Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Naviexpert w Sony Ericsson K750i

Re: Naviexpert w Sony Ericsson K750i

Postprzez jural_37 » czwartek, 27 sie 2009, 20:16

W swoim SE750i mam 32 Mb pamięci i jest to szlaban na wyzsze wersje systemu. W ramach automatycznych uaktualnien wgrana została wersja 4.3.2 i jest b. stabilna we wspołpracy z modułem MAINNAV .Praktycznie nie miałem problemw z układaniem trasy o dlugości do 500-600 km . Na podkreslenie zasługuje bardzo dokładne okreslenie pozycji .Np instrukcja " w prawo" pada w odległości 2-4 m od faktycznego skretu /na forum jest przykład błedu rzędu 30 m GPS-u w telefonie SE C702/ W perspektywie zamierzam zmienic telefon na egzemplarz z wieksza pamiecia chociaz na podstawie wypowiedz uczestnikw forum trudno dokonac wyboru.Pozdrawiam Jural_37
jural_37
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez markot1952 » niedziela, 13 wrz 2009, 08:49

Niektorzy pisza ze musza kazdorazowo ustawiac zwiekszanie glosnosci podczas uzywania NE, w SE K750i,tez mam taki telefon i nie musze,moze czasami jak wylacze i wlacze,albo odlacze kabel USB.Wchodze w dzwieki,wybieram dzwonki i podczas uruchomienia ktoregos dzwonka,zwiekszam glosnosc i jest super.Pozdrawiam,szerokiej drogi.
markot1952

Telefon: SE X8

Postprzez kkotowski » wtorek, 15 wrz 2009, 09:23

gudzo napisał(a):Witam wszystkich!
Wiem że nie na temat ale jeszcze nie mogę zakładać nowych wątków więc proszę o wyrozumiałość.
Mam możliwość stania się posiadaczem telefonu MOTOROLA V8. Czy ktoś testował z tym telefonem NE? Czy jest jakaś szansa że będzie to chodzić?
Za odpowiedź z góry dziękuje.
Pozdrawiam Rafał

Telefon nie spełnia wszystkich wymogów technicznych by NaviExpert działał na nim stabilnie. (jsr-82, oraz max jar size 512KB)
kkotowski

Telefon: E66, Samsung Avilla GPS

Postprzez Radut » czwartek, 29 paź 2009, 21:35

Jeśli chodzi o telefon SE k750i chcąc korzystać z wersji wyższej niż 4.3.1 (chociaż jej to też dotyczy) należy bezwzględnie wyłączyć w ustawieniach pokazywanie mapy tła. Również ilość POI ma znaczenie - jeśli przesadzimy z ich ilością, a już na pewno jeśli nie wyłączymy mapy tła to otrzymamy komunikat o braku wystarczającej pamięci i zakończeniu aplikacji. Ja korzystam aktualnie z wersji 4.4 dla NE w Play, tutaj należy się bardzo pilnować aby telefon nie wyłożył się z ilością pamięci ale jak najbardziej da się sprawnie korzystać i bez większych problemów. Przed ułożeniem większej trasy należy wyłączyć aplikację i uruchomić ją jeszcze raz. Jeśli tego nie zrobimy, pobieranie trasy może utknąć np. w połowie drogi do Warszawy :D Pokonywanie dłuższych tras (o np. Przemyśl ==> Szczecin za jednym razem możemy sobie tylko pomarzyć ;)) wymaga podzielenia ich na kawałki, które nasz telefon przełknie. Nie próbowałem instalować wersji 5.0 ale jestem prawie pewien że by ten numer nie przeszedł. Za to można próbować wbijać wyższe wersje NE 4.x przeznaczone dla SE K550i, w 95% będą one zgodne sprzętowo z SE k750i - zwłaszcza dotyczy to użytkowników NE w Play, gdzie wersja 4.4 jest obowiązująca. To tyle moich wynurzeń w tym temacie :mrgreen:
Radut

Telefon: LG G3

Poprzednia strona

Powrót do Kompatybilność telefonów