Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

internet mobilny w play

Re: internet mobilny w play

Postprzez Hunter-sw » piątek, 26 sie 2011, 12:00

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 09:56 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez HaniaK » piątek, 26 sie 2011, 12:24

Jak się Potwór zgodzi na użyczenie swojego głosu to może być szybciej ;)
HaniaK

Postprzez potworny » piątek, 26 sie 2011, 12:27

Podobno mam śmieszny akcent. 8-)
potworny

Postprzez HaniaK » piątek, 26 sie 2011, 12:35

Jak na Potwora przystało- akcent trochę śmieszny, trochę straszny ;)
HaniaK

Postprzez jersaczka » niedziela, 12 lut 2012, 19:02

hej mam od ok 3tygodni internet w play mobilny i powiem ze nie jest ciekawie...uzywamy z mezem internetu do podstawowych rzeczy nie sciagamy filmow ani tp a mimo to czesto sie zawiesza,chodzi powoli a raczej coraz wolniej.najlepsze jest to ze przez pierwszy tydz gdy go mozna testowac i ewentualnie zwrocic to chodzil super:0 ale niestety juz tak nie jest,dziwne nie.pewnie w kazdej firmie sprzedajacej internet jest podobnie tylko po co sie przereklamowywac i nie wywiazywac sie z tego chocby w jakiejs czesci :oops:
jersaczka
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez potworny » niedziela, 12 lut 2012, 20:39

jersaczka, gdybyś poczytała to forum, to byś w Playu niczego nie kupiła :)
potworny

Postprzez mops » niedziela, 12 lut 2012, 22:02

Rozwiązałem umowę z Play po 2 miesiącach,zatem nie chce mi się kłapać na ich temat.
Prócz telefonu mam netbooka z T-mobile z modemem 3g wbudowanym.Generalnie jest dość poczciwie.Np. Poznań Krzesiny prędkość ok.6mb.W miejscu zamieszkania P-Ń Grunwald,między 2,5 a 4mb zawsze.Nocne piratowanie bez problemu,rano filmy są.
mops

Postprzez Hakari » poniedziałek, 13 lut 2012, 12:24

potworny napisał(a):jersaczka, gdybyś poczytała to forum, to byś w Playu niczego nie kupiła :)

To akurat zależy od lokalizacji u mnie akurat chodzi bardzo przyjemnie, ale jest bardzo duży minus- Play online działa tylko na nadajnikach p4 (nie ma roamingu krajowego) czyli o korzystaniu w trasie można praktycznie zapomnieć.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: i9001

Postprzez SoLar » poniedziałek, 13 lut 2012, 13:45

Z mapy:

http://bts-gsm.eu/uke/

wynika, że Play ma nadajniki w miastach powiatowych.

Jedną z kart, którą używam w Leo na potrzeby nawigacji pod androidem mam właśnie w Play. Wprawdzie ostatnio korzystam na nim głównie z Y ale nie zauważyłem abym miał jakieś problemy z zasięgiem przy pobieraniu map czy zgłaszaniu przeszkód na drodze. Zresztą gdybym nie miał całkiem zasięgu to wszystkie informacje nt. ilości wypadków, misków ITD natychmiast by się wyzerowały a na pasku menu goniłyby się w kółko dwa niebieskie plemniki.

Choć czasami bywa zabawnie. Pamiętam, całkiem niedawno, że pobierając w czasie jazdy S7 dane pogodowe do telefonu jako aktualna pozycja ( wyznaczana przez BTS ) pojawiły mi się Ryki na Lubelszczyźnie mimo, że faktycznie byłem w okolicach Białobrzeg na Mazowszu. Tłumaczy to trochę ukształtowanie terenu, Ryki są sporo wyżej niż Białobrzegi - nie bez powodu jest tam w końcu RTCN.

Oczywiście aplikacja nawigacyjna nie wymaga jakiś gigantycznych prędkości przesyłu danych, jak wyglądałby np. streaming radia w interiorze przy wykorzystaniu sieci Play nie wiem.
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez Hakari » wtorek, 14 lut 2012, 10:32

Ja piszę tylko o swoich doświadczeniach z Play online :) to, że mają stosunkowo niewiele wlasnych nadajników to fakt, ale muszę przyznać, że Orange mając tyle samo kresek zasięgu chodzi znacznie wolniej. Także pytanie jak się korzysta.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: i9001

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa