Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rozwój NaviExpert

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez potworny » piątek, 12 sie 2011, 11:52

Lubię jak Hania jest taka tajemnicza. 8-)
potworny

Postprzez Marian » piątek, 12 sie 2011, 12:49

hkoziarek napisał(a): ...z auto...lizacją :)

Kontynuując lizusowski nastrój - brzmi to trochę jak rozwiązanie starozakonnej szarady:

ojciec rodzinowy + kochanek perwersowy = gier hazardowy. :D
Ostatnio edytowano piątek, 12 sie 2011, 12:53 przez Marian, łącznie edytowano 1 raz
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez maol » piątek, 12 sie 2011, 12:52

...a ja lubię jak poważne firmy co jakiś czas publikują roadmap rozwoju softwaru. Np. taki SAP - mam mapę rozwoju produktu na 2 lata do przodu. Wiadomo (przynajmniej z grubsza) co będzie rozwijane, jakie będą zmiany, co dojdzie nowego. Pewnie, nie zawsze uda się dotrzymać terminu czy jakaś zmiana nie zostanie wprowadzona. Ale plan jest - a nie zaskakiwanie użytkowników z dnia na dzień... To naprawdę nie takie trudne, i bardziej dotyczy działu marketingu niż stricte informatyków.
maol
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S II

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 13:24

Maol my jesteśmy mało poważni ;)
A tak poważnie rynek mobilny jest tak dynamiczny, że pewność możemy mieć na następne 6 miesięcy. Dwa lata to u nas jak stąd do wieczności ;)
HaniaK

Postprzez potworny » piątek, 12 sie 2011, 13:38

Haniu, to napiszcie taki plan na 6 miesięcy. Znakomity przykład, jak to powinno wyglądać w profesjonalnej firmie:

Plan wydawniczy:
https://wiki.ubuntu.com/OneiricReleaseSchedule

Opis wydawania dotychczasowych wersji:
https://wiki.ubuntu.com/Releases
potworny

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 13:45

Odpiszę tak jak nazywa się wątek - konkurencja nie śpi ;)
HaniaK

Postprzez potworny » piątek, 12 sie 2011, 13:50

A nęcić, drażnić użytkownika W MIŁY sposób? Nie musicie przecież podawać szczegółów, można robić jak Apple... "Mamy tak cudowną opcję, że padniecie. Czekajcie premiery w dniu 01 września, kiedy obetrzemy Wasze szkolne łzy naszym boskim gadżetem".
potworny

Postprzez potworny » piątek, 12 sie 2011, 13:52

Dopiszę jeszcze. Bezpośrednia konkurencja w postaci Y napisała, że w przyszłym tygodniu premiera. Myślisz, że ja teraz tutaj nie przebieram nóżkami w radosnym oczekiwaniu? 8-)
potworny

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 13:56

Potworny tu nie ma co podgrzewać emocji - tu trzeba je studzić ;) Nie mamy jeszcze funkcjonalność "reanimacja online" :)

Bardziej od przebierania przed premierą interesuje mnie co będziesz robił po :roll:
Miłego weekendu :)
HaniaK

Postprzez potworny » piątek, 12 sie 2011, 13:58

hkoziarek napisał(a):interesuje mnie co będziesz robił po :roll:

Pewnie po męsku zasnę ;)
potworny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne