Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

LG GT505, LG GT500, LG KC910 w wersji NE 5.2

Re: LG GT505, LG GT500, LG KC910 w wersji NE 5.2

Postprzez ALEX » niedziela, 5 gru 2010, 23:44

gato napisał(a):Czy umożliwienie takiego wyboru użytkownikom tego telefonu jest niemożliwe?

Jest możliwe ale NE tego nie wprowadzi.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez kkotowski » wtorek, 7 gru 2010, 15:17

gato napisał(a):Mam pytanie odnośnie GT500: czy brak możliwości połączenia się z zewnętrznym odbiornikiem GPS (np pentagramem) jest także spowodowany procesorami, wyciekami i innymi cudami? Pal licho tą wersję 6.x i inne bajery... chciałbym chociaż mieć możliwość podłączenia przez bt jakiegoś sensownego odbiornika. Bo ten wbudowany delikatnie mówiąc nie spełnia moich wymagań. Czy umożliwienie takiego wyboru użytkownikom tego telefonu jest niemożliwe?

Niestety wersja na ten model nie ma możliwości podłączenia zewnętrznego odbiornika. Można spróbować z poziomu telefonu wyłączyć wbudowany GPS i podłączyć po BT ale nie gwarantuje że się powiedzie.
kkotowski

Telefon: E66, Samsung Avilla GPS

Postprzez gato » niedziela, 12 gru 2010, 23:43

kkotowski napisał(a):Niestety wersja na ten model nie ma możliwości podłączenia zewnętrznego odbiornika. Można spróbować z poziomu telefonu wyłączyć wbudowany GPS i podłączyć po BT ale nie gwarantuje że się powiedzie.

z poziomu telefonu wyłączyć GPS? ja tam widzę jedynie opcje A-GPS/Samodzielny...

Tak swoją drogą nie jest to chyba zbyt skomplikowana rzecz... ot choćby Trekbuddy bez problemu potrafi korzystać z zewnętrznego odbiornika... a to ciągle ten sam zły, paskudny i niepokorny GT500, a da się... nic no, akurat umowa z tym telefonem kończy mi się mniej więcej równo z końcem abo na ne... się pożegnamy z jednym i drugim, no chyba, że wcześniej mnie to do szału doprowadzi...
gato

Telefon: LG GT500

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum 2010