Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Błędy w nawigowaniu, niepoprawne komunikaty

Re: Błędy w nawigowaniu, niepoprawne komunikaty

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 22 sty 2018, 08:06

Dziwna propozycja. Dzisiaj, 07:18:52. Skręt bezpośrednio w lewo był bezproblemowy.
Załączniki
Screenshot_20180122-071852.jpg
Screenshot_20180122-071852.jpg (102.14 KiB) Przeglądane 1747 razy
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 25 sty 2018, 12:13

lchmiel napisał(a):Dziwna propozycja. Dzisiaj, 07:18:52. Skręt bezpośrednio w lewo był bezproblemowy.

Jest to tzw. "myk", w którym aplikacja uznała, że taki manewr będzie szybszy niż lewoskręt. Przekazałem ten przypadek do dalszej analizy natężenia ruchu w tym miejscu.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » wtorek, 6 lut 2018, 16:48

Obrazek
Już tyle czasu można jechać na wprost przez skrzyżowanie Modlińskiej z Płochocińskiej jadąc Modlińską z północy na południe a NE dalej tego nie uwzględnia. Ciekawe ile jeszcze czasu minie za nim będzie nawigował poprawnie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Senior Tigr » wtorek, 10 kwi 2018, 12:10

Jest problem z nawigowaniem przez skrzyżowanie Aleji Rzeczypospolitej a Branickiego (Miasteczko Wilanów w Warszawie). Nie wiem czy to problem z nawigowaniem czy raczej z mapą, więc piszę tutaj a gdybym się pomylił to proszę o przeniesienie do innego wątku.
Wcześniej tam było przez rok czy dwa tymczasowe rondo, ale w ub. roku zainstalowano sygnalizację świetlną i znów jest to zwykłe skrzyżowanie. Od czasu gdy na mapach NaviExpert usunięto rondo, nawigacja nie potrafi skierować przejazdu przez to skrzyżowanie jadąc Branickiego na wprost w kierunku Przyczółkowej lub skręcając w lewo w stronę Sobieskiego. Zamiast kierować w lewo na skrzyżowaniu Branickiego/AL. Rzeczypospolitej, nawigator proponuje wykonać manewr zawracania (nazywany i oznaczany jednak jako "ostry skręt w lewo", notabene niemożliwy w tym miejscu przy działającej sygnalizacji która pozwala tylko na skręt w lewo), wrócić Branickiego do Ledóchowskiej, skręcić w prawo w Ledóchowskiej i następnie ul. Sejmu 4-letniego do Al. Rzeczypospolitej. Przy przejeździe na wprost do Przyczółkowej także przed skrzyżowaniem proponuje jakąś dziwną trasę objazdową.
Senior Tigr

Postprzez wzaj » wtorek, 10 kwi 2018, 12:24

W Trzebini na DK 79 jest remont wiaduktu nad torami kolejowymi. NaviExpert wyznacza objazd przed ul Dworcową, a tam jest dopuszczony tylko ruch lokalny i można się narazić na mandat. Objazd dla pojazdów do 8 t jest wyznaczony przez ul. Słowackiego :http://przelom.pl/22449-kierowcy-jezdza-dworcowa-mimo-zakazu.html
wzaj

Telefon: SE K550i

Postprzez Michal1983 » sobota, 21 kwi 2018, 04:41

Przy próbie dojechania na Podwale NE zalecił objechać cały plac Teatralny dookoła. Fakt trzeba chwilę postać na światłach, ale nie ma żadnych innych przesłanek dla tego manewru. Co ciekawe nawet nie uwzględnił jazdy na wprost jako alternatywy i nie wiadomo było ile rzeczywiście zyskam na tym manewrze. Zupełnie jak był nakaz skrętu nakazujący objechania placu, a nic takiego tam nie zauważyłem.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Zgłoszenia