Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Abonamenty - zmiany

Re: Abonamenty - zmiany

Postprzez Lukasz NE » środa, 1 lip 2015, 12:41

darter2015 napisał(a):Mam takie pytanie, dzisiaj zainstalowałem naviexpert i przy uruchamianiu zablokowałem niefortunnie wysyłanie SMS przez naviexpert teraz nie mogę uruchomić darmowego 7 dniowego testu nawigacji, jak zmienić ustawianie i odblokować wysyłanie sms przez naviexpert

Najprościej będzie, jeżeli skontaktujesz się w tej sprawie ze swoim operatorem. Możesz także napisać w tej sprawie do naszego Biura Obsługi Klienta pod adres biuro@naviexpert.pl.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz NE » środa, 1 lip 2015, 12:42

domel napisał(a):Dopiero teraz zauważyłem...dlaczego mam naraz aktywne dwa abonamenty?

Domel, napisz do nas w tej sprawie na biuro@naviexpert.pl. Będziemy potrzebować Twojego adresu e-mail zarejestrowanego w aplikacji by sprawdzić czemu tak jest u Ciebie.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez pwrs » wtorek, 21 lip 2015, 18:41

A ja bym chętnie dołączył się do próśb o przywrócenie abonamentów 24 godzinnych może tak jak były w getne czyli paczka kilku...
Nie przekonuje mnie promocje na abonament miesięczny albo roczny bo takie abonamenty są dla przedstawicieli handlowych albo kurieròw a nie przeciętnego zjadacza chleba...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
pwrs
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung A-520F

Postprzez Roddy » środa, 22 lip 2015, 07:33

pwrs napisał(a):A ja bym chętnie dołączył się do próśb o przywrócenie abonamentów 24 godzinnych może tak jak były w getne czyli paczka kilku...
Nie przekonuje mnie promocje na abonament miesięczny albo roczny bo takie abonamenty są dla przedstawicieli handlowych albo kurieròw a nie przeciętnego zjadacza chleba...

Popieram prośbę. Zwłaszcza teraz by mi się przydało, gdy po zmianie pracy lepszy mam dojazd tramwajem niż samochodem i w związku z tym nie jeżdżę codziennie.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez Qbek » środa, 22 lip 2015, 07:45

Ja z takich abo korzystałem chyba ze dwa lata, zanim zacząłem kupować roczne. Podzielam prośby o ich przywrócenie.

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Mario010 » środa, 22 lip 2015, 17:22

Też uważam, że dla osób okazyjnie, kilka razy w roku potrzebujących dobrej nawigacji "dobówki" są najlepszym rozwiązaniem.
Mario010

Telefon: Galaxy S7

Postprzez algi » środa, 22 lip 2015, 20:56

Oczywiście ze tak. U mnie w pracy w moim pokoju 4 osoby korzystają z Google Maps bo nie chcą płacić za NE skoro potrzebują go z 6-10 razy na rok (wakacje, ferie, jakiś ślub czy inna impreza tam i z powrotem...).

O tuzinie osób korzystających z free Yanosika już nawet nie wspominam.

Kolejna grupa to osoby które korzystały z NE z getne i tanich kodów z Allegro (30-40 zł za rok). Patrząc na ceny abo z Google Play...odpadli i zrezygnowali z NE....

(Ogólnie Polacy nie lubią płacić za cokolwiek jeśli jest jakaś darmówka choćby była totalnie beznadziejna...ot taka mentalność ;-)

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez nocnyMarek » środa, 22 lip 2015, 22:39

Mario010 napisał(a):Też uważam, że dla osób okazyjnie, kilka razy w roku potrzebujących dobrej nawigacji "dobówki" są najlepszym rozwiązaniem.

A gdzie tam, powinny być jeszcze kilometrówki (1gr/km przejechanej trasy w trybie nawigacji)
to by dopiero był wypas 8-)
nocnyMarek

Postprzez pwrs » środa, 22 lip 2015, 23:16

nocnyMarek napisał(a):A gdzie tam, powinny być jeszcze kilometrówki (1gr/km przejechanej trasy w trybie nawigacji)

Na szczęście mamy kapitalizm i wolny rynek i każdy klient może zdecydować czy będzie płacił 9.90 za przejechanie jeden raz trasy w te i na zad czy pojedzie z konkurentem darmowym... Problem jest z ludźmi którzy na codzień jeździli z ryśkiem bo nawigacja im nie była potrzebna i teraz mogą sobie pomyśleć że nie będą frajerami by dawać zgłoszenia i trafik za free a potem płacić kupę kasy za jeden kurs... No konkurent z Izraela kusi....
nocnyMarek napisał(a):
Mario010 napisał(a):Też uważam, że dla osób okazyjnie, kilka razy w roku potrzebujących dobrej nawigacji "dobówki" są najlepszym rozwiązaniem.

A gdzie tam, powinny być jeszcze kilometrówki (1gr/km przejechanej trasy w trybie nawigacji)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
pwrs

Telefon: Samsung A-520F

Postprzez adamus » czwartek, 23 lip 2015, 09:44

Można też wygrać dożywotnią licencje bardzo łatwo. Kolega nie wierzył poprosiłem aby wziął udział w konkursie no i wygrał :-)
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus

Telefon: Note 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne