Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rozwój NaviExpert

Rozwój NaviExpert

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 10:36

Panowie podsumowując :)
1.Czas przejazdu na długiej trasie zależy w dużej mierze od stylu jazdy. Znam kilku ziomali Qbeka, którzy jako doradcy handlowi jeżdżą na trasie Katowice- Warszawa i twierdzą, że NE nie doszacowuje trasy w drugą stronę. 3h50 minut to podobno norma na tej trasie :shock: Pytanie ilu wśród nas tak jeździ- ja nie. Mamy w gronie użytkowników przeważającą cześć jeżdżących osobówkami, a dane z floty to mniejszy ułamek. To o czym pisze Roman ma sens. Profil użytkownika nawigacji ma jak najbardziej wpływ na średnią prędkość. Dane trafficowe z Warszawy pochodzące od taksówkarzy, którzy jeżdżą po bus-pasach były wielkim problemem dla konkurencji.
2.Sprawdzimy konkretny przypadek opisany przez zmartwychwstałego Qubeka- jest możliwe, że w związku z mniejszym ruchem wakacyjnym w miastach dane statystyczne w niektórych miejscach zastępują dane online. Pytanie czy w odczuciu autora takie sytuacje to norma w NE, czy jednostkowe przypadki.
3.CT jest anonimowe i nich tak zostanie. Wielu użytkowników dokonuje pełnej rejestracji w systemie podając dane osobowe i takie jest życzenia większości.
Ikony korków znikają tuż, tuż.
Pozdr. HK
HaniaK

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez mentos11 » piątek, 12 sie 2011, 10:57

Haniu pięknie nasz zwodzisz tym wywodem ;) a najciekawsze jest w załączonym zdjęciu :shock:
Czyżby wersja 7.0 z naszymi uwagami z wizualizacją CT i Ikonką NE na pasku androida i ciekawe z czym jeszcze już niedługo miała się pojawić? :D
Co do czasu przejazdu i średnich prędkosci to problemy są jak widać różne ale przydałoby się coś z tym staniem w korku zrobić i dodać postój do średniej prędkosci :?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 11:05

Na wersję 7.0 zostawiamy lepsze kąski ;) To będzie w najbliższej wersji z auto...lizacją :)
HaniaK

Postprzez mentos11 » piątek, 12 sie 2011, 11:08

Hahaha :lol:
To kilka osób po tej informacji na pewno się ucieszy, no i może skończy się narzekanie że NE nic nie robi ;)
mentos11

Postprzez maol » piątek, 12 sie 2011, 11:19

No ja się na pewno ucieszę :)
maol
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S II

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 11:21

mentos11 napisał(a):Hahaha ........ może skończy się narzekanie że NE nic nie robi ;)

Tak, czy siak wszystko źle ;)
HaniaK

Postprzez Hunter-sw » piątek, 12 sie 2011, 11:25

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:00 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez HaniaK » piątek, 12 sie 2011, 11:28

Hunter przecież napisałam, że to w najbliższej wersji, a na 7.0 zostawiamy lepsze kąski ;)
HaniaK

Postprzez mentos11 » piątek, 12 sie 2011, 11:29

hkoziarek napisał(a):Tak, czy siak wszystko źle ;)

No ja tak nigdy nie uważałem Haniu tylko miałem drobne zastrzeżenia i uwagi ale zawsze liczyłem na zespół NE i że czymś nas zaskoczycie ;)
Tak wogóle to trzeba przenieś tą dyskusję do działu rozwój NE albo coś w tym stylu bo przecież TUTAJ piszemy o konkurencji :lol:
mentos11

Postprzez Hunter-sw » piątek, 12 sie 2011, 11:47

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 10:00 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Następna strona

Powrót do Ogólne