne włączenie i to samo. Ręce opadają.

Zgłosiłeś problem do NE czy tylko się użalasz?
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez Azi » czwartek, 23 wrz 2010, 20:37

nawet jak na miesiac za darmo to cos mi nie chce dzialac. zrobilem aktualizacje do wersji 6.0.1 jestem nowym urzytkownikiem a mimo to nie chce dzialac
Azi

Telefon: samsung wave s8500

Postprzez KasiaD » czwartek, 23 wrz 2010, 21:28

Azi, po pierwsze to troszkę nie miejsce na takie pytania i odpowiedniejszy byłby któryś z wątków tutaj czeste-pytania-f4.html

Co do Twojego problemu, to wyślij proszę do nas maila na adres biuro@naviexpert.pl podając numer IMEI telefonu, jeśli taką usługę u operatora faktycznie otrzymałeś na podstawie tego numeru postaramy się to wyjaśnić ;)
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S2

Postprzez roman_tp » piątek, 24 wrz 2010, 15:51

wyznaczam Łódź, ul. Warszawska [nawet nie wiem czy taka ulica jest w Łodzi]
po tych operacjach widzę komunikat:
nie dopasowano pola: Miasto
roman_tp