Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nagrody w konkursie!

Nagrody w konkursie!

Postprzez bartek » środa, 12 paź 2011, 10:50

Decyzją jury konkursu ogłoszona zostaje ostateczna lista nagrodzonych.

1. GanjaFighter - 6 miesięczny abonament na NE oraz do wyboru: koszulka (rozmiary M,L,XL) lub kubek
2. Gietpe - 3 miesięczny abonament na NE oraz do wyboru: koszulka (rozmiary M,L,XL) lub kubek
3. Bodogo2 - do wyboru: koszulka (rozmiary M,L,XL) lub kubek

Dodatkowo przypominam, ze nagrody otrzymali też za zwycięstwa w poszczególnych etapach:
jotde - koszulka (dziękuję dane już mam)
hunter-sw - koszulka (do wyboru M,L,XL)

GRATULACJE!

Drodzy nagrodzeni bardzo was proszę o przesłania danych do mnie na PW (najlepiej dziś jak dacie radę :) ), w przypadku pierwszej trójki adresu i co wybierają kubek czy koszulkę (jeśli koszulkę to jaki rozmiar) a w przypadku huntera rozmiar koszulki i adres do wysyłki.

Już wkrótce kolejny konkurs pod przewodnictwem Mentosa. Już dziś zapraszam, bo z tego co wiem będzie o niebo ciekawszy od tego, który minął :)
bartek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Nagrody w konkursie!

Postprzez Hunter-sw » środa, 12 paź 2011, 12:55

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:57 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez bartek » środa, 12 paź 2011, 13:00

zgodziłem się wstępnie ale cofam zgodę, proszę o info na PW :)
bartek

Postprzez Hunter-sw » środa, 12 paź 2011, 13:55

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:56 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez bartek » środa, 12 paź 2011, 14:10

Ależ Hunter nie miałem nic złego na myśli. Po prostu jotde dostał już nagrodę swoją za konkurs, więc jak rozumiem z automatu przenosimy nagrodę na kolejnego użytkownika na liście (no bo 2 koszulki w jednym konkursie dla jednej osoby to bez sensu), którym jesteś... ty. Więc formalnie twoja nagroda wraca do puli i ... wraca do Ciebie bo jesteś kolejny na liście. Formalnie przeniosłem nagrodę na pierwszego zawodnika, który nie otrzymał nagrody. A z tym cofam zgodę itp. to rzecz jasna tylko taki skrót myślowy ;)

W ramach protestu zgadzam się byś nie nosił koszulki ale nagrodę apeluje byś odebrał :) dodam, ze w pełni zasłużoną bo gdyby nie pech w koncówce to na pewno byłaby pierwsza trójka.
bartek

Postprzez Hunter-sw » środa, 12 paź 2011, 17:36

.....
Ostatnio edytowano środa, 11 kwi 2012, 23:56 przez Hunter-sw, łącznie edytowano 1 raz
Hunter-sw

Postprzez HaniaK » czwartek, 13 paź 2011, 08:12

Panowie to tylko zabawa :) Hunter Twoja wola zostanie spełniona.
Jak będziemy grać o samochód to będziemy się napinać, OK? ;)
HaniaK

Postprzez Hunter-sw » czwartek, 13 paź 2011, 11:00

.....
Hunter-sw

Powrót do Archiwum 2011