Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rozwój NaviExpert

Re: Rozwój NaviExpert

Postprzez mentos11 » wtorek, 25 paź 2011, 10:25

blazo napisał(a):mentos11: Nie mógłbyś tak przy okazji spytać kogo trzeba czy planuje ktoś taką (wyszukiwanie POI na trasie) funkcjonalność dodać do NE? Bardzo chciałbym wiedzieć bo przydatne to jest. Już próbowałem w różnych miejscach się dowiedzieć (forum, infolinia) ale nigdzie odpowiedzi znaleźć nie mogę.

Pomysł Twój z przeglądaniem trasy i wybraniem sobie POI bardzo fajny no ale chyba po to mamy nawigację, żeby takie proste rzeczy robiła za nas bo może to zrobić o wiele szybciej niż człowiek.

Pozdrawiam,

Blazo już się dowiedziałem specjalnie dla Ciebie ale do wiadomości wszystkich użytkowników NE :D

hkoziarek napisał(a):Ostro pracujemy nad tą funkcją i można się spodziewać w przyszłości że zagości w aplikacji NE 8.X .
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne