Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Polecenie naviexpert

Re: Polecenie naviexpert

Postprzez HaniaK » czwartek, 3 lut 2011, 09:41

Alex nie wszystkie korki opłaca się omijać. Wszyscy o tym wiemy.

Qbek napisał(a): Tym skrótem jeździłem 10 lat temu i od tego czasu nadal jest użyteczny, a NE o nim nie wie...
Wrocław

Qubek mam nadzieję, że NE po Twoim przejeździe się dowie ;)
HaniaK

Postprzez ALEX » czwartek, 3 lut 2011, 09:59

hkoziarek napisał(a):Alex nie wszystkie korki opłaca się omijać. Wszyscy o tym wiemy.

Oczywiście, nawet ja o tym wiem. Tylko czemu nie chcesz zrozumieć, że problemem nie jest przejazd przez korek lecz błędne oszacowanie czasu tego przejazdu. Błąd na poziomie 50% nie jest już do pominięcia. Jeżeli NE tak się myli to twierdzę, że można było w moim przypadku wyznaczyć lepszą trasę. Szczerze powiedziawszy jadąc bez nawigacji nigdy bym tak nie pojechał. Zrobiłem to z czystej ciekawości.
I jeszcze raz powtórzę: NE wiedział o tych korkach. Powiem więcej, o godzinie 16 te korki są ZAWSZE. Prędkość jazdy wynika z cyklu świateł i jest codziennie taka sama. Skąd więc ten błąd? I żeby nie było - mówię o "najgłówniejszych" drogach w mieście.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Marian » czwartek, 3 lut 2011, 17:54

Dyskusja schodzi na temat omijania (lub nie) zwykłych korków. Przypomnę, że mnie chodziło o zatory. Aby nie teoretyzować odsyłam do przykładów przeanalizowanych w lecie: topic296-10.html?#p6891, topic296-10.html?#p6941
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum 2011