Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersję NE

Re: v10, 11, 12 ... Czyli jak sobie wyobrażamy kolejną wersj

Postprzez Michal1983 » sobota, 16 lis 2019, 06:24

Ile razy zdarzało mi się jeździć po godzinie 23 to i tak jeździłem 50 km/h nie myśląc o tych dopuszczalnych 60 km/h. Tak czy siak zawsze jestem zawalidrogą.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Szymon NE » środa, 29 sty 2020, 11:44

SirAdams napisał(a):Chciałbym aby ta nawigacja jako pierwsza traktowała teren zabudowany jak teren zabudowany a nie ograniczenie do 50km. Gdyby tak było to po godzinie 23 byłoby widać na nawigacji 60km

Sprawa leży po stronie zmiennej zależnej od pory dnia, której to obecnie nie mamy możliwości wprowadzenia - dlatego wyświetlane jest ograniczenie obowiązujące w trakcie większości doby.

sztaba napisał(a):Korzystam z Bezpiecznej Jazdy w Link4 i przejazd z prędkością 60 km/h po 23:00 traktowany jest jako przekroczenie prędkości i obniża moją zniżkę na ubezpieczenie auta.

W związku z powyższym, aplikacja faktycznie pokazuje przekroczenie prędkości, w przypadku poruszania się powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym po 23:00. Nie ma to jednak wpływu na oceny przepisowej jazdy w zakresie Link4 Kasa Wraca - moduł oceniający filtruje informacje zgromadzone w porze nocnej i uznaje wtedy 60 za maksymalną wartość. Jeżeli istnieją wątpliwości w tej materii, proszę o kontakt na pomoc@naviexpert.pl ze wskazaniem daty i godziny trasy będącej przedmiotem takich obiekcji - z pewnością przyjrzymy się sprawie, o ile oczywiście polisa nie została już zakończona.
Szymon NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez mehau » czwartek, 13 sie 2020, 09:42

Google właśnie ogłosiło, że dopuści nawigacje firm trzecich do Android Auto. Czy będzie NE na AA? Ja nie mogę się doczekać :)
https://android.com.pl/news/337885-andr ... ewnetrzne/
Sunday Driver
mehau

Telefon: Samsung S10e

Postprzez lchmiel » czwartek, 13 sie 2020, 10:00

I ja się nie mogę doczekać.

Wsadziłem sporo pieniędzy w kabelek, który teraz bezcelowo wystaje ze schowka w samochodzie, a przez który łączę się m.in. z Android Auto. I nie mogę go używać.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert