Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Czy wyświetlacz telefonu nie jest zbyt mały do nawigacji?

Czy wyświetlacz telefonu nie jest zbyt mały do nawigacji?

Postprzez admin » środa, 24 cze 2009, 19:17

W systemie nawigacji samochodowej najważniejsze są komunikaty głosowe. Naszym zdaniem NaviExpert oferuje najbardziej intuicyjne i precyzyjne komunikaty głosowe spośród dostępnych w Polsce systemów nawigacji. Pozwalają one wykonać większość manewrów bez spoglądania na wyświetlacz. Rzut oka na ekran potrzebny jest tylko w przypadku bardziej skomplikowanych skrzyżowań. W trakcie jazdy kierowca i tak nie ma czasu na przyglądanie się mapie, a nadmiar szczegółów może być dla niego wręcz przeszkodą.

W domyślnym trybie skali automatycznej, mapa jest powiększana przy zbliżaniu się do manewru. Nawet na małym wyświetlaczu będziesz wyraźnie widział(a) jaki manewr masz wykonać.
admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Czy wyświetlacz telefonu nie jest zbyt mały do nawigacji?

Postprzez Mario010 » poniedziałek, 27 lip 2009, 23:13

Potwierdzam w 100 % że na ekran telefonu właściwie się nie patrzy. W czasie ok. 500 km podróży zerknąłem dosłownie kilka razy przy skomplikowanych skrzyżowaniach a resztę przejechałem "na słuch" - a jechałem przez kompletnie nieznane mi tereny. Poza tym N82 telewizora nie ma :-) Co prawda jestem w trakcie przesiadki na Omnię HD więc tu to pewnie i popatrzeć się da :-)
Mario010
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S7

Re: Czy wyświetlacz telefonu nie jest zbyt mały do nawigacji?

Postprzez Cemak » sobota, 10 paź 2009, 12:24

Mimo wszystko dobry i czytelny wyświetlacz jest potrzebny. Osobiście korzystam z Nokii 5800XM. Super działa z NE. Niestety NE 5 nie jest dopracowany do końca! Już kilkanaście razy zdarzyło mi się, że lektorka podawała kierunek skrętu lub jazdy odwrotnie niż należało. Na szczęście wskazania wyświetlacza były prawidłowe!
Cemak
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nokia 5800XM

Powrót do Pytania ogólne