Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jakiego telefonu używasz do NE - zalety i wady

Re: Jakiego telefonu używasz do NE - zalety i wady

Postprzez pwlsrs » poniedziałek, 6 lut 2012, 18:00

Klawiatura jest jak najbardziej OK, klawisze są przesunięte w lewo bo z prawej strony jest olbrzymi klawisz kierunkowy, myślałem że to będzie problem ale szybko przywykłem. Nie mam dłoni wielkości bochenków chleba więc pisze mi się wygodnie. Klawisze po niedługim okresie użytkowania zrobiły sie jakby bardizej wypukłe, a co za tym idzie bardziej wyczuwalne, ich skok też jest wyraźnie wyczuwalny. Naprawdę wygodnie pisze się od jakiegoś czasu jak pewien magik developer zmienił wprowadzanie znaków narodowych nie po przytrzymaniu klawisza (tak było oryginalnie) a po szybkim dwukliku.
pwlsrs
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG G2

Postprzez Hakari » środa, 8 lut 2012, 08:18

Wyraźny skok to podstawa, miałem kiedyś nokię e90 i powiem szczerze, że z powodu ledwo wyczuwalnego skoku strasznie mi się pisało na klawiaturze qwerty.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez driveman82 » środa, 22 lut 2012, 09:56

Mi na HTC Touch Pro się fajnie sms pisało :) dość wygodna klawiaturka, fon dość ciężki więc leżał pewnie w dłoni, z tego co widzę obecnie nie ma już wersji specjalnie do niego ale jak jeszcze go posiadałem to była :) teraz pewno od Touch diamonda by pasowała. Używał już ktoś sensation? bo przejrzałem wątek i nie widzę by ktoś się chwalił funkcjonalnością na Sensation. Mam zamiar zmienić telefon i pewno to będzie Sensacja, tylko pytanie jak to tam widać bo ma dość duży (czyt. większy niż w moim Hero) ekran i jak z jego prądo-żernościa?
driveman82

Telefon: HTC Sensation

Postprzez Azzie » środa, 22 lut 2012, 23:01

Wracając do tematu. Niecały miesiąc temu przesiadłem się z Samsunga Monte na SE Xperia Neo V. Moduł GPS Xperii jest elementem, który w najbardziej zaskoczył mnie in plus w nowym telefonie. Fixuje błyskawicznie z zimnego startu (w Samsungu trwało to nawet do kilku minut), jest nieporównywalnie dokładniejszy (widać to szczególnie w Google Maps, które nie "przyklejają" pozycji do najbliższej drogi). No i łapie 4-6 satelitów wewnątrz budynków (przy oknie, ale zawsze). Nie ma problemów z ustaleniem orientacji w trakcie postoju i bardzo sprawnie przelicza nową trasę w przypadku zjechania z zaplanowanej. Jedynym mankamentem trochę utrudniającym korzystanie z nawigacji w Experii są kiepskie kąty widzenia wyświetlacza - uchwyt musi być ustawiony jak najbardziej na wprost twarzy kierowcy, ale w zamian dostajemy niezły kontrast i wysoką rozdzielczość. Prądożerności nie jestem w stanie ustalić - w aucie jest cały czas pod ładowarką. Uzupełnię dane przy najbliższym grzybobraniu ;)
Azzie

Telefon: SE Xperia Neo V

Postprzez sztaba » wtorek, 17 kwi 2012, 18:37

od dwóch tygodni mam Nokię 500 z Symbianem Belle. Przesiadka z poczciwej i solidnej E52 była jednocześnie przesiadką z NE 6.2.1 na NE 7.1.3. Testuję nawigację póki co na krótkich odcinkach i pierwsza odczuwalna różnica - N500 potrzebuje ok. dwóch minut na odnalezienie się w terenie. W E52 odbywało się to w kilkanaście sekund.
Naviplanu Urban w 7.1.3 nie można pobrać tak samo jak w wersji 6.2.1.
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez lchmiel » wtorek, 17 kwi 2012, 21:54

Teraz NaviPlan Polska oraz NaviPlan Polska i Europa zawierają w sobie usługi NaviPlanu Urban. Zobacz tutaj dla Polski.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez sztaba » sobota, 21 kwi 2012, 08:17

o kur...cze. A ja chciałem sobie za wszelką cenę dokupić :o :roll: :lol:
Dlaczego byłem przekonany, że Urbana nie ma w Naviplan Polska?
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez lchmiel » niedziela, 22 kwi 2012, 13:01

Ja też chciałem dokupić, bo CityZenek nie znał moich "ulubionych", i wtedy się zorientowałem. :?
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Azawakh » poniedziałek, 14 maja 2012, 17:43

Ja korzystam z Samsunga Galaxy S. Największą wadą jest prądożerność co bardzo szczerze mówiąc jest bardzo irytujące
Jednak zalety takie jak znakomity ekran, porządny procesor oraz doskonała czułość ekranu sprawiają, że korzystanie z tego sprzętu to prawdziwa przyjemność. Na wielki plus zaliczam jeszcze szybki i dokładny moduł GPS.
Azawakh

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Postprzez djkrzych » środa, 16 maja 2012, 06:27

Czy ktoś używa z Was NE z telefonem Sony Ericsson Xperia Arc S? Jeśli tak to prosił bym podanie swoich odczuć co do tego telefonu, jego wady i zalety oraz przede wszystkim czy szybko łapie sygnał GPS oraz czy NE działa na nim płynnie. Zastanawiam się nad zakupem tego telefonu, dlatego prosił bym o pomoc.
Ja używałem do tej pory NE łącznie z telefonem Sony Ericsson C702 - telefon dobry, wytrzymały, nawet szybko łapał sygnał GPS, jednak widać, że już przy najnowszej wersji NE jaką na nim posiadam (7.1.3), telefon po prostu nie domaga. Ale i tak zawsze będzie dla mnie jednym z najlepszych :D
djkrzych

Telefon: SE C702

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony