Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jest nas ponad milion...

Re: Jest nas ponad milion...

Postprzez algi » sobota, 27 lis 2010, 20:44

Ja przyznaję że na początku z 3 lata temu też do tego sceptycznie podchodziłem ale też i inne stawki były.

Na początku korzystałem bez pakietu... potem miałem pakiet za 5zł... i się mieściłem .... teraz za 10zł bo jednak więcej już z netu korzystam (NE także więcej z krajobrazem ściąga... w v.3 jak wiadomo była tylko nitka z drogami)... a mam bardzo stary i, powiedzmy, niekorzystny co do netu abonament... ... oczywiście należy to uwzględnić w ogólnym rozrachunku ale skoro daję radę praktycznie codziennie z NE, pocztą, WWW to nie jest aż tak strasznie jak koszty transferu malują....

Musicie zrobić kampanię namacalną dla ludzi.... porównanie do jakiś typowych produktów.... czy choćby pokazanie że jadąc z A do B wydasz na paliwo 150zł ... a za transfer NE 1zł..... czy naprawdę te 1zł przy tych 150zł tylko za paliwo to aż taka straszna kwota?

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez Hunter-sw » sobota, 27 lis 2010, 21:24

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 21:44 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez roman_tp » sobota, 27 lis 2010, 21:39

Dora napisał(a):trza by coś takiego zrobić, sama mam znajomych, których właśnie "mityczne ogromne koszty transferu" skutecznie zniechęcają do korzystania z nawigacji...

a ja już nawet nie łączę się z wi-fi gdy chcę coś szybko zrobić w necie poprzez telefon (http, skype czy GG)

ale tak to już jest - wyścig trwa, większość chce jak najlepsze wszystkomające telefony za grube pieniądze a oszczędzają kilka PLN miesięcznie na neta - przeciętny polak :lol:
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez marcin1982 » sobota, 27 lis 2010, 22:23

super skoro NE zanotował 400% wzrost sprzedazy to powinien podniesć pensje obecnym albo zatrudnić kilku nowych programistów aby NE rozwijał się tak szybko jak szybko przybywa nowych użytkowników wtedy bedzie jeszcze wiecej zadowolonych klientów
marcin1982

Telefon: se xperia X1

Postprzez sztaba » niedziela, 28 lis 2010, 08:03

roman_tp napisał(a):ale tak to już jest - wyścig trwa, większość chce jak najlepsze wszystkomające telefony za grube pieniądze a oszczędzają kilka PLN miesięcznie na neta - przeciętny polak :lol:

Pracowałem kiedyś w salonie jednego z operatorów telefonii komórkowej. Rzeczywiście - dla 80% kupujących telefon musiał mieć wszystkie możliwe funkcje, ale abonament 25zł i ani grosza więcej (najlepiej w 'mixie' lub na kartę). Na pytanie: "po co Pani/Panu taki telefon, skoro przy tym abonamencie nie da się wykorzystać wszystkich większości jego funkcji?" padała odpowiedź: "bo kolega/koleżanka taki ma" albo "bo taki reklamują w TV".
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez Marian » niedziela, 28 lis 2010, 09:19

marcin1982 napisał(a):super skoro NE zanotował 400% wzrost sprzedazy to powinien podniesć pensje obecnym albo zatrudnić kilku nowych programistów aby NE rozwijał się tak szybko jak szybko przybywa nowych użytkowników wtedy bedzie jeszcze wiecej zadowolonych klientów

1. 400% to nie wzrost wpływów ze sprzedaży tylko ilości licencji. Licencja sprzedana w promocji z komórką u operatora, to też sprzedana licencja.
  2. Podane liczby oznaczają osoby, które jakoś się zetknęły z NE, a nie liczbę zadowolonych klientów
  3. Z punktu widzenia jakości CT Online liczba aktywnych użytkowników jest ważna, ale obserwowane wyniki działania NE pozostawiają jeszcze wiele do życzenia
  4. Dla większości osób nawigacja nie jest dobrem koniecznym, więc liczba aktywnych użytkowników jest zapewne dużo mniejsza od liczby licencji
  5. Oczywiste, że NE powinien się starać o zadowolenie klientów. Ale czy liczba programistów przerodzi się automatycznie w jakość? Wątpię
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum 2010