Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ | Zaloguj

Czy koszty gprs nie są zbyt wysokie do nawigacji za granicą?

Czy koszty gprs nie są zbyt wysokie do nawigacji za granicą?

Postprzez admin » środa, 24 cze 2009, 19:20

Koszty gprs w roamingu rzeczywiście są wyższe niż w Polsce, ale wielu operatorów obniżyło już stawki za transfer danych w roamingu lub oferuje atrakcyjne pakiety roamingowe. Polecamy np. zapoznanie się z następującymi linkami:

Play: Play abonament - Promocje

Era Eurotaryfa i Strefy

Plus obniża stawki za Internet w roamingu - TECH - nowe technologie - WP.PL

Stawki te będą na pewno dalej obniżane. Jak podaje Gazeta Wyborcza 20 czerwca 2008, 20 lipca komisarz Viviane Reding poinformuje, czy wydłuża do 2010 r. okres obowiązywania ograniczeń cenowych dla rozmów głosowych w roamingu. Przy okazji dowiemy się, czy Komisja narzuci podobne ograniczenia na ceny przesyłu danych. Pierwsza szóstka operatorów obniżyła roamingowe ceny tych usług już w lutym, jednak Komisja Europejska uważa obniżki za niewystarczające.

Kraje członkowskie UE, deputowani do Parlamentu Europejskiego oraz krajowi regulatorzy rynku telekomunikacyjnego chcą, żeby ograniczenia cen rozmów w roamingu wydłużyć aż do 2013 r.

- Jeśli sprawy dalej będą tak wyglądać, Komisja Europejska zaproponuje prolongatę ograniczeń cen połączeń głosowych oraz narzuci całkiem drastyczne obniżki cen przesyłu danych - mówi źródło agencji Thomson Reuters.
admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
 
Posty: 42
Dołączył(a): poniedziałek, 1 cze 2009, 12:57

Powrót do Pytania ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Obserwuj nas na Facebooku Strona gwna NaviExpert NaviExpert Newsletter Blog NaviExpert