Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nowy ekran startowy?

Re: Nowy ekran startowy?

Postprzez Hunter-sw » wtorek, 1 lis 2011, 23:43

Przeszkadza wam reklama ?
Mi nie... niech się wyświetla :twisted:
Hunter-sw

Postprzez mindzik » wtorek, 1 lis 2011, 23:55

Tak, przeszkadza!!, atakują mnie z każdej strony i teraz jeszcze tu.
mindzik
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez Marian » środa, 2 lis 2011, 06:32

Jestem zaskoczony. Informacja, która mnie rozbawiła, zadziałała na Kolegów jak przysłowiowa płachta na byka. Wasze święte oburzenie byłoby w pełni uzasadnione, gdyby przedmiotem reklamy był proszek do prania, ośrodek wypoczynkowy na Mazurach lub tak obecnie modny środek na wzmożenie erekcji u Panów ewentualnie likwidacji wzdęć u Pań.
Ale tu mamy sytuację jakościowo inną: a mianowicie zachętę do słuchania serwisów drogowych dwu programów PR. A może to coś więcej? A może jest to wyraz nawiązania współpracy NE z tymi rozgłośniami w celu pozyskiwania tak brakującej informacji o zdarzeniach drogowych, których CT w żaden sposób wypracować nie może? Np. o blokadzie drogi wskutek wypadku i czasie trwania tej blokady. Ta tzw. "journalistic information" pozwala na wytyczenie trasy omijającej takie miejsce szerokim łukiem, a nie dopiero w bezpośrednim zderzeniu z problemem. O potrzebie jej pozyskiwania i właściwym wykorzystaniu wielokrotnie pisałem.
Być może jesteśmy właśnie świadkami rewolucyjnej zmiany sposobu działania NE i radykalnego zwrotu co do jakości tej nawigacji? A może nie, i wtedy będzie to po prostu i śmieszne i straszne. Bo następnym krokiem byłoby: Chcesz poznać sytuację drogową? Oglądaj Targeo. Bo w Targeo taka informacja zaczyna się już pojawiać.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez HaniaK » środa, 2 lis 2011, 09:27

Szanowni Oburzeni Panowie :)
Ekran został zmieniony wyłącznie na dwa dni i dzisiaj wraca Wasz ulubiony ;)
To efekt wspólnej akcji propagującej bezpieczną podróż w okresie długiego weekendu z radiową Trójką.
Jeżeli kwestie bezpieczeństwa na drogach są Waszym zdaniem istotne, to proszę nie rozwijajmy już dalej tematu.
Pozdr. HK
HaniaK

Postprzez potworny » środa, 2 lis 2011, 12:10

Haniu, najpiękniejsza. Piszcie nam o tym zanim się zacznie awantura. Mogliśmy oszczędzić Mindzikowi nerwów, Marianowi ubawu po pachy, a Hunterowi okazji do trolololo. W moim przypadku zdanie na temat decydentów zmieniło się tylko całkiem nieznacznie na gorsze. ;)
potworny

Postprzez HaniaK » środa, 2 lis 2011, 12:41

Na przyszłość będę uprzedzać o wszystkich tego typu akcjach, żebyście się tak nie stresowali ;)
HaniaK

Postprzez mentos11 » środa, 2 lis 2011, 14:16

A z ciekawości się spytam czy NE miał już tą reklamę-informację od początku, czy jest to ukryta opcja naviexpercka i możemy częściej doświadczać takich niespodzianek. Sam na początku pomyślałem że radio włączyłem nie NE :lol:
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez HaniaK » środa, 2 lis 2011, 15:51

Takich "niespodzianek" nie będziecie doświadczać zbyt często. Jedynie słuszna sprawa zasługuje na takie działania.
Pozdr. HK
HaniaK

Postprzez potworny » środa, 2 lis 2011, 20:04

Czy ja doczekam czasu, kiedy NE zacznie traktować Użytkowników z najwyższym szacunkiem? Tak tylko pytam...
potworny

Postprzez arturro » czwartek, 3 lis 2011, 18:18

Pytanie zadałem gdyż byłem ciekawy o co chodzi w tej akcji... i już wiadomo.
A czy przeszkadza? Mnie nie, ekran pokazuje się tak krótko, że żeby zrobić zrzut ekranu na moim telefonie trzeba było się nieźle nagimnastykować :)
Pozdrawiam,
Arturro
arturro

Telefon: SGS2 I9100 / 5.1.1 CM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne