Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

GN vs. NE

Re: GN vs. NE

Postprzez potworny » wtorek, 23 sie 2011, 14:49

Jak sobie popiję, to wołam taksóweczkę, bo w komunikacji miejskiej za dużo osób mnie "drażni" :)
potworny

Postprzez sztaba » wtorek, 23 sie 2011, 19:50

potworny napisał(a):Jak sobie popiję, to wołam taksóweczkę...

i taksiarzowi włączasz w NE trasę rekomendowaną. I nie daj Boże, żebyś usłyszał komunikat "zjechałeś z trasy", bo to może oznaczać, że taksówkarz chce Cię wykorzystać...
sztaba
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez kanar123 » środa, 24 sie 2011, 06:58

potworny napisał(a):Kanar, a po co Ci te skróty? Nie pamiętasz, jak trafić do domu albo do pracy? : D

a skąd są brane do CT? od użytkowników, nieprawdaż? więc mamy jedno kliknięcie(GM) vs cztery kliknięcia (NV).
kanar123

Telefon: G1

Postprzez bartek » środa, 24 sie 2011, 13:28

proszę się nie wyzłośliwiać względem siebie. Złośliwym można być tylko dla moderatorów!!! (szczególnie Hakariego! ;) ) Graba na zgodę i proszę nie kontynuować tematu :!:
bartek

Postprzez potworny » środa, 24 sie 2011, 17:30

Tato, weź się.
potworny

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne