Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Co zrobić z funkcja zgłaszania częstych kontroli drogowych:

Ankieta wygasła wtorek, 27 wrz 2011, 10:48

A - zmienić algorytm tak aby ta funkcja realnie działała.
26
79%
B - usunąć bo ta funkcja nie działa.
5
15%
C - zostawić bez zmian bo działa poprawnie.
2
6%

Liczba głosów : 33

Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Postprzez mentos11 » niedziela, 28 sie 2011, 10:48

Zakładam ten wątek bo stwierdziłem ze funkcja zgłaszania i ostrzeżeń o częstych kontrolach nie działa!
Przejechałem pół Polski i ani razu nie usłyszałem ostrzeżenia o możliwej kontroli drogowej! Nawet nie wiem już jak ten komunikat brzmi.

Proszę głosować w ankiecie i wypowiadać się na forum, im więcej postów i głosów tym większa szansa na reakcje Naviexperta i zmianę, miejmy nadzieję ze na lepsze :?

Moja propozycja to :
Zmiana algorytmy tak aby po jednym zgłoszeniu ostrzeżenie utrzymywaloby sie przez 30 dni a następnie byłoby usuwane z systemy z automatu, jeśli zgłoszenie byłoby potwierdzone to licznik czasu byłby zerwany. Opcja usuwania zgłoszenia byłaby nieaktywna bo takich zgłoszeń jest za dużo bo policja nie koczuje tygodniami.
Zmiana algorytmy i działania funkcji zgłoszeń na działanie online czyli po zgłoszeniu osoba która otrzyma wliczona nowa trasę dostanie info o kontroli, system usuwania w tym wypadku działałby, jedno zgłoszenie kontrolą pojawia się, jedno anulowanie kontrola znika.

Na koniec przyczepie się do systemy oceny wiarygodności zgłoszeń, poniewaz jest nieczytelny i niezrozumiały przez użytkowników proponuje zastąpić go systemem punktowym, jedno zgłoszenie 1 punkt! Im więcej punktów tym fajniej i zawsze można się pochwalić. Osoby z największa liczba punktów powinny dostawać jakieś bonusy od Naviexperta a liczba punktów powinna być wyświetlana na forum oraz liczba przejechanych kilometrów z NE!

To tyle, zapraszam do głosowania i dyskusji :)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Re: Zgłaszanie częstych kontroli drogowych apel o zmianę !

Postprzez roman_tp » niedziela, 28 sie 2011, 12:03

mentos11 napisał(a):Proszę głosować w ankiecie i wypowiadać się na forum, im więcej postów i głosów tym większa szansa na reakcje Naviexperta i zmianę [...]

nie chcę na początku gasić twojego zapału, ale przejrzyj poprzednie ankiety i zobacz jakie były reakcje NE. oczywiście moim pobożnym życzeniem jest, aby ci się udało ;)
roman_tp

Telefon: CAT B15

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 28 sie 2011, 12:36

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 08:14 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez DantE » niedziela, 28 sie 2011, 12:57

Zagłosowałem za opcją A- ale ujęciu funkcji w pełni działające w trybie on-line jak w innych dobrze znanych forumowiczom aplikacjach. Oczywiście nie spodziewam się dużego odzewu NE, gdyż są ważniejsze funkcje tylko dodatkowe głosy czy nawigacja miejska. :(
DantE

Telefon: Samsung Galaxy SII

Postprzez mentos11 » niedziela, 28 sie 2011, 13:00

Na początek fala krytyki i zwątpienia ale jeślibym miał być jedyna osoba która wierzy w naviexperta i ma zakładać takie wątki i męczyć zespół NE to niech tak będzie :)
Trzeba coś zrobić a dopiero potem narzekać, poczekamy na koniec ankiety bo to ona będzie najdobitniej pokazywała co użytkownicy myślą o zgłoszeniach, zobaczymy co z tym fantem (bublem) zrobi NE?
mentos11

Postprzez potworny » niedziela, 28 sie 2011, 13:34

Ja zaznaczyłem opcję trzecią. Trololololo :)
potworny

Postprzez Hunter-sw » niedziela, 28 sie 2011, 19:24

.....
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 08:14 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez algi » niedziela, 28 sie 2011, 20:39

Dzisiaj znajomy na trasie Łuków - Lublin miał 6 suszarek ... odległość koło 100km .... i co ? I nic..... zero komunikatów......

Ja jechałem później - z Łukowa do Piaseczna i słysząc o takim zagęszczeniu suszarek - wyznaczyłem sobie trasę.... zero komunikatów...
Ale przed wyjazdem wszedłem na stronę programu na literkę Y, tam jest mapka i na tej mapce kilka kilometrów za Łukowem była niebieska ikonka suszarki...... ruszyłem.... i panowie stali sobie na poboczu z suszareczką...

Tak więc powiedzmy sobie wprost - funkcji kontroli drogowych w NE nie ma a zgłaszanie czegokolwiek ma taki sam sens jak stuknięcie dwa razy palcem w podsufitkę.....

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez mentos11 » niedziela, 28 sie 2011, 20:48

Ech widzę ze muszę walczyć na dwa fronty :roll:
Mi NE pasuje i tylko kilka rzeczy brakuje do ideału, wycisne to z NE choćbym miał męczyć Hanie emailami codziennie :D
Potrzebuje tylko karty przetargowej - waszych głosów więc nie marudzić i głosować ;)
mentos11

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 29 sie 2011, 06:41

a pamiętacie te czasy, gdzie NE dawał gwarancję, że zostaniesz ostrzeżony w porę - chodziło o fotoradary stacjonarne - i jeśli jednak zapłacisz mandat, to mieli zwracać kasę?

łezka w oku.... :cry:
roman_tp

Telefon: CAT B15

Następna strona

Powrót do Ogólne