Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Abonamenty - zmiany

Re: Abonamenty - zmiany

Postprzez navibober » piątek, 17 gru 2010, 17:23

Korzystając np. z DotPaya z smsa o wartości 9 złotych (1o,98 z VATem) dostajesz 3,69 zł :)
navibober

Postprzez potworny » sobota, 18 gru 2010, 00:43

DotPay to zdziercy.
potworny

Postprzez navibober » sobota, 18 gru 2010, 00:48

Najpopularniejszy zdzierca - z tego co się orientuję, to większość ofert jest bardzo zbliżone (ok. 42% wartości smsa). Co prawda są firmy, które oferują 50/50% - pytanie, czy są warte zaufania. W końcu chodzi o obrót pieniędzmi :)
navibober

Postprzez Marian » sobota, 18 gru 2010, 06:39

To wasze wraz z szan.p. hkoziarek radosne świergolenie nadal nie wyjaśnia przyczyny likwidacji abonamentów 24h. Fakt, że jak p. hkoziarek twierdzi, zainteresowanie maleje nie oznacza, że go nie ma. Więc dlaczego? Bo miejsca na serwerze na ich obsługę brakło? Bo NE ma takie widzimisię? Bo 2PLN to za mało, aby się po nie schylić? A może po prostu wraz z p. hkoziarek jesteście zbyt "mali" aby to wiedzieć?

Usunięte zbędne cytowanie. keisy
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez potworny » sobota, 18 gru 2010, 11:00

Marian, wyjaśnię. Zwróć uwagę, że w firmie pojawiły się nowe osoby od marketingu. Wygląda na to, że Bracia podjęli ze wszech miar słuszną decyzję i oddali ważne pola decyzji osobom, które się na tym najzwyczajniej w świecie znają. Zatem likwidacja mikroabonamentów, po uzależnieniu klienta od własnych usług, oznacza, że klient będzie kupował dłuższe abonamenty, dając zarobić więcej. Oczywiście, część się wykruszy, ale liczba jest tak niewielka, że nie trzeba się przejmować.

Nie doszukujemy się w tych decyzjach spisku cyklistów. Czysta kalkulacja. Zadaniem Hani jest przekonanie nas, że to rozwiązanie niesie za sobą samo dobro i miód na nasze stopy.
potworny

Postprzez Marian » sobota, 18 gru 2010, 11:33

potworny napisał(a): ... likwidacja mikroabonamentów, po uzależnieniu klienta od własnych usług, oznacza, że klient będzie kupował dłuższe abonamenty, dając zarobić więcej.
Też tak sądziłem, chociaż przedstawiona wyżej kalkulacja zysku z sms nie wygląda dla NE zbyt optymistycznie. Jest za to optymistyczna dla sieci, z których NE żyje. Ale chciałem to usłyszeć od hkoziarek... :twisted:
Marian

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez sztaba » sobota, 18 gru 2010, 15:49

Marian napisał(a):kalkulacja zysku z sms (...) Jest za to optymistyczna dla sieci, z których NE żyje.

I może o to chodzi. Może to sieci komórkowe wymogły na NE likwidację jednodniówek i możliwość zakupu 4-dniówki wyłącznie przez sms? W końcu musimy pamiętać, że NE współpracuje z sieciami komórkowymi (Navigacja Orange - d. Navifon, Naviexpert Era Premium Edition, NaviExpert w Play) i być może dogadali się w tej kwestii...
sztaba
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez vtec_z » niedziela, 19 gru 2010, 09:00

Zwróćcie uwagę, że system opłacania krótkich abonamentów wyłącznie przez sms zdjął z zespołu NE obsługę księgową takich indywidualnych operacji i zastąpił je zbiorczym rozliczeniem z operatorem sieci, przyniósł więc pewne oszczędności. To po stronie zysków NE.
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez HaniaK » poniedziałek, 20 gru 2010, 09:52

Marian napisał(a): Ale chciałem to usłyszeć od hkoziarek... :twisted:

Szanowny Marianie,
w miniony weekend miałam dyżur przy lepieniu pierogów :)
Przepraszam, ale nie stacjonuję permanentnie na forum ;), a prowadząc tą dyskusję sami sobie odpowiedzieliście dlaczego.
HaniaK

Postprzez krzyszt_off_74 » wtorek, 21 gru 2010, 08:32

Podobają mi się jak nie wiem co te nowe zmiany. Jak to h.koziarek nas określała "hard userzy" w końcu przejrzą na oczy. Jednodniówki to był bardzo mocny argument aby kogoś przekonać do wypróbowania NE. Coraz większy wstyd jest się pokazać z NE. Dżoanę se wykupię i włączę w autobusie. Wszystkie gimnazjalistki od dziś są moje. Dziękuje NaviExpercie.
krzyszt_off_74
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne