Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Testowanie przez 7 dni za darmo

Testowanie przez 7 dni za darmo

Postprzez Lukas1506 » piątek, 27 maja 2011, 06:30

Witam.
Jak to jest z tym testowaniem.
Aktywuję usługę i z tego co wyczytałem po tym okresie subskrypcja będzie automatycznie przedłużana na 30dni. Teraz pytanie, czy przed końcem 7 dni otrzymam informację typu czy chcę korzystać z automatycznego przedłużania? Bo ogólnie to chciałbym na razie ograniczyć się do samego testowania bez automatycznego przedłużenia.
Pozdrawiam
Lukas1506
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE W715

Re: Testowanie przez 7 dni za darmo

Postprzez bartek » piątek, 27 maja 2011, 11:54

Nie ma automatycznego przedłużania. To jest samodzielny test, po wykorzystaniu jeżeli będziesz chciał możesz aktywować któryś z pakietów NE.

Oczywiście mówimy o tym teście 7-dniowym
http://www.naviexpert.pl/darmowyGPS
bartek

Postprzez Lukas1506 » piątek, 27 maja 2011, 13:16

Chyba o tym. NE pobierałem dzisiaj przez telefon z adresu: getne.pl i podczas instalacji właśnie pytał się czy aktywować 7 dni testów za darmo. Chwile wcześniej pobierałem z stronki: play.getne.pl i tam gdzieś znalazłem informację że też jest możliwość testowania przez 7 dni ale po tym okresie następuje automatyczne przedłużenie subskrypcji na okres 30dni na jakiś promocyjnych warunkach.
Lukas1506

Postprzez bartek » piątek, 27 maja 2011, 13:32

Wersja dla Play to tzw. wersja brandowana czy operatora - jej regulamin jest inny i jest kształtowany przez operatora (podobnie jak cennik) i tu jest tak jak piszesz.
Natomiast wersja do pobrania z getne.pl to wersja 7dni bez zobowiązań. Po tym okresie usluga sie zdezaktywuje, ale może spodoba Ci się na tyle, że będziesz korzystał w przyszłości :)
bartek

Postprzez Lukas1506 » piątek, 27 maja 2011, 14:02

To tak dla sprostowania NE instalowałem kumplowi :) Ja sam już ok rok używam NE 8-)
Dzięki za pomoc
Lukas1506

Powrót do Ogólne