Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Abonamenty - zmiany

Re: Abonamenty - zmiany

Postprzez vtec_z » poniedziałek, 26 paź 2015, 18:01

Czy ja naprawdę niewyraźnie piszę? Czy pytam o tani sposób zdobycia abonamentu?
Trzy źródła legalnego zakupu abonamentu w oficjalnych kanałach sprzedaży i trzy różne oferty. Różnice w zakresach oferty i w cenach chociaż za każdym razem ten sam sprzedawca (bezpośrednio. NE).
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez MariuszHD » poniedziałek, 26 paź 2015, 19:08

Sorki, rzeczywiście nie dokładnie doczytałem.
Wybacz, grypa trzyma mnie już drugi tydzień :(
MariuszHD

Telefon: HTC One A9s

Postprzez vtec_z » poniedziałek, 26 paź 2015, 20:42

Mnie właśnie zaczęła rozkładać :(
vtec_z

Re: Abonamenty - schizofrenia NE?

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 27 paź 2015, 12:24

vtec_z napisał(a):Nieubłaganie dla mnie zbliża się czas wykupienia nowego abonamentu do mojej Lumii z Windows Phone.
Zaczynam od sprawdzenia cen i co widzę? Ano widzę, że NE nie do końca wie co i za ile sprzedaje.
I tak:(...)

vtec_z, dzięki za zwrócenie na to uwagi. Wiemy o tym, jednak Microsoft od dłuższego czasu ma problem z aktualizacją cen dla niektórych abonamentów i staramy się to wyjaśnić. Na dzień dzisiejszy mogę Ci tylko napisać, byś wstrzymał się jeszcze z zakupem - w tym tygodniu będziemy startować z nową promocją, ceny będą znacznie bardziej atrakcyjne :) Więcej szczegółów napiszę na forum wkrótce.
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Abonamenty - schizofrenia NE?

Postprzez vtec_z » wtorek, 27 paź 2015, 18:38

Lukasz NE napisał(a): vtec_z, dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Z mojej strony podziękowania za zauważenie mojego wpisu.
Lukasz NE napisał(a): Wiemy o tym, jednak Microsoft od dłuższego czasu ma problem z aktualizacją cen dla niektórych abonamentów i staramy się to wyjaśnić.

Nie sprawdzałem cen w sklepie Microsoftu tylko na stronach NE oraz bezpośrednio w aplikacji. Mam wrażenie, że ten kanał sprzedaży NE obsługuje samodzielnie ;)
Jeżeli nawet pominiemy ceny z aplikacji (może tu coś plącze MS), to i tak oferty ze strony w wersji mobilnej i w pełnej różnią się zakresem tj. w w wersji mobilnej są abonamenty 24 h na Polskę oraz 12 miesięcy na Polskę i Europę a w wersji pełnej ich brak.
Lukasz NE napisał(a): Na dzień dzisiejszy mogę Ci tylko napisać, byś wstrzymał się jeszcze z zakupem - w tym tygodniu będziemy startować z nową promocją, ceny będą znacznie bardziej atrakcyjne :) Więcej szczegółów napiszę na forum wkrótce.

Jestem użytkownikiem NE od lat i też spodziewam się takiej akcji, dotrwam do niej dzięki "Przedłuż sobie".

Pozdrawiam :)
vtec_z

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne