Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wybory moderatora

Kto powinien zostać moderatorem?

algi
11
31%
Qbek
11
31%
vtec_z
13
37%

Liczba głosów : 35

Re: Wybory moderatora

Postprzez krzyszt_off_74 » sobota, 20 lis 2010, 08:57

Na tej liście nie ma Mariana !? Nie zgodził się na moderację, czy w ogóle nie dostał tej propozycji ? Ale może to i nie są informacje przeznaczone dla mnie.
Bo moim zdaniem , to Marianowi powinniście nawet wynagradzać istnienie tutaj. Ma dużą wiedzę n.t. nawigacji i to nie tylko w zakresie NE, co widać w Jego wypowiedziach. Zapewne mnóstwo czasu poświęca na śledzenie całego rynku navigacyjnego i wszystkiego co z tym jest związane. Ma zawsze bardzo wyważone zdanie. Nie przeciąga szali ani w pochwałach ani w krytyce.

Ja bardzo staram sie nie być kontrowersyjny, ale kogo ja mam tutaj wybierać ? Lizusa roku ? Tak na prawdę to tu mam na myśli głównie jednego spośród tej trójki, ale nie napiszę kogo, bo nie chcę robić zbyt gestego dymu. Ja to bym chciał wybierać spośród wszystkich użytkowników, a dopiero potem żeby NE gadał ze zwycięzcą/ami żeby sie na to zgodzili i posłuchali "głosu ludu".
krzyszt_off_74
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez roman_tp » sobota, 20 lis 2010, 09:27

rozumiem twoje zbulwersowanie Krzysztofie, lecz nie ma co się dziwić, że NE wytypował pewne osoby, które widziałby w nowej funkcji.
podzielam twoje zdanie, lecz wydaje mi się, że Marianowi nie została nawet złożona propozycja [wiem, mogę się mylić], ponieważ bywały wątki, w których krytykował NE.
chroniąc własne interesy wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że wybrańców będzie obowiązywał nowy regulamin, wg którego nie będą szkodzić NE [tu też mogę się mylić].
mnie bardziej interesuje, jakimi kryteriami się kierował NE przy wyborze kandydatów? co skłoniło do wskazania tych kandydatur i kto nie przyjął kandydatury?

może nie trzeba było wysyłać zapytań o przyjęcie funkcji, tylko zrobić ankietę np. 10 i dopiero po ogłoszeniu wyników zadać pytanie - pierwsza się nie godzi, jej funkcja zostaje zaproponowana następnej osobie itd.
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez Qbek » sobota, 20 lis 2010, 11:05

Ja zaproponowałem Mariana na moderatora, ale nie wiem czy w ogóle moja prośba została uwzględniona i przedłożona.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez krzyszt_off_74 » sobota, 20 lis 2010, 11:26

roman_tp napisał(a):rozumiem twoje zbulwersowanie Krzysztofie,.
Zbulwersowanie to trochę za grube słowo, bo spodziewałem się, że na tę listę trafią najwięksi chwalcy i piewcy NE. Jednak jestem grubo zdziwiony, że Marian się na niej nie znalazł. Uważam wręcz, że jest On bardziej kompetentny do dzialań na scenie nawigacji i tegoż forum niż niejeden pracownik NE. Nie znam faceta, ale śledząc to forum widzę ile On w to wkłada roboty. A że nieraz krytykuje... robi to w sposób nacechowany niebylejaką wiedzą i nigdy nie pozwala aby emocje brały górę nad stylem wypowiedzi.
Ale co ja tu będę się udzielał w imie Mariana. Może sobie nawet tego nie życzy. Jeśli tak, to usunę te wypowiedzi.
krzyszt_off_74

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez navibober » sobota, 20 lis 2010, 14:08

roman_tp napisał(a):chroniąc własne interesy wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że wybrańców będzie obowiązywał nowy regulamin, wg którego nie będą szkodzić NE [tu też mogę się mylić].

Zapewniam Cię, że się myślisz.

Zrobienie głosowania bez uprzedzenia osób wymienionych w nim uważam za nietrafiony pomysł.
navibober

Postprzez vtec_z » niedziela, 21 lis 2010, 12:21

krzyszt_off_74 napisał(a): Ja bardzo staram sie nie być kontrowersyjny, ale kogo ja mam tutaj wybierać ? Lizusa roku ? Tak na prawdę to tu mam na myśli głównie jednego spośród tej trójki, ale nie napiszę kogo, bo nie chcę robić zbyt gestego dymu.

Bardzo miła ocena Krzysztoffie ;) Ale dlaczego taki brak odwagi zaraz potem?

Co do sposobu wyłonienia listy kandydatów spodziewałem się, że pozostanie furtka na vox populi. Szkoda , że jej nie ma... :?
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez navibober » poniedziałek, 22 lis 2010, 10:17

Specjalnie tak głosujecie, żeby wszyscy mieli tyle samo głosów? ;)
navibober

Postprzez Hunter-sw » poniedziałek, 22 lis 2010, 10:24

navibober napisał(a):Specjalnie tak głosujecie, żeby wszyscy mieli tyle samo głosów? ;)

Tak jakoś wyszło... a może jednak trzech potrzebujecie ?
Chyba sami będziecie musieli wybrać :D
Hunter-sw

Postprzez navibober » poniedziałek, 22 lis 2010, 11:10

My byśmy chętnie trzech wzięli, ale sprzęt możemy zapewnić tylko dwóm osobom :)
navibober

Postprzez potworny » poniedziałek, 22 lis 2010, 11:41

Hełmy, okulary ochronne i co jeszcze, bo mi nie przychodzi do głowy tak po prostu?
potworny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum 2010