Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja NaviExpert 6.1

Re: Wersja NaviExpert 6.1

Postprzez domel » środa, 26 sty 2011, 12:42

Era. Ale tak jak pisałem problem częściowo się wyjaśnił... po wybraniu mojego punktu "dom" pojawia isę ten błąd natomiast po wybraniu prowadź do i wpisaniu adresu dokładnie takiego jak ten w "dom" błąd się nie pojawia.
domel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez vtec_z » środa, 26 sty 2011, 13:09

W takim razie spróbuj usunąć "Mój Punkt" [dom], zrestartuj NE i ponownie zdefiniuj [dom]. Restart potrzebny dlatego, że NE może Ci odrzucić nowy [dom] zanim nie usunie starego z zasobów serwera (jeśli masz ustawioną synchronizację Moich Punktów z serwerem).
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez ALEX » środa, 26 sty 2011, 21:15

Już jakiś czas temu zgłosiłem do NE taki błąd, nawet zadzwoniłem kiedyś z trasy. Niestety w odpowiedzi usłyszałem mnóstwo rad zawierających słowa "sformatuj" (oprogramowanie telefonu) i "przeinstaluj" (aplikację). Doskonałe rady dla osoby jadącej samochodem... podczas gdy ten błąd usuwa się właśnie poprzez skasowanie punktu...
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez intimo » czwartek, 27 sty 2011, 00:27

vtec_z napisał(a):W takim razie spróbuj usunąć "Mój Punkt" [dom], zrestartuj NE i ponownie zdefiniuj [dom]. Restart potrzebny dlatego, że NE może Ci odrzucić nowy [dom] zanim nie usunie starego z zasobów serwera (jeśli masz ustawioną synchronizację Moich Punktów z serwerem).

Nie trzeba restartować NE wystarczy wymusić ręcznie pobieranie moich punktów co jest równoznaczne z synchronizacją, usuwaniem jak i dodawanie punktów. Kiedyś kasowałem pojedynczo i wyłączałem NE teraz już tylko pobierz z serwera.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Frindek » niedziela, 30 sty 2011, 19:59

Witam!
Ja zaktualizowałem wersję NE 6.0 do 6.1 i teraz program nie może ustalić aktualnej pozycji telefon SE Vivaz jestem w sieci Era. Czy ktoś ma/miał podobny problem?
Frindek

Telefon: SE Vivaz

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert