Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Polecenie naviexpert

Polecenie naviexpert

Postprzez godfader275 » sobota, 15 sty 2011, 22:04

Witam wszystkich, j/w czy ktos chcialby polecic naviexpert? Chetnych zapraszam na pw
godfader275
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: samsung s7220

Re: Polecenie naviexpert

Postprzez krzyszt_off_74 » niedziela, 16 sty 2011, 14:46

Ja chciałbym polecić bo zawsze parę punktów do przodu, jednak ze względów etycznych tego nie zrobię.
Już nikomu NE nie polecam. Jakby nawigował normalnie to bym polecał.
Ja sie przejechałem na abonamencie, który tak na prawdę powinienem reklamować i żądać zwrotu pieniędzy bo NE nie działa właściwie i jeszcze miałbym komuś polecać (?)
krzyszt_off_74

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 16 sty 2011, 16:06

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 22:13 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez szwarc » niedziela, 16 sty 2011, 16:25

A ja rozumiem :lol: Sensem bycia na forum Krzyszt_offa jest narzekanie- sam się z tym nie kryje. Kiedyś chyba się ostro ścięliśmy na forum, aż mi się odechciało to zaglądać.
Minęło kilka miesięcy, a Krzyszt_off nadal narzeka. Czy procedura reklamacji jest taka trudna żeby tyle czasu zwlekać :?:
W jednym się z Krzysztot_offem zgadzam- pytanie kolegi Godfadera jest nieetyczne.
Ja osobiście polecam mu NaviExperta oficjalnie tu na forum.
szwarc

Telefon: Nokia N97

Postprzez krzyszt_off_74 » niedziela, 16 sty 2011, 21:17

A konkretnie to za co ban ? Za wulgaryzm ? Za obrażanie kogoś ? Czy może za pisanie prawdy ?
Nie przypominam sobie żadnej ścinki z Tobą Szwarc, ale kto wie co bym znalazł we wstecznych moich wypowiedziach, ale to n iemożliwe skoro liczba moich wpisów po przybyciu nowych moderatorów skurczyła się drastycznie.
NE żle prowadzi i to na maksa. Sami wiecie dlaczego. Do szczegółów i drobnostek się nie przyczepiam, ale kiedy NE każe użytkownikowi lawirować po stacjach benzynowych i marketowych parkingach w niedzielę o 6-tej rano widząc korek-fatamorganę, to po prostu uważam że jestem okłamywany, że CT działa albo nawet w ogóle istnieje. Tak jak mówię...drobnica mnie nie rusza bo każda nawigacja popełnia błędy, ale tak drastyczne to chyba tylko NE.
Także Wy jesteście piewcami, a ja przeciwnie. Podejrzewam nawet, że piewcy nie są nimi bezinteresownie, bo w cuda nie wierzę że zwykły użytkownik jak zauważy takie błedy to będzie dalej na to spokojnie patrzył i płacił. Był czas, że również byłem piewcą, lecz w miarę poznawania tej nawigacji zaczałem dostrzegać niezgodności i mocne przekłamania. Pozwoliłem sobie nawet na zrobienie testu NaviExpertowi. Na 4-ech róznych ID w jednym czasie wpakowałem się w korek specjalnie, żeby poszły dane do CT on-line. Niestety mój kolega jako 5teID jechał troszkę później i NE wpakowal go w ten sam korek. Więc się pytam...ile ID musi wjechać w korek żeby kolejny użytkownik został poprowadzony z ominięciem tego korka ? Mogę się założyć o moją pensję, że nawet 10, 20 czy 50 ID nic nie da, bo ID 51 i tak zostanie poprowadzone przez korek. Tak samo to działa w przeciwną stronę kiedy korka nie ma. Napewno nie w Gdańsku. Może w stolicy to działa, ale jeśli idzie o Gdańsk to moja pensja jest Wasza jak wspólnie ze mną zrobi ktoś test CT on-line., ile ID musi wjechać w korek aby kolejne ID go ominęło.
Na całe szczęście istnieją też inne fora, bardziej pojemne i aktywne i tam na 100% nikt nie da mi bana ani nawet nie skasuje podobnej wypowiedzi, bo ani nikogo nie obraża, ani nie zawiera treści uznawanych za wulgarne. Nic z tych rzeczy. Nie dam Wam tej satysfakcji szanowni piewcy.
To co jest bolączką NE to są KOMPLEKSY. Macie kompleksy wobec KSN.
krzyszt_off_74

Telefon: SE U8i Vivaz Pr + Navibe GB735

Postprzez roman_tp » niedziela, 16 sty 2011, 22:01

ja tam nikomu pensji nie chcę zabierać i jestem pod wrażeniem tego co napisałeś krzyszt_off_74 ;)

co powiecie na test? niesponsorowany test - ja ze swojej strony oferuję swój udział po poznaniu z udziałem KSN + "wodotryski online".
przekonajmy się, ile jest wart CT 8-)

może znajdą się inni w innych miastach - co wy na to?
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez algi » niedziela, 16 sty 2011, 22:24

Ja mógłbym przejechać się w Warszawie ale żeby to miało sens to musi być w godzinach szczytu a wtedy siedzę w pracy .... a w weekend znowu jest luźniej....

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 16 sty 2011, 23:00

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 22:14 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez HaniaK » poniedziałek, 17 sty 2011, 14:20

krzyszt_off_74 napisał(a):To co jest bolączką NE to są KOMPLEKSY.

Szanowny Krzysztoffie w przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów prowadzimy forum firmowe, na którym możesz się swobodnie wypowiadać w ramach przyjętych tu zasad i bynajmniej nie jest to wyraz naszych kompleksów. Na całe szczęście możesz aktywnie udzielać się gdzie chcesz i jak chcesz. Ponieważ powołujesz się na przeprowadzony lokalnie test to chciałabym osobiście zająć się Twoją reklamacją. Bardzo proszę o kontakt na PW. Konkretnie chcielibyśmy sprawdzić wyniki opisanego w Twoim poście testu w systemie i prześledzić dokładnie po logach i ID opisaną przez Ciebie sytuację, drogi alternatywne itp. Pewnie wiesz, że czasami lepiej postać kilka minut w korku niż objeżdżać kilometry, aby go ominąć. Typowanie tras zakłada taką właśnie kalkulację. Jeżeli faktycznie NE zawiódł, a droga alternatywna byłaby szybsza, przeprosimy oficjalnie na forum i uznamy Twoją reklamację.

Pozdr. HK
PS. Byłam w okresie noworocznym w Gdańsku i w Gdyni- nie miałam żadnych problemów z dotarciem gdziekolwiek, a informacja o natężeniu pokrywała się z rzeczywistością właśnie dzięki takim użytkownikom jak TY :)
HaniaK

Postprzez mindzik » poniedziałek, 17 sty 2011, 14:37

hkoziarek napisał(a):
krzyszt_off_74 napisał(a):To co jest bolączką NE to są KOMPLEKSY.

prześledzić dokładnie po logach i ID opisaną przez Ciebie sytuację, drogi alternatywne itp.

Czegoś tu nie rozumiem, informacje wysyłane od nas maja być anonimowe, a tu nagle prześledzimy dokładnie po logach i ID. To w końcu jak to jest???
Jesteśmy anonimowi czy nie???
mindzik

Telefon: Nokia N8

Następna strona

Powrót do Archiwum 2011