Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Luźna gadka

Re: Luźna gadka

Postprzez algi » środa, 1 gru 2010, 14:09

vtec_z napisał(a):Podejrzewam, że w związku z planowanym rozszerzeniem usług NE dostępnych na stronie www (webplaner?) zawieszono bieżące aktualizowanie strony radarynamapie.pl.
Czy to właściwy trop?

Tak więc czekamy na odpowiedź ekipy NE.
A ponowne pytanie to .... kiedy ten webplaner?

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez HaniaK » środa, 1 gru 2010, 14:16

Dzięki za Waszą czujność - nastąpił błąd techniczny, który naprawiamy.
HaniaK

Postprzez jotde » środa, 1 gru 2010, 14:44

hkoziarek napisał(a):Dzięki za Waszą czujność - nastąpił błąd techniczny, który naprawiamy.

Nie używacie własnego serwisu ? :o
;)
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez roman_tp » środa, 1 gru 2010, 17:09

kdzwonek napisał(a):Romanie, zaczynam się zastanawiać, czy Ty czasem nie masz jakieś depresji... chcesz o tym porozmawiać? :lol:

tak się składa, że lekarstwo już używam od jakiegoś czasu. liczyłem na jakiś zastępczy specyfik obecnie używanego.
wyszło jak wyszło i to co was bawi - cieszy mnie to - jest tylko odzwierciedleniem waszej klęski - to chyba właściwe określenie, bo ile czasu trwa wprowadzenie kolejnej wersji na wm? ile już było zapowiedzi o wypuszczeniu kolejnej wersji?

kdzwonek napisał(a):Jeszcze trochę i zamiast zatrudniać nowych modów, żeby pomogli nam dwóm biednym kobietkom radzić sobie z Wami... zatrudnimy psychoterapeutę :lol:

to się nie dziwię, że ciągle przesuwacie termin wydania wersji na wm. może warto pomyśleć o zatrudnieniu fachowców innych profesji?

no dobra, może zaczniecie słuchać dobrych rad.
dlaczego nie działacie jak konkurencja?
wypuszcza dopracowaną betę, a po kilku dniach, ok. 10 wypuszcza wersję finalną. bez oznajmiania, ze dnia tego i tego pojawi się rewolucyjna wersja. nie ma żadnych rozczarowań, że coś nie jest na czas, bo nie ma deklaracji odnośnie terminów.

rozumiem, że chcecie nawiązać kontakt z odbiorcami - to się chwali - lecz na co komu kontakt, jeśli nie dotrzymujecie zadeklarowanych terminów.
proszę obiecać, dziecku, siostrzeńcowi czy tam kogo masz w rodzinie, proszę obiecać że coś dostanie, gdzieś pojedzie, coś co te dziecko ucieszy. do tego stopnia, że niecierpliwie będzie oczekiwać tego dnia. potem proszę oznajmić, że musisz się wycofać z obietnicy.
następnie proszę cofnąć się do lat dziecięcych i przypomnieć sobie, podobną sytuację lecz z odwróconymi rolami.
jakie uczucie? paskudne, prawda?

kilka pytań:
1. czy braliście pod uwagę, że źródłem wszelkich [obecnych] niepowodzeń na WM jest środowisko aplikacji - JAVA?
2. czy choćby na własny użytek, aby się przekonać, stworzyliście aplikację bezpośrednio pod WM?
3. czy otrzymam odpowiedź dlaczego po tylu latach od wydania pierwszej wersji NE nadal upieracie się przy JAVA?

w zależności od odpowiedzi [jeśli się doczekam] mogą pojawić się kolejne pytania.
roman_tp

Telefon: CAT B15

Postprzez HaniaK » środa, 1 gru 2010, 17:36

roman_tp napisał(a): liczę na was ;)

Drogi Romanie, pogrzebałeś coś, co dla Twojego telefonu nigdy się nie narodziło.
Odpowiem za Ciebie na krótkie pytania:
- czy Omnia Lite Romana była kiedykolwiek kompatybilna z NE = Roman odpowiada NIE
- czy oficjalnie zadeklarowaliśmy, że wersja na Omnie LITE Romana się ukaże= Roman odpowiada NIE
- czy uśmierca się kogoś, kto jest w stanie lekko niestabilnym, ale rokującym na wyzdrowienie ;) - mam nadzieję, choć już sama nie jestem pewna, że Roman odpowiedziałby NIE
- czy Roman powiedział kiedykolwiek coś pozytywnego o wersji 6.0 = Roman odpowiada NIE
Trudno zrozumieć Romana ;)
Zamiast z nadzieją oczekiwać narodzin wersji na swój telefon, szykować fona, pokrowiec, baterię, ładowarkę, uchwyt samochodowy oraz uczęszczać do szkoły rodzenia Roman dokonał aborcji i to w ostatnim trymestrze ;)
Szczerze - nie pochwalam :)

A teraz bardzo poważnie - stabilizujemy wersję na WM, żeby działała na jak największej liczbie telefonów i nawet żeby trzeba było poczekać jeszcze kilka dni na tą właściwą to nie będziemy ryzykować pod presją czasu.
Wszystkich oczekujących serdecznie przepraszamy :)
HaniaK

Postprzez roman_tp » środa, 1 gru 2010, 17:59

hkoziarek napisał(a):- czy oficjalnie zadeklarowaliśmy, że wersja na Omnie LITE Romana się ukaże= Roman odpowiada NIE

te słowa zmotywowały mnie, do odpalenia drugiego laptopa, gdzie mam klienta pocztowego.

odebrane 19 sierpnia:
Jak już wspominaliśmy, nie obsługujemy telefonu Omnia Lite, ale mamy w planach stworzenie wersji na ten model telefonu, być może już w listopadzie uda nam się ją udostępnić.

może nie jest to oficjalna zapowiedź, lecz jak ja to miałem odebrać?
czekałem i czego się doczekałem?

hkoziarek napisał(a):- czy Roman powiedział kiedykolwiek coś pozytywnego o wersji 6.0 = Roman odpowiada NIE
Trudno zrozumieć Romana ;)

jeszcze trudniej zrozumieć kogoś, kto zachwala coś, czego nie mógł "polizać".
nie było mi dane wypróbować ver.6.0 więc nie miałem co zachwalać.

hkoziarek napisał(a):Zamiast z nadzieją oczekiwać narodzin wersji na swój telefon, szykować fona, pokrowiec, baterię, ładowarkę, uchwyt samochodowy oraz uczęszczać do szkoły rodzenia Roman dokonał aborcji i to w ostatnim trymestrze ;)

jak dobrze, że moja praca nie jest uzależniona od nawigacji, bo musiałbym się zwolnić :lol:

hkoziarek napisał(a):A teraz bardzo poważnie - stabilizujemy wersję na WM, żeby działała na jak największej liczbie telefonów.... przepraszamy :)

trzymam kciuki
Obrazek
roman_tp

Postprzez HaniaK » środa, 1 gru 2010, 19:00

Romanie,
pobudź wyobraźnię i zmień grafikę na coś odpowiedniejszego - nie czas na marsz Żałobny ;)
Więcek optymizmu, bo nam też się Twoja żałoba udziela- już dwa razy się popłakałam :cry:
HaniaK

Postprzez algi » środa, 1 gru 2010, 19:31

hkoziarek napisał(a):Zamiast z nadzieją oczekiwać narodzin wersji na swój telefon, szykować fona, pokrowiec, baterię, ładowarkę, uchwyt samochodowy oraz uczęszczać do szkoły rodzenia Roman dokonał aborcji i to w ostatnim trymestrze ;)

Ja szykowałem rekomendowanego LG GT 505, pokrowca nie używam, baterię naładowałem, ładowarki mam 3, uchwyt samochodowy także.... chodziłem do szkoły rodzenia i testowałem nawet płody (ver. beta) a potem - potem to NE dokonał aborcji w ostatnim trymestrze.

Niestety przykład jak kulą w płot!
Zważywszy ze na ostatniej becie jeździło się bardzo dobrze!
No ale cóż - tutaj zgodzę się z Romanem że najwidoczniej programiści za słabi skoro tylko ta jedna aplikacja i tylko w tej wersji ma jakieś dziwne problemy....

hkoziarek napisał(a):
A teraz bardzo poważnie - stabilizujemy wersję na WM, żeby działała na jak największej liczbie telefonów i nawet żeby trzeba było poczekać jeszcze kilka dni na tą właściwą to nie będziemy ryzykować pod presją czasu.
Wszystkich oczekujących serdecznie przepraszamy :)

No tak - jedno kolano odstrzelone więc będziecie walczyć o drugie bo tak to jeszcze jakoś da się na jednym kuśtykać

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez roman_tp » środa, 1 gru 2010, 20:38

hkoziarek napisał(a):Romanie,
pobudź wyobraźnię i zmień grafikę na coś odpowiedniejszego - nie czas na marsz Żałobny ;)
Więcek optymizmu, bo nam też się Twoja żałoba udziela- już dwa razy się popłakałam :cry:

liczyłem bardziej na komentarz do mojego wpisu i faktów, tak jak ja skomentowałem twój i użyłem kontrargumentów.
ok, przyznaję, że może tym razem przeholowałem z grafiką - potrafię się przyznać.

mam prośbę na przyszłość [kolejną].
grzeczność nakazuje czasami odpowiadać na postawione pytania. wystarczy napisać, że "skonsultuję się w sprawie odpowiedzi i podam je w późniejszym czasie".
a tak, czuję że moje pytania [nie pierwsze i nie moje pierwsze] zostały zignorowane i za chwilę zginą w gąszczu następnych postów.

dobra dosyć fanaberii - nie pytam o kolejny termin, cierpliwie czekam w ciszy.
do następnego.
roman_tp

Postprzez HaniaK » środa, 1 gru 2010, 20:54

algi napisał(a):
Niestety przykład jak kulą w płot!

Algi przykład odpowiedni dla Romana i trafny. Dla Ciebie mam zupełnie inną diagnozę - Twój LG ma się dobrze w wersji 5.2 i ze względu na dużą niewydolność krążenia nie może dźwigać cięższej wersji 6.0.

Jak luźna gadka, to luźna gadka - bez napinania ;)
Kiepski ze mnie dowcipniś, czy dowcipniśka się mówi:-)
HaniaK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa