Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Co zrobić z funkcja zgłaszania częstych kontroli drogowych:

Ankieta wygasła wtorek, 27 wrz 2011, 10:48

A - zmienić algorytm tak aby ta funkcja realnie działała.
26
79%
B - usunąć bo ta funkcja nie działa.
5
15%
C - zostawić bez zmian bo działa poprawnie.
2
6%

Liczba głosów : 33

Re: Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Postprzez mentos11 » wtorek, 30 sie 2011, 18:24

No i otworzyłem puszkę pandory :shock:
Potworny wypunktował :roll:
Roman zrobił wiwisekcję :o
A Bartek powycinał :lol:
A poszło o to że nasza (aktywnych forumowiczów) miłość do NE jest nieodwzajemniona :cry: (zabrakło gifa serduszka przebitego strzałą)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez domel » wtorek, 30 sie 2011, 18:44

Zrobił się mały offtopic to też napiszę co sądze o NE:
-CT online działa przeciętnie i w korkach się gubi, optymistycznie szacuje czas dojazdu, nie zawsze omija korki, czasem widzi korki gdzie ich nie ma
-nierozwiązana kwestia problemów z pobieraniem trasy...co jakiś czas są z tym problemy i to jest niezwiązane z siecią bo reszta działa programów online działa bez problemu(od takiej przygody 400km od domu stwierdziłem że muszę kupić nawigację offline)
-brak informacji o zmianach które będą w kolejnych wersjach, opóźnienia terminów, brak dziennika zmian w kolejnych wersjach a zamiast tego są nowego głosy, zmiana komunikatów na "często, rzadko" itp i nawet jeżeli ekipa pracuje nad poprawą jakości nawigacji to nie można się dziwić że jest to odbierane jako robienie z NE gadżetu do telefonu a nie nawigacji z prawdziwego zdarzenia.
Na koniec dodam, że ogólnie jestem zadowolny z jakości NE choć chcę widzieć dalszy rozwój w kierunku zrobienia z NE najlepszej nawigacji a takie wpadki jak ta opisana powyżej z niepobieraniem trasy burzą wszystko bo wtedy wolę gorszą nawigację która nawiguje zawsze niż super aktualną i super nawigującą ale tylko wtedy kiedy działa. Jeżdziłem już z KSN,GN,Y(choć to nie do końca nawigacja) i żadna nie jest idealna każda ma wpadki nie prowadzi idealnie itp. ale:
-w przypadku KSN nie ma się wrażenia że jest gadżetem choć jest trochę przekombinowana , traffic nie działaja do końca dobrze
-GN jest darmowa i to ona nawigowała mnie jak NE nie chciała pobrać trasy mimo kilkukrotnego restartu telefonu i aplikacji(choć obiektywnie trzeba powiedzieć że jest mocno niedopracowana)
-Y dopiero się rozwija więc może być łagodniej oceniany ale szuka rad użytkowników, wskazują nad czym pracują no i ostrzeżenia online choć ostatnio nie widział korku w Poznaniu gdzie 1,5km jechałem 30minut.
domel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez algi » wtorek, 30 sie 2011, 20:45

mentos11 napisał(a):.
Na koniec zapytam się jeszcze co się stało z moderatorami społecznymi, ja nie jestem moderatorem a więcej się udzielam.
Chyba stwierdzili ze są zbyteczni bo firmie nie zależy na społeczności NE tylko na produkcie i jesteśmy takim piątym kołem u wozu :(
No i ja sobie też pomarudzilem ;)

No ja jeszcze żyję. Mam trochę mało czasu gdyż wykańczam mieszkanie (i siebie przy okazji ;), a jak wiecie wtedy ma się pracę na 2 etaty - jeden w tygodniu, drugi w tygodniu po tym pierwszym i w weekendy - urlop ostatnio też typowo polski - czyli remontowy ;-)

Ale regularnie zgłaszam błędy na mapie, omawiam wpadki CT, testuje planner - tu na forum pojawiły się "zielone ludziki", które jak widać są bliżej NE, wiedzą więcej, no i pewnie do tego im jeszcze za to płacą (blog itd...).

Chyba nie jest aż tak ze mną źle skoro 35% postów w dziale Zgłoszenia to moje ;-)

Natomiast sam jestem ciekaw co się stało z vtec_z - ostatni post z 9 maja ale 31 lipca był i czytał forum.....

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez bartek » wtorek, 30 sie 2011, 20:52

ja tylko wiem że nieobecność Witka wynika ze spraw zawodowych/osobistych.
bartek

Postprzez HaniaK » środa, 31 sie 2011, 13:32

Panowie mówię oficjalnie- poważnie pracujemy nad poprawą systemu zgłoszeń fotoradarów i kontroli drogowych. Poinformuję co i jak z prośba o Wasze opinie dotyczące poprawy.
Nie mamy zamiaru kilować funkcjonalności tylko ją doskonalić.
Poruszyliście temat moderatorów społecznych - proszę aplikujcie :) Potrzebujemy WAS :!:
Czekamy na powrót Vteca, ale trzecia osoba bardzo się przyda.

Pozdr. HK
HaniaK

Postprzez Hunter-sw » środa, 31 sie 2011, 13:49

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 08:16 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez mentos11 » środa, 31 sie 2011, 14:15

:lol: Hunter widzę ze mianowałes mnie na moderatora , kolor pomarańczowy fajnie wygląda na moim nicku :lol:
Zaplikuje czemu nie, mam chęć i kilka pomysłów na rozruszanie forum i społeczności NE, w sumie to nawet nie będąc moderatorem też mógłbym te pomysły wprowadzić np modowanie wygladu aplikach, na wersji beta udało mi się zmienić logo powitalne i apka działa :)
Mam jeszcze kilka pomysłów ale bez pomocy NE nie zrealizuje ich.
Zaraz usiądę i naskrobie moje pomysły do Bartka i Hakari :D
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez bartek » środa, 31 sie 2011, 14:17

Zapraszam Mentos :)

Hunter, nie bądź nieśmiały :D , Ty też się zgłoś.

dyskusje dotyczącą tematu moderatorów proszę kontynuować już tutaj:

moderator-forum-naviexpert-t668.html
bartek

Postprzez Hunter-sw » środa, 31 sie 2011, 20:10

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 08:17 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez bartek » środa, 31 sie 2011, 20:20

faktycznie Hunter, czasami zapominam o tym o czym przypomina twój avatar :)
Ps. po drugiej stronie też jest fajnie a biorąc pod uwagę ilość planów na jesień i różne formy środków przymusu bezpośredniego nawet ciekawiej.
Ale nie naciskam... wzywam ! :D
bartek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne