Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Naviexpert i HTC HD2

Naviexpert i HTC HD2

Postprzez oleszcz » wtorek, 15 lut 2011, 18:46

Ogólnie współpraca HTC HD2 i Naviexperta układała się pomyślnie :-) Jedynym wymaganiem poprawnego działania było wgranie Javy, bo java oryginalna z HTC nie radziła sobie. W moim przypadku zainstalowalem plik o nazwie: Esmertec_Jbed_20090217.5.1R2_VGA i było OK. Kiedy program zglosił uaktulanienie do 6.1 pobrałem plik i zainstalowałem. Podczas pierwszego uruchomienia program zgłosił monit: Nieobsługiwany format dźwięków. Proszę sie upewnić, że zainstalowana wersja systemu Naviexpert jest odpowiednia dla tego urządzenia... Wszystko działa dobrze, ale nie ma komunikatów dźwiękowych. Poradziłem sobie prowizorycznie. Wgrałem najnowsze oprogramowanie od innego modelu HTC. Teraz wszystko działa poprawnie z wyjątkiem chyba niedopasowanej rozdzielczości wyświetlania - wszystko jest jakby mniejsze... Czy ktoś spotkał się z takim problemem i ma jakieś rozwiązanie? Ja myślę, że to jednak JAVA...
oleszcz
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC HD2

Re: Naviexpert i HTC HD2

Postprzez Hakari » czwartek, 17 lut 2011, 12:01

Nie wiem dlaczego aplikacja zasugerowała aktualizacje do 6.1, bo patrząc na stronę główną http://www.naviexpert.pl/pobierz/htc-t8585-hd2.html do HTC HD2 jest przewidziana wersja 5.2.1.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez intimo » czwartek, 17 lut 2011, 13:31

Hakari napisał(a):Nie wiem dlaczego aplikacja zasugerowała aktualizacje do 6.1, bo patrząc na stronę główną http://www.naviexpert.pl/pobierz/htc-t8585-hd2.html do HTC HD2 jest przewidziana wersja 5.2.1.

Niem mam HTC HD2, ale instalowałem i bawiłem sie NE na tym fonie. więcej w http://forum.naviexpert.pl/topic352-60.html#p13294
Też pobrał mi 6.1
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez MarcoFox » niedziela, 24 lip 2011, 08:38

Po 2 miesiącach zabawy HTC HD2 zrezygnowałem z windowsa na telefonie... zainstalowałem sobie androida i NE śmiga bezproblemowo...
Polecam wszystkim zmianę systemu w tym telefonie, naprawdę warto...
MarcoFox

Telefon: HC HD2

Postprzez oleszcz » środa, 9 lis 2011, 19:17

Krótko: zainstalowałem dla PHAROS na HD2 i wszystko działa poprawnie. Tylko po co w takim razie pod linkiem dla HD2 kryje sie plik, który nie działa na tym telefonie?
oleszcz

Telefon: HTC HD2

Postprzez SoLar » wtorek, 3 sty 2012, 10:15

MarcoFox napisał(a):Po 2 miesiącach zabawy HTC HD2 zrezygnowałem z windowsa na telefonie... zainstalowałem sobie androida i NE śmiga bezproblemowo...
Polecam wszystkim zmianę systemu w tym telefonie, naprawdę warto...

Nie trzeba całkowicie rezygnować z WM 6.5 aby korzystać z najwyższej, tj. androidowej wersji NE 7.1.1. czy innej polskiej aplikacji, która ma bieżącą informację nt. suszarek.

Zamiast NAND można wgrać androna SD i korzystać z najlepszych wybranych aplikacji z obu OS. Nie będę z nazwy wymieniał, o którą na WM mi przede wszystkim chodzi ;) ale jest jeszcze parę innych (głównie z rodziny SPB), których sensownych odpowiedników nie znalazłem w AM - co za zbieżność :roll:
A zmiana OS w warunkach polowych to żadne mecyje - to tylko restart telefonu.
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Powrót do Archiwum 2012