Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Abonamenty - zmiany

Re: Nowa strona www

Postprzez mindzik » poniedziałek, 13 gru 2010, 14:28

Zginął 2 letni abonament, co skutkuje podwyżką ceny, gdy planujemy użytkować dłużej.
Z waszej strony, nie będziecie mieli użytkowników, którzy będą krzyczeć że kupili abonament na 2 lata, a jego telefon jest juz nie obsługiwany, szybszy odstrzał.
Mam nadzieje, że to tylko chwilowy brak tego abonamentu.
mindzik
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez HaniaK » poniedziałek, 13 gru 2010, 14:33

Mindziku nie zginął :) Jest teraz full wypas NaviPlan Europa - dwa w jednym ;) nawigacja po Polsce i Europie.
Na 100% taka zmiana się Wam opłaci :)
HaniaK

Postprzez algi » poniedziałek, 13 gru 2010, 14:43

No a jak komuś Europa niepotrzebna?
Ja mam drugi 2 letni abonament więc przez 4ry lata nie potrzebuję/wałem Europy.

A PL była po 149 AFAIR, a teraz 169 ... ktoś powie "tylko 20zł" - ja powiem "ale mi niepotrzebna Europa i za 20 zł mam pakiet na dane"...

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez mindzik » poniedziałek, 13 gru 2010, 14:49

hkoziarek napisał(a):Mindziku nie zginął :) Jest teraz full wypas NaviPlan Europa - dwa w jednym ;) nawigacja po Polsce i Europie.
Na 100% taka zmiana się Wam opłaci :)

Tyle że kosztował 149, teraz 169 czyli droższy. Wiem że jest dodatkowy navi plan na Europę, ale taki wciśnięty na siłę. A przy dzisiejszych cenach roamingowych GPRS'u to ja jeszcze się nie skuszę :). Zwłaszcza, że lubię dużo zwiedzać i potrzebuję wiele rożnych tras wyznaczyć, jeśli jestem poza krajem.

To, takie podwyższenie ceny, które stosują operatorzy komórkowi. Co umowa to oferują abonament o 5-10 złoty droższy, pokazują że jest tam więcej, ale ogólnie to człowiekowi może to nie być potrzebne, ale starych abonamentów nie ma, albo bez bonusów są nie korzystne.
mindzik

Telefon: Nokia N8

Postprzez Qbek » poniedziałek, 13 gru 2010, 15:36

Hahahaha :D Ale dobre :lol: Pod płaszczykiem wyjścia nam naprzeciwko, NE poprawi sobie sprzedaż naviEuro. To taka jakby kreatywna księgowość ;) Nie no, robi się coraz ciekawiej... Nigdy nie skorzystałem z opcji Euro i nigdy nie skorzystam, bo to navi online, a transfery poza Polską są kosmicznie drogie. Wolę GarminaXT.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Hunter-sw » poniedziałek, 13 gru 2010, 16:45

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 22:55 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez Marian » poniedziałek, 13 gru 2010, 17:06

W opcjach zamiast "kup" jest "przedłuż". Zaczęło mi się to kojarzyć z modnym ostatnio wydłużaniem, ale po wejściu okazało się, że jest to strona do zakupu abonamentu. Tyle, że nie znalazłem NaviPlan 24h którego działanie jest szeroko omówione w pytaniach. Zatem co się dzieje: niedowidzę, NaviPlan 24h jest gdzie indziej, czy też został zlikwidowany i najkrótszy abonament to 4 dni? NaviPlan 24h był jedynym mnie satysfakcjonującym. Wszystko wskazuje na to, że chwili obecnej dorywcza potrzeba skorzystania z nawigacji zdrożała 10 krotnie. Jeśli plan 24h zlikwidowano, to tracicie klienta. I zyskujecie spokój na forum.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez algi » poniedziałek, 13 gru 2010, 18:52

Marian napisał(a):W opcjach zamiast "kup" jest "przedłuż". Zaczęło mi się to kojarzyć z modnym ostatnio wydłużaniem, ale po wejściu okazało się, że jest to strona do zakupu abonamentu. Tyle, że nie znalazłem NaviPlan 24h którego działanie jest szeroko omówione w pytaniach. Zatem co się dzieje: niedowidzę, NaviPlan 24h jest gdzie indziej, czy też został zlikwidowany i najkrótszy abonament to 4 dni? NaviPlan 24h był jedynym mnie satysfakcjonującym. Wszystko wskazuje na to, że chwili obecnej dorywcza potrzeba skorzystania z nawigacji zdrożała 10 krotnie. Jeśli plan 24h zlikwidowano, to tracicie klienta. I zyskujecie spokój na forum.

No to przyznam że dla mnie szok. Wielu znajomych korzysta z 24h abonamentów więc tylko u mnie w pracy NE straci 4rech użytkowników.

Kolejna zaleta/przewaga NE w stosunku do innych nawigacji została ubita.

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 13 gru 2010, 19:49

Marian napisał(a):W opcjach zamiast "kup" jest "przedłuż". Zaczęło mi się to kojarzyć z modnym ostatnio wydłużaniem, ale po wejściu okazało się, że jest to strona do zakupu abonamentu.

lecz po wpisaniu własnego ID i w przypadku posiadanych PP ceny się zmieniają - wg mnie to tej korzystne dla opcji "przedłuż".
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez Tommy » poniedziałek, 13 gru 2010, 21:03

Zmiana strony www zdecydowanie na plus. Zrobiło się bardziej profesjonalnie, a to na pewno może mieć wpływ na psychikę potencjalnych nowych klientów - profesjonalna strona = profesjonalna firma = profesjonalny produkt itd., ale... brak abonamentów 24h?! :o :o :o Moim zdaniem to bardzo duży błąd. W związku z tym odejdą użytkownicy korzystający z nawigacji od święta, a takich jest znając życie bardzo dużo, a także odchodzi przez to szansa na testowanie nawigacji dla potencjalnych klientów. Ja sam zaczynałem od tego i podejrzewam, że gdyby nie abonamenty 24h pewnie dziś by mnie tu nie było, bo znając życie nawet bym na NE nie zwrócił uwagi.
Tommy

Telefon: Sony Ericsson XPERIA X8

Następna strona

Powrót do Ogólne