Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Co zrobić z funkcja zgłaszania częstych kontroli drogowych:

Ankieta wygasła wtorek, 27 wrz 2011, 10:48

A - zmienić algorytm tak aby ta funkcja realnie działała.
26
79%
B - usunąć bo ta funkcja nie działa.
5
15%
C - zostawić bez zmian bo działa poprawnie.
2
6%

Liczba głosów : 33

Re: Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Postprzez mentos11 » wtorek, 30 sie 2011, 13:12

Hunter cokolwiek zrobią będzie lepiej niż jest teraz 88 zgłoszeń na cała polskę.
Dotknąles jeszcze jednej kwestii a mianowicie społeczności NE która defakto liczy sobie kilkanaście osób pomimo ze na forum zalogowanych jest ponad 1000!
Tak panowie kisimy się we własnym sosie :lol:
Tak jeszcze myślałem sobie ze NE jest produktem a'la z supermarketu, brakuje elitarności brakuje społeczności takiej jak w AM i Y która coś działa współtworzy!
My tutaj jedyny swój realny wkład mamy przy testowaniu aplikacji.
Szkoda ze nie możemy tworzyć modów aplikacji NE pod siebie lub miec wpływ na pewne funkcje np. społecznościowe w aplikacji :(
Efekt jest taki ze powstają jakieś funkcje dla nas ale bez nas które umierają lub nie funkcjonują.
Chciałbym aby regularnie na forum Hania tworzyła ankiety z propozycja nowych opcji i żebyśmy to my mogli zadecydować co chcemy, w aplikacji jest możliwość otrzymania wiadomości od NE więc każdy użytkownik mogłby otrzymać info o głosowaniu i wejść na forum i oddać głos.
Na koniec zapytam się jeszcze co się stało z moderatorami społecznymi, ja nie jestem moderatorem a więcej się udzielam.
Chyba stwierdzili ze sa zbyteczni bo firmie nie zależy na społeczności NE tylko na produkcie i jesteśmy takim piątym kołem u wozu :(
No i ja sobie też pomarudzilem ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez potworny » wtorek, 30 sie 2011, 13:56

Mentos, nie pracuj za darmo. To, co proponujesz, jest warte wynagrodzenia. Od NE nie usłyszysz nawet głupiego "dziękuję".
potworny

Postprzez bartek » wtorek, 30 sie 2011, 14:28

dziękuję Mentos :)

Na forum zarejestrowanych jest 1000 osób. Czytelników forum jest kilkanaście tysięcy.Dlaczego czytają a nie komentują? Może są zadowoleni. Nie wiem :)

Plan rozwoju aplikacji jest wyznaczony na najbliższe miesiące i nie trzeba robić ankiet żeby oczekiwania wyrażone na forum, Facebooku czy przesyłane w mailach brać pod uwagę.

Opinie niektórych, że NE nie bierze pod uwagę opinii użytkowników są niesprawiedliwe i nieprawdziwe. W niektórych wypadkach, to tak jakby napisać, że operatorzy GSM nie biorą pod uwagę opinii użytkowników takich jak: realne 4G! a nie 1mb/s, internet za free, zasięg nawet w środku puszczy białowieskiej, smartfon za 1 zł bez umowy, do każdego rachunku 2 bilety do kina. Część rzeczy jest do spełnienia ale wymaga czasu a część nie jest bo każdy produkt musi być ekonomicznie opłacalny.
bartek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Hunter-sw » wtorek, 30 sie 2011, 14:50

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 08:16 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez bartek » wtorek, 30 sie 2011, 14:59

Hunter, ja miałem tylko na myśli, że oczekiwania użytkowników (dowolnego produktu) zawsze są większe niż możliwości ich wprowadzenia oraz schemat rozwoju produktu wyznaczony przez managerów. Każdy manager to dokładnie rozumie (i nad tym boleje), każdy też ceni rady i wskazówki najbardziej zaangażowanych i doświadczonych użytkowników.

Piszę to co myślę :)

Ps. wielu z tu obecnych jest programistami czy pm i pewnie też realizuje różne projekty i ma do czynienia z budżetami, harmonogramem, oczekiwanie użytkownika (klienta), szefa firmy oraz współpracowników dlatego też spodziewałbym się większej empatii od niektórych :) Jak ktoś się zastanowi ile od 3 lat NE zrobiło, to patrząc obiektywnie nie może powiedzieć, ze pordukt się nie rozwija i nie spełnia oczekiwań, a że niektórzy mają większe, no cóż, znajdźmy produkt który spełnia oczekiwania wszystkich użytkowników. Jak ktoś znajdzie wysyłam 6pak.
bartek

Postprzez mentos11 » wtorek, 30 sie 2011, 15:02

bartek napisał(a):dziękuję Mentos :)

Plan rozwoju aplikacji jest wyznaczony na najbliższe miesiące i nie trzeba robić ankiet żeby oczekiwania wyrażone na forum, Facebooku czy przesyłane w mailach brać pod uwagę.

Cieszę się ale ja nie mam zielonego pojęcia jaki jest ten plan, a co do użytkowników to chodziło mi o aktywnych a dlaczego sa pasywni bo na forum dużo się nie dzieje a blog też jest forma pasywna.
Dla ścisłości wyjaśnię aktywni użytkownicy to tacy którzy się udzielają na forum chcą coś zrobić aktywnie uczestniczyć. Pozostali użytkownicy to sa po prostu klientami usługi NE.
Aktywnych użytkowników jest kilkunastu a pasywnych milion chyba .
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez ALEX » wtorek, 30 sie 2011, 15:29

bartek napisał(a):Jak ktoś się zastanowi ile od 3 lat NE zrobiło, to patrząc obiektywnie nie może powiedzieć, ze pordukt się nie rozwija i nie spełnia oczekiwań

@bartek, opisz proszę jak produkt rozwinął się przez ostatnie trzy lata i jakie oczekiwania spełnia - będzie jasność...
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez potworny » wtorek, 30 sie 2011, 15:45

ALEX zadał bardzo ciekawe pytanie.

Co do empatii od kolegi-programisty, to wyraźnie zaznaczam, że u Was leży:
1) kontakt z klientem (tu wstawiłbym wykrzykniki, ale zabrakłoby mi klawiatury i miejsca w okienku)
2) usunięte przez moderatora
3) usunięte przez moderatora

4) ...

Poprawcie punkt 1), to będziemy mieli super miłe i fantastyczne forum. Czeka Was w tej kwestii GIGANTYCZNA praca.
Od wyżywienia cioć, wujków, kuzynów ważniejsza jest kondycja firmy.
Ad 4) nie chce mi się powtarzać. Forum czeka. :)

Czekam na miażdżącą i odważną odpowiedź pracowników NE.
Kiedyś się jeszcze trochę denerwowałem NE, teraz już się tylko śmieję. Macie taki obraz w moich oczach, że nigdy w życiu nie chciałbym się zatrudnić w NE. Wnioski?
Ostatnio edytowano wtorek, 30 sie 2011, 16:07 przez bartek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: obrażanie innych ludzi
potworny

Postprzez bartek » wtorek, 30 sie 2011, 16:01

potworny strasznie ostro ale to jest do akceptacji w przeciwieństwie do personalnej jazdy, która jest przesadą i o osobistej wysokiej kulturze autora nie świadczy (tylko nie pisz "no co ty tato")
bartek

Postprzez roman_tp » wtorek, 30 sie 2011, 16:26

mentos11 napisał(a):Hunter [...] Dotknąles jeszcze jednej kwestii a mianowicie społeczności NE która defakto liczy sobie kilkanaście osób pomimo ze na forum zalogowanych jest ponad 1000![...]

co tak skromnie? jeszcze nie tak dawno czytaliśmy Milion zarejestrowanych użytkowników NE :lol:
pozwolę sobie na małe sprostowanie kto jest grupą docelową NE i podział użytkowników.

użytkownik NE [zarejestrowany na forum].

aktywista, który płaci za NE, korzysta z niego, wykazuje chęć współpracy i angażuje się w rozwój aplikacji całym sercem. chętnie zgłasza błędy programu lub drogowe oraz pomaga w rozwoju aplikacji choćby była ona nie zauważona przez zespół NE (wg mnie altruista, który chętnie pomoże i w zamian nic nie dostanie, a już nie dostanie w formie nowej wersji aplikacji to, o co tak zawzięcie walczył)

użytkownik NE [nie zarejestrowany na forum].

najbardziej zadowolony użytkownik aplikacji, nie widzi potrzeby rejestracji na forum, jest bardzo zadowolony z produktu, nie widzi wad i tym samym potrzeby zgłaszania błędów i propozycji rozwoju.

beta-tester NE.
zadowolony użytkownik NE, któremu wydaje się, że został wyróżniony z grona innych użytkowników, jednakże zobowiązany jest do wytykania palcem błędów, najlepiej po za forum [drogą e-mail].

główny odbiorca NE.
każdy jeden abonent telefonii komórkowej, który za_pierre_dala do salonu, podpisuje umowę na telefon, włącza sprzęt, bawi się nim pierwsze dwie godziny, z zadowoleniem widzi, że ma nawigacje w telefonie, uruchamia program, rejestruje się [już go mamy, kolejny użytkownik], odpala program i z przerażeniem widzi, że właśnie został połączony z internetem. w szale wściekłości usuwa wszelkie profile internetowe, a na końcu sam program.

przyszły odbiorca NE.
do tej grupy należą ci użytkownicy telefonów komórkowych, którzy jeszcze nie mieli bezpośredniej styczności z NE jednak słyszeli o tej aplikacji i mimo młodego wieku [od 8 do 15 lat], jest to najbardziej potrzebny produkt w ich telefonie. praktycznie telefon bez nawigacji, to nie telefon i obciach jest pokazywać się bez niej na placu zabaw.

byli użytkownicy NE
to największa grupa, która w prostej mierze wywodzi się z miliona użytkowników NE, która z bliżej nie określonych przyczyn należy do grona użytkowników, jednak nikt [czyt. zespół NE] nie potrafi odpowiedzieć na pytanie: "dlaczego nie korzystają z najlepszej w Polsce nawigacji?"

przyszli "byli użytkownicy NE"

cóż......

:lol:
roman_tp

Telefon: CAT B15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne