Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Mapy Europy Offline

Mapy Europy Offline

Postprzez saddamus » niedziela, 20 mar 2011, 17:59

Witam,
Podczas gdy transmisja danych na terenie kraju, to juz kwestie groszy - coraz wiecej operatorow oferuje internet w tanich pakietach, to cena kilobajta w roamingu wciaz jest kosmiczna.
Pytanie brzmi, czy nie byloby mozliwosci, aby nawigacja po europie mogla sie odbywac przez wykorzystanie danych z karty SD ?
W obecnej sytuacji abonament na EU nie wyglada zbyt atrakcyjnie wlasnie ze wzgledu na cene transmisji w roamingu.
saddamus
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC magic

Re: Mapy Europy Offline

Postprzez ogromny » wtorek, 26 kwi 2011, 22:21

No i chyba nie?
ogromny
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: avila gps

Postprzez kodens79 » czwartek, 19 maja 2011, 14:18

Wygląda nie ciekawie , to fakt ale ja jadąc od Olszyny do Rinteln prawie 500km kosztowało mnie to a raczej mojego znajomego około 5 pln.
Teraz sam wybieram się w czerwcu na wakacje do Niemiec i zobaczę jak to wygląda w Playu i jakie będą koszta.
Z tego co pamiętam to 1 MB to koszt około 8 pln.
Ford Focus Kombi 1,8 TDCI
kodens79

Telefon: Sony Xperia Z3

Postprzez luk » sobota, 17 gru 2011, 14:48

Ta nawigacja już dawno powinna mieć mapy offline i nie tylko eu ale także pl. Płacić się powinno jak dotychczas, a wykupiony abonament powinien być sprawdzany podczas uruchamiana programu. Nie zawsze jest zasięg sieci. Szczególnie w playu. Ostatnio byłem w Tarnowie i w centrum miasta nie mógł mi się połączyć z serwerem? Skończyło się tak że wracałem na czymś innym i wcale gorzej nie nawigowała. O zagranicy już nie mówię płacić 8zł za 1MB to bezsens. Ogólnie chwale nawigacje bo przejechałem z nią całą trasę podczas ostatnich wakacji ale mapki offline i sprawdzanie subskrypcji byłoby według mnie lepsze niż bawienie się ze ściąganiem mapy z serwera.
Ostatnio edytowano sobota, 17 gru 2011, 22:35 przez bartek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie podawać nazw konkurencji w tym dziale
luk

Telefon: Mi 4c

Postprzez mentos11 » niedziela, 18 gru 2011, 10:26

Przydałyby się mapy offline ale skoro trasa i tak jest wyznaczona online to i tak trasy nie wyznaczymy.
Myślę ze nie taka jest filozofia NE aby z nawigacji online zrobić nawigacje offline.
Musimy jeszcze poczekać az spadną ceny w roamingu za internet, a białe plamy w zasięgu sieci beda znikać.
Ogólnie z każdym rokiem warunki używania NE się poprawiają :)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Powrót do Ogólne