Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

"Wykryto nowszą wersję aplikacji"

Re: "Wykryto nowszą wersję aplikacji"

Postprzez toszym » środa, 20 paź 2010, 18:34

Niestety w zapowiedzi NE dawno już przestałem wierzyć, a i też odpuściłem sobie NE na rzecz AM. Z ciekawości zaglądam na forum, czy może NE ruszyło cztery litery i weźmie się do roboty. No ale jak to NE. Wersji na GT 505 nie widać, a że przesiadłem się na omnię i900 i interesuje mnie wersja na WM, której też nie ma.
Jak dla mnie, to NE jest niereformowalne i jak wynika z przedniej wypowiedzi "trzyma się dobrze", więc tych kilku użytkowników siejących ciągły ferment, mogą sobie odpuścić.
Tak trzymać, życzę powodzenia.
Ostatnio edytowano czwartek, 21 paź 2010, 20:39 przez toszym, łącznie edytowano 1 raz
toszym
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG GT505

Postprzez HaniaK » czwartek, 21 paź 2010, 11:11

algi napisał(a):
Przy okazji zapytam: jak się czuje wersja dla telefonów LG GT 505 ( GT500....) ?

W przypadku LG nie mamy jeszcze 100% informacji.
Pozdr. HK
HaniaK

Postprzez SlaviNavi » czwartek, 21 paź 2010, 12:05

hkoziarek napisał(a):
algi napisał(a):
Przy okazji zapytam: jak się czuje wersja dla telefonów LG GT 505 ( GT500....) ?

Pozdr. HK

Trzymamy kciuki :P i czekamy na działająca wersje NE 6.0 na telefony LG GT 500 i LG GT 505
Pozdrawiam :)
SlaviNavi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift L9/myPhone LUNA

Postprzez algi » czwartek, 21 paź 2010, 20:51

SlaviNavi napisał(a):
hkoziarek napisał(a):
algi napisał(a):

Pozdr. HK

Trzymamy kciuki :P i czekamy na działająca wersje NE 6.0 na telefony LG GT 500 i LG GT 505
Pozdrawiam :)

Oj tak czekamy, czekamy i kciuki mocno trzymamy .... już nam te kciuki sinieją od tego mocnego trzymania ;-)
Nam szkoda kciuków, Wam chyba kolan.... ;-)

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez marcin1982 » czwartek, 4 lis 2010, 21:14

coraz mniej jestem przekonany żę inwestycja w dwuletni abonament to był dobry krok
w ciągu pierwszych dwóch lat NE rozwijał się szybko i był na czasie po zapowiedzi wersji 6 liczyłem na dalszy rozwój a tu stop bynajmniej na WM obietnice i tylko tyle . Możę wreszcie jakieś konkrety a nie owijanie w bawełne??
marcin1982

Telefon: se xperia X1

Postprzez larret » czwartek, 4 lis 2010, 22:07

Fakt, coś się ta premiera mocno opóźniona w porównaniu do pozostałych platform. Jakieś słowa otuchy ze strony deweloperów ;) ?
larret

Telefon: HTC HD2

Postprzez lukasz » piątek, 5 lis 2010, 08:50

Rzeczywiście trochę to długo trwa, ale za to może dostaniemy super stabilną aplikację na WM. Nie opartą o platformę java tylko wykorzystującą wszystkie zalety WM :?: :!: :D
lukasz
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Mi5

Postprzez HaniaK » piątek, 5 lis 2010, 09:39

lukasz napisał(a):Rzeczywiście trochę to długo trwa, ale za to może dostaniemy super stabilną aplikację na WM. Nie opartą o platformę java tylko wykorzystującą wszystkie zalety WM :?: :!: :D

Jeszcze trochę cierpliwości proszę. Podczas testów wykryliśmy błąd. Naprawiamy i super stabilna wersja na WM już wkrótce :)
Pozdrawiam
HK
HaniaK

Postprzez tomee » piątek, 5 lis 2010, 17:48

lukasz napisał(a):Rzeczywiście trochę to długo trwa, ale za to może dostaniemy super stabilną aplikację na WM. Nie opartą o platformę java tylko wykorzystującą wszystkie zalety WM :?: :!: :D

Akurat. W którymś poście napisałem m.in., że na WM i innych smartfonach aplikacja działałaby lepiej, gdyby była napisana w natywnym toolkicie. Jakimś cudem ta część mojej wypowiedzi wyparowała z posta :shock:
tomee

Telefon: Xperia Pro (MK16i)

Postprzez mindzik » piątek, 5 lis 2010, 18:55

tomee napisał(a):

Akurat. W którymś poście napisałem m.in., że na WM i innych smartfonach aplikacja działałaby lepiej, gdyby była napisana w natywnym toolkicie. Jakimś cudem ta część mojej wypowiedzi wyparowała z posta :shock:

To fakt, przykładem jest ostatnia natywna wersja OperyMini na Symbiana, chodzi dużo szybciej od tej w Javie.
mindzik

Telefon: Nokia N8

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert