Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Refleksje

Re: Refleksje

Postprzez mentos11 » sobota, 22 paź 2011, 17:10

Chłopaki poczytajcie sobie tutaj http://forum.android.com.pl/f34/wyba-r- ... post927933
Aż oczy z wrażenia przecieralem jak to czytalem :shock: są jednak jednostki nieświadome, oj bardzo nieświadome!
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Hunter-sw » sobota, 22 paź 2011, 19:45

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:43 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez potworny » sobota, 22 paź 2011, 20:45

Wiecie... Nie wszyscy wszytko muszą wiedzieć, ale na forum Android jest taka masa głąbów, którym nawet nie chce się czytać jednej strony wstecz, że pytanie o kilka megabajtów danych i pakiety przy korzystaniu z GPS już mnie nie dziwi :)
potworny

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 23 sty 2012, 15:52

Mnie tam nurtują te ogłoszenia pracy "...wymagana znajomość topografii miasta..." w dobie kiedy nawet ludzie, którzy z definicji powinni znać miasto jak własną kieszeń - taksówkarze posiłkują się nawigacją jaki senes jest wymagania od kogokolwiek znajomości miasta zwłaszcza, że powstają coraz to nowe osiedla i nowe ulice. Trudno mieszkając 20 lat w Warszawie nie wiedzieć gdzie jest Puławska, Marszałkowska itp. główne drogi czy znać nazwy kolejnych mostów. Wiadomo, że bycie taką chodzącą mapą pomaga, ale nie zawsze wie się wszystko. Nie wystarczyłaby tylko umiejętność "czytania map", "posługiwania się mapami" czy "orientacji w terenie" zamiast znajomości wszystkich ulic?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez potworny » wtorek, 24 sty 2012, 12:47

Michal1983, wszystko zależy od pewności siebie. Ktoś Ciebie pyta o znajomość topografii czegokolwiek, Ty wyjmujesz telefon i mówisz, że nawigację masz zawsze przy sobie. Potem wspominasz o omijaniu korków i już jest bosko.
potworny

Postprzez Michal1983 » środa, 25 sty 2012, 14:49

Ciekawe czy na tych "egzaminach" ze znajomości topografii Warszawy można ściągać z NavieExperta. :) Może pytania nie są takie straszne.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa