Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wpadki CT Online

Re: Wpadki CT Online

Postprzez darkoblues » poniedziałek, 4 paź 2010, 17:57

Wlasnie trąbią n atvnwarszawa o mega korku na moscie siekierowskim.
Na http://www.tvnwarszawa.pl/ulice.html na mapie widac, ze jest totalny korek i zaczyna sie od ulicy sobieskiego.

A na http://www.naviexpert.pl/o-produkcie/wa ... kosci.html ( update z 18.50)
na tym samym odcinku mozna jechac z predkoscia 80km/h ...

Czy to moze wynikac z faktu, ze zaden uzytkownik NE nie "zaznaczyl" swojej obecnosci na tym odcnku bo np stoi na poczatku mostu?
darkoblues
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: e72

Postprzez vtec_z » poniedziałek, 4 paź 2010, 19:03

darkoblues napisał(a):Czy to moze wynikac z faktu, ze zaden uzytkownik NE nie "zaznaczyl" swojej obecnosci na tym odcnku bo np stoi na poczatku mostu?

O 19:53 widać korek dokładnie (kółko na mapie). Najwyraźniej NE nie potrafi jeszcze pobierać danych z systemów powiadamiania policji i straży.
image.jpg
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez darkoblues » poniedziałek, 4 paź 2010, 19:17

Do wypadku doszło ok 17.00. Gdybym wracał tą drogą godzinę później prawdopodobnie najszybsza droga stałaby sie najdłuższa
darkoblues

Telefon: e72

Postprzez alabanda » środa, 6 paź 2010, 15:26

06.10.2010 15:40 wyjazd z Poznania w kierunku Wrocławia. Megakorek, zero informacji w NE. Na szczęście zauważyłem go wcześniej, i zdążyłem odbić. Po 40 minutach w domu sprawdzam NE - nadal brak informacji o korku. A na Targeo
Załączniki
poznan.jpg
poznan.jpg (106.41 KiB) Przeglądane 5614 razy
alabanda
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 6P

Postprzez artek83 » środa, 6 paź 2010, 16:37

na Online Mapie NE ( na stronce) nie ma tego fragmentu trasy :( sprawdzałeś w telefonie? Przydała by się w końcu mapa Polski....
artek83

Postprzez alabanda » środa, 6 paź 2010, 17:29

artek83 napisał(a):na Online Mapie NE ( na stronce) nie ma tego fragmentu trasy :( sprawdzałeś w telefonie? Przydała by się w końcu mapa Polski....

Sprawdzałem w telefonie ikony korka - choć faktycznie czasami jest tak, że ikon korka nie ma, jednak z czasu trasy można wnioskować, że NE wie o utrudnieniach. Ale wyznaczałem kilka tras w okolicach dzisiejszego korka, i za każdym razem NE wpychał się w ten korek, z czasem przejazdu jak bez korka, choć możliwości objazdu jest tam sporo.
alabanda

Postprzez artek83 » środa, 6 paź 2010, 17:36

no to wielki minus :( kurde, może warto nad tym popracować bo konkurencja mocna odstaje do przodu w tym aspekcie...
artek83

Postprzez domel » czwartek, 7 paź 2010, 08:33

alabanda napisał(a):06.10.2010 15:40 wyjazd z Poznania w kierunku Wrocławia. Megakorek, zero informacji w NE. Na szczęście zauważyłem go wcześniej, i zdążyłem odbić. Po 40 minutach w domu sprawdzam NE - nadal brak informacji o korku. A na Targeo

Ta dziwne, że jeszcze nie ma tam info o korku, wprawdzie nie jeżdzę tamtędy często ale jak jadę popołudniu chyba jeszcze nie było sytuacji żeby nie było w tym miejscu korka.
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez algi » czwartek, 7 paź 2010, 11:18

Od ponad tygodnia jeżdżę od Górczewskiej do Ronda Zesłańców Syberyjskich w Warszawie.... (w godzinach 7:30-8:00 )
Czas przejazdu dzień w dzień niedoszacowany o 10-15 minut.... te moje dane to lecą do jakiejś bazy danych czy prosto do /dev/null ???

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez alabanda » czwartek, 7 paź 2010, 12:45

domel napisał(a):
alabanda napisał(a):06.10.2010 15:40 wyjazd z Poznania w kierunku Wrocławia. Megakorek, zero informacji w NE. Na szczęście zauważyłem go wcześniej, i zdążyłem odbić. Po 40 minutach w domu sprawdzam NE - nadal brak informacji o korku. A na Targeo

Ta dziwne, że jeszcze nie ma tam info o korku, wprawdzie nie jeżdzę tamtędy często ale jak jadę popołudniu chyba jeszcze nie było sytuacji żeby nie było w tym miejscu korka.

Korek, tak jak pisałeś, jest tam codziennie, ale zazwyczaj dopiero od zwężenia w Komornikach, i o tym NE już wie i sygnalizuje ikonami. Wczoraj jednak korek zaczynał się dużo wcześniej niż zwykle, na wysokości McDonalds, jeszcze przed autostradą, a tej informacji w NE już nie było.
alabanda

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zgłoszenia