Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Dlaczego nikt z NE nie odpowiada na nasze pytania/problemy?

Re: Dlaczego nikt z NE nie odpowiada na nasze pytania/proble

Postprzez potworny » czwartek, 30 cze 2011, 15:46

Zastanówmy się...

• Bartek, szczerze... Kamil, słabe ogniwo, nie dostał nawet ochrzanu od Szefa, który go bronił własną piersią wobec moich zarzutów o... (zresztą, jakie to ma znaczenie?).
  • Jak dajemy Wam poprawki na mapach, to Kamil albo nie ma czasu, albo mu się nie chce przez kilka dni ich wprowadzać.
  • Pokazujemy Wam konkretne pytania bez odpowiedzi, to mi piszesz, że się mylimy i właściwie to już te odpowiedzi gdzieś padły, a my mamy chyba urojenia.
  • Dajemy Wam nierzadko rewelacyjne pomysły i wskazujemy często wręcz wstydliwe błędy w aplikacji - nikt ich nie usuwa. Pierwszy z brzegu przykład - fatalny splash screen z nalepionym logiem z białym tłem. Litości, czy nie zależy Wam na jakości NE? Przecież taka fuszera daje nam jasny sygnał, że reszty błędów, z pewnością bardziej pracochłonnych, też nie usuwacie.
  • Marian z początku wypruwał flaki na forum, pisząc całe wypracowania na temat ulepszania aplikacji. Jakoś nie słyszałem, żeby ktoś go za to docenił albo wprowadził jakieś pomysły w życie.
  • Inni użytkownicy też Was zasypywali pomysłami - i co?
  • Tyle razy prosiliśmy Was o dziennik zmian w aplikacji - nikomu się do dzisiaj nie chciało czegoś tak trywialnego i prostego stworzyć.
  • A jakbym dokładniej czytał forum, to pewnie ta lista byłaby znacznie dłuższa, prawda?

Nie, Bartku, nie widzę, żebyście szanowali Klientów. Sprawiacie raczej wrażenie leni, którym się nawet nie chce zareagować w jakikolwiek sposób na nasze szczere chęci pomocy. Prawdziwe przyczyny mogą być inne, ale ja tylko opisuję Waszą sytuację na podstawie tych informacji, których mi udzieliliście lub nie. W świetle tego może czas się wziąć za siebie i zmienić obraz firmy? Wasza główna przewaga w postaci korków online topnieje, bo konkurencja nie śpi. Czym chcecie nas utrzymać przy sobie?

A tak na spokojnie, po głębszym zastanowieniu, zechciałbyś mi napisać, co uznajesz za wyraz szacunku wobec mnie i innych użytkowników? Bo może czegoś nie dostrzegam i trzeba mi otworzyć oczy?

Jakim problemem jest iść do Braci H. i powiedzieć, że zaniedbuje się w firmie Klientów i należałoby coś z tym zrobić? Nie uwierzę, że nie zależy im na utrzymaniu projektu NE przy życiu i w świetnej kondycji, szczególnie wobec coraz silniejszej konkurencji. Bracia nie muszą mieć czasu czytać forum, od tego mają swoich ludzi, prawda?
potworny

Postprzez bartek » czwartek, 30 cze 2011, 16:04

potworny a ja odpowiem jako użytkownik nie jako moderator (później się znowu przemienię ;)
Użytkownicy tego forum są wyjątkowymi użytkownikami (tylko niech Marian nie piszę że grupa docelowa się zmienia;) - ktoś napisał elita, ja powiem najbardziej zaangazowani w rozwój aplikacji ludzie poza samym NE. Spojrzenie jest inne niż 99 proc. użytkowników i inne wymagania. Produkt końcowy jest zawsze wypadkową wielu czynników: strategii, możliwości, potrzeb, uwarunkowań rynku, mozliwości technologicznych, zróżnicowania odbiorców, konkurencji itp.

Jako użytkownik mam o rozwoju NE jak najlepsze zdanie, coraz więcej moich znajomych z NE korzysta, szczególnie że dostępność jest coraz większa (operatorzy, darmowe 7 dniowe wersje) oraz przybywa smartfonów. Moim zdaniem NE musi zadbać teraz o swoją pozycję na rynku i z zewnątrz wygląda że robi to doskonale, rozkładając świetnie akcenty na rozwój aplikacji, wspołpracę (aż 3 operatorów), promocję (jest to moja osobista, niezależna opinia). jestem przekonany że większość środków firma przełoży w rozwój aplikacji i na pewno nie jest i nie będzie głucha na głosy tych najbardziej wymagających.

Pora wracać na ziemie :)
bartek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez ogromny » czwartek, 30 cze 2011, 17:58

Z zewnątrz to nic nie wygląda moim zdaniem :shock:
ogromny
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: avila gps

Postprzez Marian » piątek, 1 lip 2011, 06:39

bartek napisał(a):...tylko niech Marian nie piszę że grupa docelowa się zmienia
Być może jest taka sama. Natomiast na NE zawiodła się grupa traktująca go jako nawigację high-tech mającą ambicję ciągłej poprawy jakości. Też się do niej zaliczam. Ale nadal nie rozumiem dlaczego nawigacja dla mas nie może taką być. Dlatego, że masom wystarczy dobry marketing? Bo to NE opanował istotnie znakomicie.
bartek napisał(a):...ktoś napisał elita, ja powiem najbardziej zaangazowani w rozwój aplikacji ludzie poza samym NE.
Tylko co z tego?
bartek napisał(a):Spojrzenie jest inne niż 99 proc. użytkowników i inne wymagania.
Pozostałe 1% grupą docelową z pewnością nie jest. Tylko skąd wziąłeś te liczby? Bo gdyby było to prawdą, to AM byłaby produktem niszowym. A wcale na to nie wygląda. To właśnie potwierdza tezę, że AM i NE odwołują się do innych grup odbiorców. To co dla was stanowi 1%, to trzon użytkowników AM
bartek napisał(a):Pora wracać na ziemie :)
Lądowanie dla jednych jest miękkie, dla innych nieco twardsze. A część straciła złudzenia już dawno. Większość z nich opuściła forum i wybrała jakiś KSN, lub właśnie zamierza to zrobić. A paleta możliwości szybko się zwiększa.

P.S. Czy ktoś wie co dzieje się z naszym kolegą vtec_z?
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez KasiaD » piątek, 1 lip 2011, 08:43

Qbek napisał(a):Czy jest w stanie ktoś odpowiedzieć na powyższe pytanie?
Dla przykładu:
Co z pomijaniem odcinków płatnych?
Rezerwacja hotelu - mission impossible :(
NE 6.2.1 - czas dojazdu ? (i parę innych problemów...)

odpowiedzi po weryfikacji problemów...
1. płatny odcinek A4
2. Rezerwacja hotelu
3. Czas dojazdu
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S9

Postprzez Qbek » piątek, 1 lip 2011, 08:58

Czytaliśmy/czytałem.
A co nową partią?
Qbek napisał(a):Dorzucę kolejne pytania, na które chciałbym uzyskać odpowiedzi:
Jak są liczone zgłoszenia?
oraz
Autoliczenie kosztów przejazdu - tak sobie marzę...
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Hakari » piątek, 1 lip 2011, 10:20

Odnośnie drugiego pytania, to jest już odpowiedni temat odnośnie zmian jakie użytkownicy chcieliby widzieć w kolejnych wersjach NaviExpert.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez Qbek » piątek, 1 lip 2011, 11:37

Hakari, przytoczony przez Ciebie temat (propozycje v.7) ma charakter pobożnych życzeń. Ja wyraźnie zadałem pytanie :idea:
Sądzę, że nie trzeba z tym czekać do v.7
Qbek

Postprzez Qbek » piątek, 1 lip 2011, 15:44

Marian napisał(a):P.S. Czy ktoś wie co dzieje się z naszym kolegą vtec_z?

Był wczoraj na forum, a dlaczego się nie udziela? Może już nie chce firmować NE swoją osobą, może nie chce stawać po jednej ze stron... Trzeba go zapytać na PW ;)
Qbek

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne