Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wersja 6.2.1 na Android, efekt skaczącej żaby

Re: Wersja 6.2.1 na Android, efekt skaczącej żaby

Postprzez Qbek » wtorek, 31 maja 2011, 13:31

Oj tam, oj tam :lol:
Qbek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez konrad » poniedziałek, 6 cze 2011, 18:09

A dla mnie to ta kropka może sobie nawet skakać na boki. Prawie w ogóle nie patrzę na mapę, słucham tylko komunikatów. Obserw8ując mapę nie widzisz co się dzieje na drodze i o nieszczęśliwe zdarzenie jest niezmiernie łatwo. Jedynie przy bardzo rozbudowanych rozjazdach, lub skrzyżowaniach widok mapy jest przydatny i w takiej sytuacji rzucam oczkiem na wyświetlacz.
Szóstym zmysłem człowieka jest chęć zaspokojenia pięciu pozostałych
konrad

Telefon: HTC Desire HD

Postprzez potworny » poniedziałek, 6 cze 2011, 20:14

Komunikaty głosowe lubią wyprowadzać w pole. Krótkie zerknięcie na mapę jest czasami niezbędne. Na przykład tuż przed wyprzedzaniem, żeby zobaczyć, czy nie ma terenu zabudowanego, skrętu czy innej atrakcji turystycznej.
potworny

Postprzez intimo » poniedziałek, 6 cze 2011, 20:34

Skakanie kropki było i chyba jeszcze długo będzie. Tak jak kiedyś ktoś pisał (nie odwołam się bo mi sie szukać nie chce) NE napisany jest w Javie a ona tak ma. Tylko dziwne że inne Javowe programy są płynne.
U mnie skakała nokia 6300, skacze Nokia 6210 Navigator, E51 i skacze SGS kumpla.
Temat poruszany dawno temu na forum. Może dlatego go nie widzisz bo już przyzwyczailiśmy się do zielonej żabki ;)
intimo

Telefon: Samsung Galaxy S8+

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne