Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

GN vs. NE

Re: GN vs. NE

Postprzez silvah » wtorek, 16 sie 2011, 15:15

bartek napisał(a):O tak silvah AM ma drogi na mapach zanim je jeszcze zbudują...

polecam Auto-Świat Poradnik gdzie jest test nawigacji online. Ocena NE: 4,5, ocena AM 3,5.

kolego sponsorowane testy i recenzje mnie nie interesuja (szczegolnie ze nie zdziwilbym sie jakby na ocene wplynely pierdoly typu omijanie korkow czy wybieranie glosowe). Dla mnie liczy sie dokladnosc map - przede wszystkim w miescie. Uzywalem kazdej z tych nawigacji wiec moge sie wypowiedziec. Moze w innym rejonie Polski, jezdzac inne trasy napisalbym co innego ale poki co jesli o mnie chodzi jest tak jak napisalem. Jak z 7 lat temu wyslalem poprawke do automapy to po miesiacu byla uwzgledniona na mapie. Jak wyslalem x miesiecy temu do firmy imagis tak do dzisiaj ani widu ani slychu. Podejscie do klienta to tez jest zasadnicza roznica...
silvah
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: xperia x10 mini pro

Postprzez bartek » wtorek, 16 sie 2011, 15:20

Sponsorowane jest wszystko co nie zgadza się z naszym punktem widzenia... Jeśli nie testy, to warto też poczytać komentarze. Jakby je na wagę wrzucić, to mapy Imagis gorze niż AM wyraźnie nie są, o GN nie wspomnę, bo to BETA więc nie wypada. Uwzględniać aktualizacje (ograniczone możliwości) dokonywane przez NE , to nawet lepsze. Choć twoja opinia też cenna, bo uzmysławia, ze przed dostawcami jeszcze sporo pracy.
bartek

Postprzez silvah » wtorek, 16 sie 2011, 15:31

bartek napisał(a):Sponsorowane jest wszystko co nie zgadza się z naszym punktem widzenia... Jeśli nie testy, to warto też poczytać komentarze. Jakby je na wagę wrzucić, to mapy Imagis gorze niż AM wyraźnie nie są, o GN nie wspomnę, bo to BETA więc nie wypada. Uwzględniać aktualizacje (ograniczone możliwości) dokonywane przez NE , to nawet lepsze. Choć twoja opinia też cenna, bo uzmysławia, ze przed dostawcami jeszcze sporo pracy.

Wiesz komentarze tez czesto pisza ludzie, ktorzy chwala swoje a konkurencyjny produkt widzieli na youtubie... Nie mowie ze naviexpert jest zla nawigacja, w tej chwili ze wzgledu na to iz rzadko potrzebuje nawigacji a moj pocket pc padl ze starosci to sam jej uzywam i nie raz zaprowadzila mnie tam gdzie chcialem. Ale jednak nie kazdy jezdzi po warszawce i boli troche jak wpisuje ulice na ktorej zalozmy mieszkam i dostaje haslo, ze nie ma takiego adresu. (szczegolnie ze to nie jest adres w lesie we wsi zamieszkanej przez 100 osob). Boli jak mijam zjazd z krajowki i jade na jakies dziurawe wiejskie drogi, bo imagis owego zjazdu nie uwzglednil na swoich mapach, boli jak musze cofac sie 100 metrow i szukac numerow po drugiej stronie ulicy, gdzie z doswiadczenia moge napisac, ze automapa zawsze prowadzila mnie w taki sposob ze po wyjsciu z auta bylem tam gdzie chcialem, nawet na jakichs dupnych osiedlowych uliczkach...Co swoja droga tez jest zalosne, bo jak mozna pomylic sie z numerami o 100 metrow i dac je po drugiej stronie ulicy? Co oni umieszczaja je na chybil-trafil? Tym bardziej boli po wlaczeniu wlasnie tej lipnej nawigacji google, z jak sami napisaliscie starymi mapami, na ktorych zaden z tych bledow nie wystepuje...

I zeby nie bylo, nie mowie tylko o swoim miasteczku...200km dalej zaobserwowalem takie same "kwiatki"...
silvah

Postprzez potworny » wtorek, 16 sie 2011, 16:35

silvah, wszystko fajnie, cacy i można się z Tobą zgodzić, ale po jaką cholerę napisałeś "warszawce"?
potworny

Postprzez silvah » wtorek, 16 sie 2011, 17:33

potworny napisał(a):silvah, wszystko fajnie, cacy i można się z Tobą zgodzić, ale po jaką cholerę napisałeś "warszawce"?

To takie zdrobnienie, cieplo o Warszawie ;-)
silvah

Postprzez roman_tp » wtorek, 16 sie 2011, 20:32

silvah napisał(a):A i tak na rynku rzadzi automapa, ktorej co prawda nie uzywam od 2-3 lat ale juz te pare lat temu bledow, ktore sa na mapie imagisa nie bylo i podejrzewam ze ta twoja swieta s3 tez jest od poczatku. :lol:

dzisiaj tamtędy jechałem i AM się wysypywała na S3 - brak na mapach oddanych do użytku odcinków.
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez silvah » wtorek, 16 sie 2011, 23:17

roman_tp napisał(a):
silvah napisał(a):A i tak na rynku rzadzi automapa, ktorej co prawda nie uzywam od 2-3 lat ale juz te pare lat temu bledow, ktore sa na mapie imagisa nie bylo i podejrzewam ze ta twoja swieta s3 tez jest od poczatku. :lol:

dzisiaj tamtędy jechałem i AM się wysypywała na S3 - brak na mapach oddanych do użytku odcinków.

A masz najnowsza wersje mapy? (1106) Jesli tak to widac wszyscy sie powinni wziac do roboty :roll:
silvah

Re: Google Navigation vs. Naviexpert

Postprzez kanar123 » wtorek, 23 sie 2011, 08:18

ALEX napisał(a):Wady GN (zapewne nie wszystkie bo zbyt krótko używałem):
- brak trybu nocnego

Tryb nocny istnieje, przełącza się automatycznie (wczoraj zaobserwowałem).

Z dużych plusów GN dla mnie to możliwość dodania na ekranie widżetu (skrót do programu) z adresem docelowym. Jedno kliknięcie i prowadzi prosto do celu bez zbędnego wybierania adresu. W taki sposób mam skróty do pracy i domu.
kanar123

Telefon: G1

Postprzez potworny » wtorek, 23 sie 2011, 10:55

Kanar, a po co Ci te skróty? Nie pamiętasz, jak trafić do domu albo do pracy? : D
potworny

Postprzez mentos11 » wtorek, 23 sie 2011, 13:49

Oj tam potworny ale jak wypijesz to łatwiej kliknąć raz niż pisać al. rzeczpospolitej :) google voice pijakow nie rozpoznaje :lol:
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne