Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nowa wersja NE 6.2 już dostępna

Re: Nowa wersja NE 6.2 już dostępna

Postprzez Hunter-sw » poniedziałek, 18 lip 2011, 16:57

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:58 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 2 razy
Hunter-sw

Postprzez Radut » poniedziałek, 18 lip 2011, 16:59

Polecam spróbować Link2SD, podobno mniej problematyczny - u mnie na LG Swift się sprawdza :D
Radut
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG G3

Postprzez ALEX » poniedziałek, 18 lip 2011, 17:30

Hunter-sw, oczywiście, że liczę się z tym, że po zmianie ROM-u na "niefirmowy" część rzeczy będzie działać lepiej, część gorzej a inne wcale. Zauważ jednak, że problem wyłączania się NE występuje nie tylko na Spicy. Często korzystam z programów POTRAFIĄCYCH pracować w tle i jakoś nie mam z nimi problemu.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez Hunter-sw » poniedziałek, 18 lip 2011, 18:45

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:59 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez maol » wtorek, 19 lip 2011, 11:50

Dobra, próbuję metodą Huntera. Zobaczę co z tego wyjdzie i dam znać.

P.S. A'propos App2sd - nie ma na razie obsługi widgetów dla programów instalowanych na sd. I dlatego każdy program takowe posiadający powinien być instalowany w pamięci telefonu.
maol

Telefon: Samsung Galaxy S II

Postprzez mindzik » wtorek, 19 lip 2011, 15:29

Hej, czy działa Wam teraz adres getne.pl, bo jeden z serwisantów zasugerował rozwiązanie mojego problemu przez odinstalowanie i ponowne zainstalowanie NE, tylko że nie działa adres do ściągnięcia aplikacji.
:) No, a bez aplikacji to teraz problemu nie mam :)
mindzik

Telefon: Nokia N8

Postprzez mentos11 » wtorek, 19 lip 2011, 15:43

Mi też nie działa , albo coś uaktualniaja albo serwery padly bo duchota straszna :lol:
Już działa można zaciągać.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez potworny » wtorek, 19 lip 2011, 17:29

NE ma coraz bardziej zauważalne problemy z siecią. Czas na zwiększenie przepustowości łączy. Ale to przecież kosztuje...
potworny

Postprzez mindzik » wtorek, 19 lip 2011, 17:30

Strona getne.pl zaczęła działać, ale parę godzin jakiejś zwiechy było.

EDIT.Podczas instalacji i kolejnej instalacji, znalazłem taką niedoróbkę, a właściwie nieścisłość. (chciałem powtórzyć instalację, bo przy pierwszej reinstalacji zainstalowałem na pamięć wbudowaną, a nie pamięć wewnętrzna telefonu)
Reinstalacja na tym samym telefonie, traktowana jest jako przeniesienie usługi i system nie kuma, że instalacja jest robiona na ten sam telefon.
Tym sposobem muszę czekać godzinę, żeby móc znów korzystać z zakupionego programu, najpierw czekam żeby działała strona getne.pl, a teraz na dokładkę dostałem godzinkę czekania na ponowną instalację w telefonie.
Tym czekaniem stracę cały zaoszczędzony czas, który zyskałem podczas jazd z NE przez 4 lata, ...chyba?? :)
mindzik

Telefon: Nokia N8

Postprzez mentos11 » środa, 20 lip 2011, 07:03

maol napisał(a):...a najgorsze w wywalaniu się jest to, że po ponownym uruchomieniu i wybraniu kontynuacji nawigacji zawszę słyszę "Jedziesz w złym kierunku", po czym... "Prosto".

Mam tak samo tylko na szczęście nie mam ustawionego auto przeliczania trasy więc tak często mnie nie denerwuje.
Ciekawe skąd się to bierze bo kropka zawsze jest na wyznaczonej trasie kierunek ten sam ale nie "Jedziesz w złym kierunku"!!!
Znikło już "zjechałeś z trasy" to może i ten komunikat zniknie, piszę to do mstelmach który jak widzę zagląda często z rana na forum ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert