Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Kiedy NE się ogarnie?

Re: Kiedy NE się ogarnie?

Postprzez ALEX » sobota, 11 lut 2012, 09:41

To nie jest problem braku pamięci. W moim telefonie jest dokładnie to samo. Gdy chcę przeczytać maila to wyłączam najpierw NE aby nie rozwaliło mi ustawień. Na tym samym telefonie prawidłowo napisane programy działają bez problemu w tle.
A tak przy okazji - wywalenie się ustawień nie powoduje utraty wszystkiego. Zawsze są pamiętane ostatnio wybierane miejsca czy odległości powiadomień o manewrach. Czyli przy odrobinie dobrej woli można by to rozwiązać.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez pwlsrs » sobota, 11 lut 2012, 14:58

macie rację, wyznaczanie od nowa trasy zwłaszcza będąc "za kółkiem" jest denerwujące, zwłaszcza jak ustawiło się kilka punktów przelotowych...
Miło by było żeby NE po ponownym odpaleniu (uwaga tu słowo klucz) S A M O C Z Y N N I E kontynuował poprzednią podróż.
Ostatnio edytowano niedziela, 12 lut 2012, 15:53 przez Hakari, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Słownictwo
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Qbek » sobota, 11 lut 2012, 16:06

pwlsrs napisał(a):Miło by było żeby NE po ponownym odpaleniu (uwaga tu słowo klucz) S A M O C Z Y N N I E kontynuował poprzednią podróż.

... jak inny produkt, od ktorego NE rzekomo jest lepszy :lol:
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez mentos11 » niedziela, 12 lut 2012, 22:07

Nikt nie twierdzi Qbek ze NE jest najlepszy, po prostu jest w czołówce i osiągnął sukces bo zrobił to co chyba do tej pory niewiele firm zrobiło czyli udostępniło apke na baaardzo wiele telefonów, oczywiście cena za ten sukces to błędy zdarzające się w zależności od modelu i powolny rozwój :roll:
Opera teraz udostępnia swoją przeglądarkę na wiele telefonów i systemów i też czasami zdarzały się wypadki i błędy tylko rzeczywiście były szybciej usuwane ale myślę ze to ze względu na wielkość firmy, NE jest mniejsza firma jednak.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez potworny » poniedziałek, 13 lut 2012, 23:16

mentos, obawiam się, że Opera mogłaby się uczyć szybkiego działania od NaviExpertów. Opera reaguje jeszcze wolniej niż osławione Apple (fatalna dziura w systemie rok lub więcej).
potworny

Postprzez lekkir » środa, 21 mar 2012, 09:13

Załogo NE co się dzieje ??

wczoraj godzina 10:00 NE za chiny nie wyznaczy trasy bo: "wystąpił problem przy łączeniu z internetem" i mimo usilnych prób i ponad półgodzinnej walce (resetowanie telefonu, włączanie/wyłączanie NE) trasy na telefonie nie zobaczyłem/poddałem się - dodam, że net hulał jak szalony bo sprawdzałem.
Moje rozgoryczenie pewnie nie sięgnęło by zenitu, gdyby nie fakt, że miałem pilny wyjazd w nieznane mi tereny :twisted:
Godzina coś koło 12 - powrót, i co?? domyślcie się...
Takie sytuacje zdarzają mi się ostatnio dość często - lecz po kilku chwilach wraca wszystko do normy i to jeszcze potrafię przełknąć...

Na miejsce dotarłem przy pomocy Bety2 !!! a to tylko beta!!!

do teraz mam dźwignięte ciśnienie :D

1.jpg
1.jpg (16.83 KiB) Przeglądane 1040 razy

2.jpg
2.jpg (16.93 KiB) Przeglądane 1040 razy
lekkir

Telefon: SGS III

Postprzez potworny » środa, 21 mar 2012, 09:19

lekkir, a próbowałeś włączyć i wyłączyć Net? A próbowałeś przejść z sieci 3G na GSM?
potworny

Postprzez lekkir » środa, 21 mar 2012, 09:28

Na 2G nie przechodziłem, a net wyłączałem/włączałem. A NE rządzi się innymi prawami dostępu do neta? bo przecież przeglądarka, Y, Beta2, @ działało w tym czasie poprawnie.
lekkir

Telefon: SGS III

Postprzez algi » środa, 21 mar 2012, 13:14

Była jakaś awaria wczoraj bo znajomy dzwonił wkurzony do mnie abym sprawdził. W Warszawie nie działało, w okolicach Poznania też nie, także nie po Wifi, wszystkie inne aplikacje śmigały. Dodatkowo miałem też komunikat w stylu "nieznany pakiet:3".
Kolega wyjął ze schowka starego TT...

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez mentos11 » środa, 21 mar 2012, 15:19

Ja też od kilku dni mam czasami problem z połączeniem ale myślałem że to wina ICSa.
Dzisiaj rano miałem na trasie taki komunikat o pakiecie 3 i mapa się nie dociągała, pomogło wyjście całkowite z aplikacji i ponowne wyznaczenie trasy.
Czyżby jakieś zmiany na serwerach? Prace przy wprowadzaniu nowych funkcji?

P.S. Dowiedziałem się że była mała awaria serwera zapasowego i stąd te problemy, ale wszystko już powinno działać :)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zgłoszenia