Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

internet mobilny w play

Re: internet mobilny w play

Postprzez juleknoir » środa, 2 wrz 2020, 13:46

Mialem internet i w play i w Orange - zawsze są jakieś problemy... Nie ma chyba idealnego połączenia. Na początku myślałem ze mój sklep jest tak wolny i ze użytkownicy mogą mieć problem, ale później okazało się że Play robi sobie zabawy w prace techniczne w godzinach szczytu..
juleknoir
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: internet mobilny w play

Postprzez Michal1983 » wtorek, 8 wrz 2020, 05:21

W południowej części Warszawy czasem muszę się przełączyć na Wi-Fi bo internet w Play prawie, ze nie działa. Na testach wykazuje 2 Mb a czasem nawet poniżej jednego. Na dodatek co jakiś czas widać, że to nie Play a np. T-Mobile albo Orange. Marnie jak na sieć, która była gotowa na 5G i sama rozpoczęła od tworzenia sieci 4G w Polsce.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa