Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Błędy w informacjach o POI

Re: Błędy w informacjach o POI

Postprzez borek » czwartek, 8 gru 2016, 13:39

Przy okazji aktualizacji punktów POI poprzez nową aplikację NE zauważyłem, że chyba wszystkie bankomaty w mieście Pruszków (pod Warszawą) są na mapie zamieszczone podwójnie. Myślę, że dobrze byłoby abyście to Wy globalnie zrobili z tym porządek, ponieważ usuwanie (jak już pojawi się taka funkcjonalność) każdego "podwójnego" bankomatu w mieście zajmie sporo czasu i roboty robiąc to przez aplikację.
borek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez Wilk108 » środa, 1 lut 2017, 22:42

Położenie Portu lotniczego Warszawa Okęcie w zasadzie nie jest podane źle. Ale jest raczej bezużyteczne. Bo kieruje do parkingu Odloty Kiss&Fly a dokładniej na jego koniec. Większość kierowców wysadza pasażerów wcześniej a NE widzi to jak korek. I podaje czasu dojazdu o kilka minut późniejszy:
Na lotnisko.JPG
Na lotnisko.JPG (69.66 KiB) Przeglądane 6869 razy

Pozwoliłem więc sobie na zgłoszenie poprawki przesuwającej współrzędne bliżej wjazdu.
Ale zastanawiam się czy nie potrzeba większych zmian. Aby użytkownik już w czasie wyszukiwania mógł wybrać dokładniej cel podróży. Na lotnisku Okęcie opisany parking jest na poziomie górnym gdzie jest hala odlotów. Przyloty są na poziomie dolnym, tam też są parkingi, gdzie można zostawić samochód na dłużej za rozsądną cenę. Obecnie w wyszukiwarce łatwo można znaleźć opisany punkt (Port lotniczy Warszawa - Okęcie), parkingi (P1, P2, P3, P4) na tym lotnisku już trudniej ale też trzeba trochę się orientować co tam jest. Najlepiej jakby już w nazwie było określenie "Odloty" i "Przyloty"
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez sztaba » poniedziałek, 26 cze 2017, 10:59

Hmmmm... sam nie wiem, co zobaczyć... Lake, a może Lake... czy może Lake, które jest kilka kilometrów dalej...
Obrazek

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Poprzednia strona

Powrót do Zgłoszenia